Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Dün yediklerim:)

Sabah 1 muzlu kkk

Öğlen semiz otlu cacik ve bulgur pilavi

Akşam kırmızı mercimek çorbası, patlican yemeği, 2 yemek kaşığı ev eriştesi peynirli (bu olmadi biliyorum) yine semizotlu cacık. .

balik yiyemedigim için sol.garin yanina takviye olarak bol semizotu tüketmeye karar verdim en kolayida cacık oldu:) aralarda da meyve yedim

Dün başım o kadar çok ağrıdı ki nane yağıyla gezdim akşama kadar..çok uzulmeme ve aglamama sebep olan dış etkenler sagolsun:KK43:( allaha havale ettim.. bi oglum daha olacağı için üzülen insanlar oldu allah akıl fikir versin..

Son düzenleme:
Dün yediklerim:)

Sabah 1 muzlu kkk

Öğlen semiz otlu cacik ve bulgur pilavi

Akşam kırmızı mercimek çorbası, patlican yemeği, 2 yemek kaşığı ev eriştesi peynirli (bu olmadi biliyorum) yine semizotlu cacık. .

balik yiyemedigim için sol.garin yanina takviye olarak bol semizotu tüketmeye karar verdim en kolayida cacık oldu:) aralarda da meyve yedim

Dün başım o kadar çok ağrıdı ki nane yağıyla gezdim akşama kadar..çok uzulmeme ve aglamama sebep olan dış etkenler sagolsun:KK43:( allaha havale ettim.. bi oglum daha olacağı için üzülen insanlar oldu allah akıl fikir versin..

Uzulme dicem ama, hamile bir bayanin kalbini kirmamak lazim. Konusmadan once iki kere dusunmeli insan.
Degmeyecek laflara uzme kendini.

Bugunku menum

Sabah
Kkk

Aksam
Iskembe corbasi :KK53:
Salata
2 dilim peynirli pide

Patlamis misir :44:

Bugun kedicigin kahvalti tabagi geldi aklima disaridayken, gidip kabuklu fistik aldim :KK1:

oda arkadaşlarım kokusuna tahammül etmiyorlar ki kokmuyor diye düşünüyorum....benim bayan oda arkadaşım cinstir koksa ilk gün den söylenmeye başlardı,,,hiç bir şeyden hoşnut olmaz hereşyi ve herkesi eleştirir hoşuna gitmeyeni anında söyler anında insanları bozar,,,konuşanın kelimelerini eleştirir,,otobüs 10 dkk geç kalsın ego yu arayıp şikayet eder,,yoldan geçerken ağaç fdalları sarkıp bi yerine değince belediyeyi arar kesin rahatsız ediyor der,,,geçen sene izmir e gitmiş izmir otogarını beğenmemiş 3-4 gün önce yetiliyi aradı hiç beğenmedim yeniden yapsanıza diyor:KK52:,,,ka ya izmir otele giderken kavşaktaki göbekte çiçek falan yokmuş çalılar varmış orayada çiçek diksenize diyor:KK52::KK52::KK52:telefonu kapattı pes artık dedim,,izmir de binlerce kişi oturuyor onlar şikayetçi olup yaptıramadılarda sen söyledin diyemi yapacaklar dedim,,,

Ablacim ne zamandir ayni odayi paylasiyorsunuz? :KK53:

Hanimlar muhabbet ve samimiyetinizr bayildim gercekten...
Ne guzel arkadasliklariniz var...
Ama.sonradan katilmaya calisan biri olarak kendimi dislanmis.hisseduyirum :KK43:(((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Menuye gelince bugun oglumu ofisr goturdum .:) onla ugrasmaktan prk.kahvslti yapamadim.peynir domates salatalik ve peynir hazirlamisti arkdasim onlardan atistirdim .
Oglen pas bes gibi bi kase zeytinyaglu fasulye yedim .aksam.da biraz meyve ..kirac kayisisi .

Son düzenleme:
Ama.sonradan katilmaya calisan biri olarak kendimi dislanmis.hisseduyirum :KK43:(((

Burada sohbete herhangi bir yerinden sahip olabilirsin canim. Ben geleli de 1 ay oldu ^_^ hosgeldin ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Menuye gelince bugun oglumu ofisr goturdum .:) onla ugrasmaktan prk.kahvslti yapamadim.peynir domates salatalik ve peynir hazirlamisti arkdasim onlardan atistirdim .
Oglen pas bes gibi bi kase zeytinyaglu fasulye yedim .aksam.da biraz meyve ..kirac kayisisi .

