Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Evlilik yildonumunuz kutlu olsun. Nice senelere insallah.

:KK56::KK56::KK56:

Hosgeldin, kizini Allah bagislasin, benimki de 3 yasinda :KK16: cikolata canavari.

Hosgeldiiiiiinnnn :KK71:

hoşbuldum teşekkür ederim. sizinkini de Allah bağışlasın...bizim ki daha 16 aylıkken çiko diye geziniyordu sonu böyle oldu :)

ay çok sevinirim.yaparım en azından kendi yaptığım olur. .. ben bitter yediğim zamanlarda kızım da ondan yiyordu. şu an diğer çikolatalardan yiyor ama. vermediğim de ağlıyor ben de üzülüyor yani gün de bir gofret kadar çikolata tüketiyor. ve daha 26 aylık.

onu bulamadım karatay usulü dondurma tarifi buldum onuda sever

Malzemeler
1kilo süt
Yarım çay kaşığı karbonat
3kaşık,yada2kaşık kakao
10,15tane kayısı(ağıztadına göre)
Süt kaymağı 1kase Tarif;sütü tencereye koy ,karbonatı içine at,süt koyulaşıp yarıya ininceye kadar kaynasın ,(bu süreçte süt krema gibi ,hatta reçelimsi oluyor ,yani süt reçeli yapıyoruz (netten bakılabilir)
Kayısıları süt kaynarken sıcak süte koyup iyice şişiriyoruz ,yumuşacık olunca rondoda çekip ,koyulaşan sütün içine atıyoruz ,kakaoyuda tencereye ilave edip ,el blendırmı rondomu o aletle iyice çekiyoruz pürüzsüz hale geliyor ,süt kaymağını ekleyip biraz karıştırıyoruz ve soğumaya bırakıyoruz ,oğuduktan sonra bir kaba koyup buzluğa kaldırıyoruz

Malzemeler
1kilo süt
3kaşık,yada2kaşık kakao
Süt kaymağı 1kase Tarif;sütü tencereye koy ,karbonatı içine at,süt koyulaşıp yarıya ininceye kadar kaynasın ,(bu süreçte süt krema gibi ,hatta reçelimsi oluyor ,yani süt reçeli yapıyoruz (netten bakılabilir)
Kayısıları süt kaynarken sıcak süte koyup iyice şişiriyoruz ,yumuşacık olunca rondoda çekip ,koyulaşan sütün içine atıyoruz ,kakaoyuda tencereye ilave edip ,el blendırmı rondomu o aletle iyice çekiyoruz pürüzsüz hale geliyor ,süt kaymağını ekleyip biraz karıştırıyoruz ve soğumaya bırakıyoruz ,oğuduktan sonra bir kaba koyup buzluğa kaldırıyoruz

Bu super oldu bundan ne kadar yiyebiliyoruz :26:

Malzemeler
1kilo süt
3kaşık,yada2kaşık kakao

çok tşk ederim hemen kaydettim :)) h.sonu yapayım. dondurmaya da bayılıyor :) anası gibi aynı :)))) eşim diyor zaten; kime çekmiş acabadiye :)))

Herkese merhabalar umarım herkes iyidir. Bende iyiyim şu sıralar yoğunum 4 gundur eşim yurtdışında kızları oyalamakla meşgulum. Birde yeni taşındığım sitede çok arkadaşım var hiç yanlız kalmiyorum. Karataya uygun besleniyorum ama bugun bozdum. Sabah normal öğlen yemeği yiyemedim arkadaş trye gidio du yolculamaya gittim çok acikmistim biraz pismaniye yedim eve geldim 1 simitle yoğurt yedim. Spor 1 aydır yapmıyorum. . Baslamam lazım artık almıyorum ama dengem şaştı . Sassy yapmam lazım vs vs anladınız beni yanı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Pofucuk hosgeldin hadi bakalım 90 gri bu hafta temizle 6 li rakamlarda olman gerek artik

hoşbuldum teşekkür ederim. sizinkini de Allah bağışlasın...bizim ki daha 16 aylıkken çiko diye geziniyordu sonu böyle oldu :)

4 mayıs'ta başladım. önce 1 kg aldım, sonra verdim. toplamda 2 kg verdim bu süreçte. yalnız ben öncesinde zaten pirinç, makarna, ekmek tüketmediğim için hızlı olmuyor kg vermem.

etrafımdakiler çok çok inceldiğimi söylüyor. sporun da etkisi var tabi. leslie ile 3 mil yürüyüp, jillian ile 30 days shred yapıyorum evde.
fakat baskülde çok farketmiyor. arkadaşların tecrübelerine göre birden gitmeye başlayacakmış benden şu an direncimi kıramamışım. tam gaz devam ediyorum. ^_^

fakat şunu diyebilirim, tırnaklarım güçlendi. eskiden avuç avuç saçım dökülürdü artık 3-5 tel düşüyor günde. ki tesettürlüyüm, normalde çok daha fazla dökülür gün boyu eşarp içinde kaldığı için... bir de cildimde ciddi bir düzelme var. şu an bu güzellikleri ile kendimi motive ediyorum. zamanla kg da yavaş da olsa gidecek inşallah. ^_^

Zaten güzelsin hepten nazara gelicen karatayla

Sabah ve aksam

$DSC_3022-1.jpg $DSC_3023.jpg

Sabah 1 yumurtali kk
Aksam tavuklu taze fasulye, semizotlu cacik.

