Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

üye adıbaşlangıç kilosugüncel kilosu
tuanairem 7066.7
tuanairem 7066.7
tuanairem 7066.7

ne yapsak çarşambayamı alsak kilo bildirimimizi
Ben de bu fikirdeyim ama çoğunluğa uymak adına ses çıkarmadım aslında. Benim sorunum daha önce yazdığım p.tesi balık günümüzden dolayı salı günü hep +çıkıyorum ama tarti günu çarşamba ya alınmasa da ben salı çarşamba tartilirim kızlar sorun değil yani.cogunluk nasıl isterse ?

uyar bana

PAZARTESİ YAPALIM HEM AKŞAMINA BALIĞINI HELVANI RAHAT RAHAT YERSİN

Selam kızlar ilk günden beri takipteyim artık aranızda olmak istiyorum üç çocuk annesiyim
On aylık bebeğim var onun kilolarını Karatay ile verdim şimdi diğerlerinde inşallah

Selam kızlar ilk günden beri takipteyim artık aranızda olmak istiyorum üç çocuk annesiyim
On aylık bebeğim var onun kilolarını Karatay ile verdim şimdi diğerlerinde inşallah
hoşgeldin canım.sanırım hepimiz doğum kilolarını vericez

Ben çok aldım hamilelikte 76 kilo ile hamile kaldım ama 69 kilo ile evlendim

kızlar menüm
1. öğünüm
2 haş yum
peynir
salatalık
şekersizçay
8 çilek

2. öğünüm
1 tabak kabak
3 kepçe mercimek çorbası
turp
sütlü kahve
1 mini muz

su 2 lt
spor 35 dk yürüyüş
50 twist

Hoşbulduk yeniyim ama takipte olduğum için sizden biri gibi hissediyorum sanırım kabul edildim diyerek bugun ne yedim ne içtim ne yaptım yazayım
Sabah 8de
kıymalı yumurta peynir beş zeytin havuç domates ceviz
arada sütlü kahve yeşilçay
Öğlen ıspanak yoğurt
Akşam çorba salata
Suyu 2 litre yapaçağım
Birde lesly 3 mil yaptım

Kızlarrr
Sabah 1çay bardağı kefir yumurta peynir zeytin ceviz maydonoz havuç muz
Öğle: et köfte+zeytinyağlı kabak+yoğurt
Akşam:kıyma kebap+salata+yoğurt

Benim cnm tatlı istiyor kızlar yaaaa az bi örseleyin beni halbuki bugün arkadaşta toplantı vardı akıllı uslu çay içtim sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…