Meyveyi sabah saatlerinde kahvalti ile tuketmek gerekiyor, kilo vermeyi yavaslattigi icin mumkunse yememek daha iyi. Ben ilk haftalarda kahvalti ve hemen meyve yiyordum, gun kurusu bi de. Fakat kayisi da meyve oldugu baska meyveyi ilk etapta yememek daha iyiymis diye ogrenince gun asiri gun kurusa dondum. Kahvalti da yemezsen de erken saatlerde yaninda muhakkak protein ile tuketmek gerekiyormus. Zeytin de eksik, kuruyemisin de bunlar olmazsa olmaz canim ^_^ digerleri icin mukakkak baska yorumlar da gelecek guzelim.

Afiyet olsun ^_^

Bugunku menum

Sabah
Kkk

Aksam
Iskembe corbasi :KK53:
Salata
2 dilim peynirli pide

Patlamis misir :44:

Bugun kedicigin kahvalti tabagi geldi aklima disaridayken, gidip kabuklu fistik aldim :KK1:

Patlamis misir sebest mi? ^_^ afiyet olsun

Aaa ne ayıp sey dışlanmak falan olmadı :) istediğin gibi sende sohbetlere katilirsin zamanla oluyor zaten ilk başlarda boyle hissetmen normal .dislanmak falan yok ona göre:))

Bugün kendimi moral olarak çok kötü hissediyorum. Hani böyle bazen bişeyler canınızı sıkar da mideniz bulanır ya, o hesap işte... Enerjim sıfır... Bugün spor yapamayacağım..

Karatay'a çok da uygun beslenemedim bugün..

Aykırı olarak ne yedim derseniz, hurma..

Bi de iki öğün arası 5 saat olayı yalan oldu bugün..

Bu ara iyi değilim.. Yeme düzenime de yansıyor bu..

Salı finallerim başlıyor, daha kitap açmadım...

Toparlanmam lazım ama sanırım zaman da lazım..

Öyle işte..
Iyi geceler herkese...

Bugün kendimi moral olarak çok kötü hissediyorum. Hani böyle bazen bişeyler canınızı sıkar da mideniz bulanır ya, o hesap işte... Enerjim sıfır... Bugün spor yapamayacağım..

Öyle işte..
Iyi geceler herkese...

Ters giden biseymi var yoksa reglmi olacan

Ters giden biseymi var yoksa reglmi olacan

Ters giden şeyler var...
Eskiden beri ters olan, ama artık kabullenemediğim ya da ne bileyim sabredemediğim şeyler var...

Çok derin yaralar büyüttüm ben kendimle, ama anlatsam anlayanım olmaz.. Dermanı da yok zaten... Tek derman sabır ama o da bi yerden sonra tükeniyor...

Reglime sanırım daha var, geçen ay iki hafta geciktiği için bu ay kestiremiyorum zamanını... ama yaklaşmış olabilir, bu yüzden ekstra duygusallaşmış olabilirim... çok sık gözlerim doluyor.. daha bi hassas ve kırılganım sanki...

Öyle işte..
Iyi geceler herkese...

Hayirdir guzelim sikinti nereden kaynakli? Her sey olacagina variyor nasilsa ona gore uzulme katsayini dusuk tut :KK43:

Ters giden şeyler var...
Eskiden beri ters olan, ama artık kabullenemediğim ya da ne bileyim sabredemediğim şeyler var...

Çok derin yaralar büyüttüm ben kendimle, ama anlatsam anlayanım olmaz.. Dermanı da yok zaten... Tek derman sabır ama o da bi yerden sonra tükeniyor...

Reglime sanırım daha var, geçen ay iki hafta geciktiği için bu ay kestiremiyorum zamanını... ama yaklaşmış olabilir, bu yüzden ekstra duygusallaşmış olabilirim... çok sık gözlerim doluyor.. daha bi hassas ve kırılganım sanki...

Ben de sabahtan beri her seye agliyorum, herkesle didisesim var ama regl yaklasiyor ondan :KK43: derdin en kisa zamanda cozulur insallah canim

X