Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

FB_IMG_1489737332304.jpg

Sabah
1 yumurtalı menemen
1 su bardağı tarçınlı süt
Başka birşey istemedi canım
Akşam
Tarhana çorbası
Karnabahar mantısı

Eyvahlar olsun yemek yiyip üstüne uyukalmışım. Yatmaya devam mı tabi ki hayır şimdi giyinip çıkıyorum hemen yürüyüşe *-*

3 günde 1400 çok iyi canım gerçi bende 1 haftada 5 kilo attım gitti ama sen nasıl besleniyorsun sanırım un tuz şekeri kestin tamamen değil mi? :nazar:

Bu 3 günün 2 günü sabah kahvaltıda 2 yumurta yedim 1tam buğday ekmekle bir gün diğer gün ekmeksiz yedim.3.gün süte gevrek müsli kattım yedim kahvaltıda.Saat 10 gibi şade Türk kahvesi içtim öğlen ne varsa yemekte az yedim öğünümün ikisinde karnabahar yemeği vardı yağ yakıyor o etkilemiş olabilir.Öğleden sonra 15:30 gibi tarçınlı süt içiyorum.Akşam gene az yedim 8 den sonra bişey yemedim.Aslında su da çok içemedim.Yeşil çay içtim 1 sefer.Hatta bu 3 günün birinde öğlen kebapçıya gitmiştik yedim orda da :) tamamen leptinden galiba

Bu 3 günün 2 günü sabah kahvaltıda 2 yumurta yedim 1tam buğday ekmekle bir gün diğer gün ekmeksiz yedim.3.gün süte gevrek müsli kattım yedim kahvaltıda.Saat 10 gibi şade Türk kahvesi içtim öğlen ne varsa yemekte az yedim öğünümün ikisinde karnabahar yemeği vardı yağ yakıyor o etkilemiş olabilir.Öğleden sonra 15:30 gibi tarçınlı süt içiyorum.Akşam gene az yedim 8 den sonra bişey yemedim.Aslında su da çok içemedim.Yeşil çay içtim 1 sefer.Hatta bu 3 günün birinde öğlen kebapçıya gitmiştik yedim orda da :) tamamen leptinden galiba

Aynen öyle ben de öğünlerim arasında 4 saat bırakıyorum ama karatayda genelde 3 öğün yapıyorlar ben 2 yapıyorum. Aralar daha açık oluyor tabi daha fazla kilo kaybı demek bu da aynı süre içinde. Tarçınlı süt mükemmel bir seçenek iştah bastırmak için. Ben de 8 de yeme işini bitirip peşine yürüyüşe çıkıyorum. Şimdi geldim yürüyüşten 1 tur daha atacağım. Yemek yiyip uyuyakaldığım için kendime ceza. -,-

Kızlar sporum 30 dk yürüyüş 100 twist

Oh oh oh temiiiz. :KK70: Ben de yarım saat yürüdüm en az. Şimdi bi tur daha son bugünü bitiriyorum. Ceza olarak topuklu ile yürüyorum bi de aynı sürede daha çok kalori ve imanım gevredi. :KK70: :KK70:

Selamlar kızlar canım sıkkın bnm biraz menümü yazıp kaçıcam
Dün sabah kk+1 muz
Öğle ve akşam :yumurtalı ıspanak+mercimek çorbası

Bugün sabah; pastırmalı yumurta+peynir ceviz zeytin muz (yeşilliği unuttum)
Öğle:patlıcan salatası+cevizli biber meze yani ikisi de +salata
Akşam : meze

Nesfit_Bar_Cikolata.jpg

90 kalori tadı çok hoşuma gitti. Birkaç gündür bana karbonhidrat rejimini bozdurdu her gün yiyorum 1-2 tane. Buna rağmen kilo vermeyi sürdürüyorum 100 200 şeklinde.

