Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ben de yarin yine mercimek corbasi ve ic pilav var. 3 gunluk oldu bu defa ^_^ insallah bi gun her gun yeni yapabilecek vaktim olur ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aman bosver boyle daha iyi, walla en iyisi sensin yine. Etrafinda seni yoldan cikaracak kimse yok,
Varsin 10 gun ye ayni seyi, hic dert degil. Saglikli sonucta. Ohh sporunu da yap bak keyfine, sonra cok ararsin bu gunlerini

canım çok geçmiş olsun doğumdan sonra küvezde kaldığından haberim vardı ama bunlardan haberim olmadı allahım beterinden korusun

Günaydın Herkese;

ben çok mu yiyorum acaba ya. şöyle listelere baktım da, siz karar verin

Dünkü menü;

saat : 7.30
2 haşlanmış köy yumurtası
Domates, salatalık,
Çiğ badem ve fındık ( 1 çay bardağı)
10 adet siyah zeytin, 3 adet yeşil zeytin
açık çay, tam yağlı beyaz peynir ( avuç içi kadar)

öğlen 1 saat yürüyüş

şekersiz türk kahvesi

saat 18:00
Zeytinyağlı taze fasulye, 5 adet fırında közlenmiş biber ve köfte. 1 kase tam yağlı yoğurt

30 dk yürüyüş ve maden suyu içip yattım..sabah tık yok hatta 600 gr almış gözüküyorum :26::26: acaba öğün arası çok mu uzun...kıtlık sinyali mi veriyor. bugün yoğurt getirdim ofise. yürüyüşten gelince saat 2 gibi yogurt yiyecem. mesela dün çok acıktım.

Aman bosver boyle daha iyi, walla en iyisi sensin yine. Etrafinda seni yoldan cikaracak kimse yok,
Varsin 10 gun ye ayni seyi, hic dert degil. Saglikli sonucta. Ohh sporunu da yap bak keyfine, sonra cok ararsin bu gunlerini

Evet canim ya o konuda avantajliyim kesinlikle ^_^ hedefim de buyuk oldugu icin kendimi yoldan cikarmiyorum ^_^

sabah 09:30 domates, salatalık, zeytin, beyaz peynir, yumurta, ceviz yaklaşık 8-9 tane yemişimdir, 2 bardak çay

Gunaydin canim ^_^

Son gulen iyi guler ama hatirlatayim (*^_^*)

mesaj alınmıştır tamam.

ilk kez liste hazırlıyorum umarım iyi olmuştur
çok güzel olmuş canım bizim topik liste işinde uzman oldu

kg sorununuz yok ...sağlıklı beslenmek içinmi uygulamak istiyorsunuz karatay.....karatayı yanlış uygulamışsınızdır eksik bişeyler yemişsinizdir ondan olmuştur

adamın dibi düştü derler ya öyle olmuş senin kide
Oooooo maasallah size
Darisi benim okuzun de basina, hic iltifat etmez hicc.

kızartma fırında mı............doymadığın ve eksik yediğin için canın bişeyler istiyor tıka basa yesen canın bile çekmez

Ay dussun ablacim ya ben cok sevdim bu halini. Az aglatmadi beni simdi de guldursun ^_^

bende çok yapıyorum yeşil mercimek evde çorba olarak yapıyorum işe haşlanmış getirip yeşillikle karıştırıp acele acele yiyorum odaya girip çıkan çok olduğu için herşeyi pratikleştirip soğuk soğuk yiyorumısıtacak yer yok çünki....mercimeği fazla haşlamıştım parça parça buzluğa atmıştım yemeksiz kalınca çıkarıp getiriyorum,,,dün gece 11.30 a kadar 2 saat ütü yaptım yemeğe vakit kalmadı... bugün mercimek getirdim
Tesekkurler canim ^_^ karatay tornistanmis ^_^ tomruk adamlari centilmenlere cevirme sanati ^_^

karatay hoca bunu duysa devamlı söyler

canım hoşgeldin

bebişin düzeldiğine çok sevindim,,,çok sıkıntılar çektin canım inşallah bu son olur lohusalığından bişey anlamadın hastaneye koşturmakla geçti günlerin...bebecik sağlıjklı ya onlar gelip geçer ....