Aralarda yesil cay ve sade turkkahvesi ictim.
Birde aksam bir dilim kavun yedim ciss :KK20::KK22::KK22:

Son düzenleme:
Herkese merhabalar umarım herkes iyidir. Bende iyiyim şu sıralar yoğunum 4 gundur eşim yurtdışında kızları oyalamakla meşgulum. Birde yeni taşındığım sitede çok arkadaşım var hiç yanlız kalmiyorum. Karataya uygun besleniyorum ama bugun bozdum. Sabah normal öğlen yemeği yiyemedim arkadaş trye gidio du yolculamaya gittim çok acikmistim biraz pismaniye yedim eve geldim 1 simitle yoğurt yedim. Spor 1 aydır yapmıyorum. . Baslamam lazım artık almıyorum ama dengem şaştı . Sassy yapmam lazım vs vs anladınız beni yanı

Hosgeldin :nazar: spora ara verince insan yeniden baslayamiyo bi turlu.
Bende ayni durumdayim :KK50:

slm kızlar
bi bakayım dedim mesajlarıma kız babasında 18-20 arası uyudu bu gece kaçta yatarız bilmem
sabah:1 sucuklu yumurta ve 1 nektarinle kkk
öğle: 1 dolma 1 kase yoğurt 1 kase mercimek çorbaso
akşam: iskender (dışarıda yedik) salata

Evlilik yildonumunuz kutlu olsun. Nice senelere insallah.

:KK56::KK56::KK56:

Hosgeldin, kizini Allah bagislasin, benimki de 3 yasinda :KK16: cikolata canavari.

Hosgeldiiiiiinnnn :KK71:
teşekkür ederim cnm:KK54:

Hayırlı geceler hanımlar:):)
Menüm
Sabah;kkk
Akşam ;1kase salatalıkllı yoğurt ,2kaşık bulgur

Ikindin ;30dk yuruyuş
Gece ;40dk yuruyuş (yavaş yürüdük eşimle )
Su;3litre
Kendime çeki düzen vermeye çalışıyorum ...yarın Sabah'ta kahvaltıya misafirim var ,borek patates kızartması ,off bisuru şey yapıcam ...bu gün yoruldum baya ,yarında inş diyetten fire vermem ...

herkese merhaba.

uyanınca soğuk limonlu yasemin çayı

09:00
pastırmalı 3 yumurtalı KKK
meyve yok

14:30
5-6 adet sabahtan kalan badem
1 bardak ayran
4 kaşık mercimek salatası

19:30
menemen
mercimek salatası (kazanla mı pişirmişim napmışım anlamadım. ye ye bitmiyor.)
cacık
tarçınlı sütlü türk kahvesi

spor:
Leslie ile 2 mil
Jillian 30 days shred level 2 gün 5

bugün çok yorgun hissediyorum kendimi. sporun hakkını veremedim yaparken de.
jillian'ı aksatmamak için leslie'i 2. milde bitirdim. her yanım ağrıyor sanki reglin son değil de ilk günü.

bugün şirketteki aşçı ablamız mantı yaptı elleriyle. yalvardı resmen en azından tadına bakayım diye, dönüp bakmadım bile ^_^ reset dediğin böyle olur. keşke başka şeyleri de böyle resetleyebilsem. :KK1::KK1::KK1:

herkese iyi geceler, öpüyorum.

^_^

günaydın çıtırlarrrrr:KK3::KK3::KK3:
hepinize mutlu hafta sonları diliyorum:KK16::KK16::KK16:
kuzum uyanmadan size bir bakayım dedim :KK34::KK34:

kolay gelsin canım,,,benim o kadar çok ütüm varki misafirlerde gitti pike çarşaf da eklendi:KK9:

ne kemeri aldın ki takıpta gittim titreşimli olmaz ses yapar.. :44:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402730701.649660.jpg
Titreşimli değil, 3 katlı imiş, tene değer kısım pamuk.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

herkese merhabalar.

öğleden sonra lazer randevum var herhalde bu sonuncu olacak, onun için sporu birazdan yapacağım. öncesinde selam vereyim dedim.

sabah:
1 pastırmalı yumurta + 1 mini muzlu KKK
3-4 çatal mercimek salatası

şimdi Leslie 3 mil + Jillian Level 2 gün 6'yı yapacağım.

Sonrasında dışarıda olacağım ^_^

herkese iyi haftasonları ^_^

face yi açmadım açıp sorayım bakalım ne olmuş merak ettim

ben de kedi de işe taşıyoruz hergün....benim de ısıtacak yerim yok ısıtmadan yiyorum,herşeyi getiriyorum aç kalıp kıtlık salgılanamktansa soğuk yemeye razıyım 2 aydır da yiyorum,,,,sen daha yenisin 2,5 öğün olarak yaparsın saat 2 den sonra yoğurt salata gibi şeylerle geçiştirirsin akşam evdede sıcak yemek yersin

bende zayıflamak istiyorum aranıza katılabilirmiyim bende

X