Bu yöntemlerin ikisi de Karatay a uygun değil
1.68 boyundayım Karatay ile 1 yılı aşkın süre 52 kilo kaldım,ve bu süre zarfında özellikle şeker asla kullanmadım
Karatay beslenmesinde vücut olması gereken kiloya iniyor ve bu sisteme devam edildiği sürece ne alınıyor ne de veriliyor bu süreçte aktif spor da yapıyordum belirtim
Bu sadece ben de değil başka arkadaşlarım da da oldu
Zaten bu beslenme de önemli olan zayıflık değil sağlıklı olmak
Paketli herşeyden uzak durmak
3. Yılım hiç market yumurtası yemedim mesela bu bir yaşam biçimi olmalı

1.68 boyundayım Karatay ile 1 yılı aşkın süre 52 kilo kaldım,ve bu süre zarfında özellikle şeker asla kullanmadım
Karatay beslenmesinde vücut olması gereken kiloya iniyor ve bu sisteme devam edildiği sürece ne alınıyor ne de veriliyor bu süreçte aktif spor da yapıyordum belirtim
Darısı başıma inşallah:dua: Ben motive olamıyorum bir türlü. Sürekli bozuyorum. Bu kadar iradesiz olduğuma inanamıyorum :KK43: aralık ocak şubat hep boşa geçti zamanım:KK43:

Herkesin alışkanlıkları yaşam şekli farklı ondan bundan tecrübe edinip kendi yeme şeklini oluşturmak bence en güzeli. :) Ben öyle yapıyorum yani et süt sebze ağırlıklı beslenip ekmeği hiç tüketmiyorum ama işte tatlı dediğinde duruyorum krize girip bozmamak için kendimi nesfitle kısıtlıyorum. Bu şekilde kilo verdim ben ama sen de güzel kilo vermişsin tebrik ederim canım. :) 170 boya 50 kiloyum şu anda.

Darısı başıma inşallah:dua: Ben motive olamıyorum bir türlü. Sürekli bozuyorum. Bu kadar iradesiz olduğuma inanamıyorum :KK43: aralık ocak şubat hep boşa geçti zamanım:KK43:

Pozitif düşün bence,birde ben hep en sevdiğim giyinme şeklini düşünüyorum yüksek bel kot içine dar bir body:) beni kamçılıyor
Şu an spor yapmadığımdan gıdım gıdım veriyorum hayatım boyunca hep spor yapması zorunlu insanlardan biriyim anlayacağın
Ben de özellikle el açması börek severim mesela ama yemicem,ikiz annesi fit mama olcam:)
Geçenlerde 45 yaşlarında bir kadın gördüm market sırasında zayıflığının dışında spor yapıyordu muhtemelen bn kadın başıma bir an poposu ne güzel dedim :) tabi ki herkes istediğini giyer kapalı olursun belki ama özgüven yeter:)

Çocuklarımıza örnek olmalıyız,şeker de bir bağımlılık biz vazgeçemezken ona yeme diyemeyiz

Bence anne herşeyin üstesinden gelebilmeli,kilo mu vermek istiyor vermeli:) anne istikrarlı olmalı anne örnek olmalı babalar tırt zati bir beklentimiz YÖK:)

İyi akşamlar kızlar ben de bebeği uyuturken uyuyakalmışım eşim kaldırdı akşam yemeğinden sonra .@EceZ arkadaşın kendine verdiği gibi kendime ceza verecek takatim bile yok.ben bugün kaçamak yaptim ustelik:KK17: şimdi pişmanım...

İyi akşamlar kızlar ben de bebeği uyuturken uyuyakalmışım eşim kaldırdı akşam yemeğinden sonra .@EceZ arkadaşın kendine verdiği gibi kendime ceza verecek takatim bile yok.ben bugün kaçamak yaptim ustelik:KK17: şimdi pişmanım...

Ben de çok kötü yemek yiyip üstüne direk uyumuşum ya 1 saat sonra uyandım resmen moralim bozuldu. Hemen toparlandım giyindim uzun uzun yürüdüm. :işsiz: Uyuyunca direk yağ depolanıyor biliyorsunuz yani metabolizma yavaşladığı için yakmak çok zorlaşıyor. Şimdi de yeşil çay kahve gibi birşeyler içip öyle kapatacağım bugün. Şükür yeme krizlerim yok şuanda ama böyle sıkıntılar oluyor arada hemen ceza sistemi -,-

X