Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

kızlarrrrrrrr günaydınnnnn

kilo bildirimi
geçen hafta 82
bu hafta 80

şubat 15___87
mart15_____80
fark _7

yupppyyyyyyyyhatta 79,9 80 arası gidip geldi80 de kaldıhatta yan tarafta eczanede şu eski kantarlar varya onda da tartıldım onda da 79,5 çıktıama ben her zamanki tartıldığım tartıyı baz alıyorum.VE HEDEF NİSAN 15 İNDEKİ HEDEFİM 73hadi BİSMİLLAH

kızlar bende paket kahvelerin yasak olduğunu tahmin ediyorum şekersiz sütlü olanlarda her halt var yine içinde laktoz tatlandırıcı vs..ben sade ya türk kahvesi yada sede şekersiz sütsüz çekilmiş nescafe içiyorum.

Süpersin canım hadi bakalım güzel gidiyorsun

Paket kahve yasak nescafe de canım espresso Türk kahvesi filtre kahve serbest ben latte yi de espresso gibi alıyordum o yüzden serbest dedim. Ama değilmiş

spor kesinlikle yapmamız lazım gülüm yaa ben açıkçası 79 olmuştur diyordum kaç gün sporumu gayet iyi yaptım incelmişim demekki 80 i görünce şaşırdım amabuna da şükür.ama şuna kesinlikle kanaat getirdim spor olmalı zaman yaratmak lazım spora

napıyorsunuz kızlar?ben gittim mutfak için bir kaç eksiğim vardı onları aldım geldim cicili bicili çok hoşuma gitti şimdi kahvemi içiyorum.sonra bulaşığımı yıkayıp eşimi beklicem ki kuzucuma baksın ben de yürüyeyim biraz

harikasın yaa muhteşemsin

Selam kızlar sabah ( çok canım çekti mevsimi değil ama çeri domates salatalık) -esim dun gece 2 salataligi karsimda catur cutur yedi cunku...-
ceviz badem peynir zeytin muz yedim açık çay içtim. Öğlen mercimek çorbası patlıcan yemeği yedim ben bazi yemeklerin yanında peynir zeytin severim çocukluğumdan beri serbesttir diye düşünüyorum sonuçta kahvaltıda serbest.

üye adıbaşlangıç kilosugüncel kilosu
üye adıbaşlangıç kilosugüncel kilosu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…