düğün tarihi belli olduğunda o zamana doğum yapıyorsun gidebilirsin bebekle demiştik ama kısmet olmadı sen teredütteydin gidemeyeceğini tahmin etmiş gibi, gidemedin de prenscik sağlık olsun da yapcak bişey yok...allah mesut etsin

Benim buzlugum yok mini dolap almistim evde ne kadar duracagim da yemek yapacagim diye. Simdi de bosuna almayim duyor ve idare ediyorum.

Ben de yemekleri soguk yiyorum ablacim, isitma imkani var ama milletle yuz goz olmak istemiyorum. Yalniz iyi kas yaptim su saklama kabi tasimaktan dolayi.

Karatay hoca sagolsun bedenimizi degil ruhumuzu da doyuruyor ^_^

Günaydın canlar
günaydın canım
günaydın

sabaha yeşillikte eklemen lazım,,,yediklerin çok değil köftede ekmek varsa o su tutmuş olabilir....

ara çok uzun 10,5 saat olmuş kıtlık sinyali salgılanmıştır,,,,yoğurt getirmekle iyi yapmışsın 2 den önce yersen hem sabah hem akşam leptin çalışmış olur,,,,erken yiyenler 2,5 öğün yapıyorlar,,,eskiler 4-5 arası akşam yemeğini yiyorlar sabaha kadar acıkmıyorlar,,,ben sabah 9 akşam en geç 4 te yiyorum sabaha kadar acıkmıyorum acıkırsam 8 gibi kefir içiyorum....
günaydınnnnnnnn

günaydın canım
sabah 09:30 domates, salatalık, zeytin, beyaz peynir, yumurta, ceviz yaklaşık 8-9 tane yemişimdir, 2 bardak çay

mesaj alınmıştır tamam.

yeşillik unutmuşsun canım

bugün kahvaltımı çok etkili yapamadım durmadı cadı
ayaküstü yedim hep
en son ceviz ve çayımı adam gibi yedim içtim

abla bi de sana ne sorcam geçen eşim kayısı almış
bi keresinde malatyaya gitmiştik odada badem gibi kayısı çekirdeği satılıyordu
bu bizim aldığımız kayısıların çekirdeklerini kırıp içlerini badem niyetine yiyebilirmiyiz ki acaba :44::44::44:

karatay hoca hergün taze taze yapın yemekleri diyor ama hergün yemeğe vakit ayırsak diğer işler kalacak onun için ben 2-3 günlük yapıyorum kız ona bile söyleniyor yinemi bu yemek diye ben çalışıyorum hergün nasıl yapayım ev hanımlarının çoğu bu şekilde yapıyor , mutfak burada gir kendin yap diyorum girip kendine makarna yapıyor

bundan sonra kıskançlıkta başlar

Ablacim dun noktayi koydu. Makyaj yapmami hatta gunes kremi dahi kullanmami istemiyor. Daha once bir iki kez makyajsiz guzelsin yapma demisti. Ben de ne yalan soyleyeyim sirf onun icin yapiyorum makyaji. Gun icinde yapmam normalde. Dun cok net ve keskin bir dille "makyajla cok dikkat cekiyorsun. sadece benim icin yapiyor olsan bile yapma. Bundan sonra seni makyajli gormek istemiyorum" dedi.

Sevinsen mi uzulsem mi bilemedim. Cunku bu beni neden kiskanmiyor diye dusunuyordum hep ^_^

kayısı çekirdeğinde çok fazla siyanür varmış,,,emine ye yedirme 1,5 yaşında bir bebek zehirlenmişti 2-3 hastane gezdirmişlerdi tv de görmüştüm...günde 5-6 yiyebilirsin fazlası zararlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…