Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Canim karamsar olma belki pazar gunu jest yapar eşin.
Simdi sen bizimde gozumuzu korkuttun gerci etrafimdaki çoğu kisi bu durumda demek ki zamanla yrrini baska seylere birakiyor
Yımırtayı çok severim, en az 2 tane. Önceden rafadan severdim, şimdi benimde midemi bulandrıyor, kayısı kıvamını tutturmak zor oluyor.

Sorma geçen gun gül abla eskisehirde pisen yumurtalara mudahale etmisti ya iste o an ezik hissettim kendimi ben evdekilere mudahalede gecikiyorum gül abla eskisehiri ele gecirdi
Ya rafadan ya lop oluyor bi kayisi kivamini tutturamadim dk tuttum yine olmadi

Günaydın. :) ooo küçük karataycı. Yumurtanın yanında minicik kalmış. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

^_^

3,5 kisi yedik o yumurtayi. 5 yumurtadan yapildi icinde domates, tel peynir, sucuk ve baharatlar var ^_^

^_^

3,5 kisi yedik o yumurtayi. 5 yumurtadan yapildi icinde domates, tel peynir, sucuk ve baharatlar var ^_^

Himm fotodaki masum bizdikla sen yiyeceksin sanmistim oyle olsa aksama kadar acikmazdin ama cok guzel gorunuyor pazar kahvaltisinda denenebilir

slm kızlar
annem dün evine gitti
fıstığımla başbaşa kaldık
ondan çok pc başına geçemiyorum
uyuyalık yaklaşık 45 dk oldu ortalık toparladım şimdi yemeğimi yapcam
uyanmazsa bi leslie yaparım uyanırsa öğleden sonra uyuttuğumda yaparım

Himm fotodaki masum bizdikla sen yiyeceksin sanmistim oyle olsa aksama kadar acikmazdin ama cok guzel gorunuyor pazar kahvaltisinda denenebilir

Yok canim vok buyuk bir porsiyon olurdu ^_^ baslibasina yumurta doyurucu zaten digerlerini yiyemezdim ^_^

Krep tavasinda yapiliyor canim tavsiye ederim. Once yumurtalari cirpiyorsun iyice diger tarafi cevirip hemen diger malzemeleri (Rende domates + sucuk + peynir ve baharat) dokup cig borek gibi katliyorsun ve pismeye birakiyorsun. Sucugu onceden cok az pisirmen gerek bu arada ^_^

Hanimlar kuafordeydim kaslar icin. Senin cildin ne kadar guzellesmis ne yapiyorsun diye sordu kuafor. Tenin cok hos olmus, guzellik gelmis dedi. Bu kadin cok patavatsizdir normalde hep canimi sikardi. Direkt Karatay'a bagladim ^_^

oda arkadaşlarım kokusuna tahammül etmiyorlar ki kokmuyor diye düşünüyorum....benim bayan oda arkadaşım cinstir koksa ilk gün den söylenmeye başlardı,,,hiç bir şeyden hoşnut olmaz hereşyi ve herkesi eleştirir hoşuna gitmeyeni anında söyler anında insanları bozar,,,konuşanın kelimelerini eleştirir,,otobüs 10 dkk geç kalsın ego yu arayıp şikayet eder,,yoldan geçerken ağaç fdalları sarkıp bi yerine değince belediyeyi arar kesin rahatsız ediyor der,,,geçen sene izmir e gitmiş izmir otogarını beğenmemiş 3-4 gün önce yetiliyi aradı hiç beğenmedim yeniden yapsanıza diyor,,,ka ya izmir otele giderken kavşaktaki göbekte çiçek falan yokmuş çalılar varmış orayada çiçek diksenize diyortelefonu kapattı pes artık dedim,,izmir de binlerce kişi oturuyor onlar şikayetçi olup yaptıramadılarda sen söyledin diyemi yapacaklar dedim,,,
nice mutlu senelere canım
Eki Görüntüle 1148454

Gunaydin iyi haftasonlari ^_^

çok beğendim yarın deneyeyim ...harika görünüyor.. ben boş yapıyorum bu aklıma gelmemişti
Eki Görüntüle 1148457 Eki Görüntüle 1148458

afiyet olsun kedicik

kolay gelsin canım

karatay herşeye iyi geldiği gibi cilde ve saçlara faydalı....

Abla ilk oturdugum evde iki odam apartman boşluğuna bakiyordu eşim benden sonra gidiyordu işe. erkek işte ev havalansin diye cami açıp gitmiş ev saatlerce havalanmis güyaaaa :)) bi geldim güvercin girmiş eve nasıl korktum ilk gördüğümde saatlerce uğraştık çıkmadı ,evin her köşesini temizledim, akşam akşam ders oldu eşime acmadi birdaha o iki cami. dediğin bitten bende duydum ve günlerce ne kaşinmistim yatagimda yatamamistim haklisin lojmansa ve seneye cikacaksan neden yaptirasin ki! Inşallah yeni tasinacagin yerde kullanırsın gönlünce. .

Aynen aynen hatta derdim millet korunmuyor sonra ALlah verdi diyor derdim ahh kafam ahh ne büyük laflar bunlar�😠😠😠😠
😠😠😠

bende tartılıyorum her sabah vazgeçmiyorum bu huyumdan çok korkuyorum fazla kilo almaktan..ben hamile kaldığım kiloya ulaştım. Doktorum normal oldugunu söylüyor. .bu aylarda cok hizli olur kilo alimi biraz dikkatle ucuz atlatirsin hem artik almalısın diyor

Canim allah gönlünüze göre versin hepinizin inşallah..dualarimdasiniz🌹

Bu değişimleri bende yaşadım ve cevremden de olumlu tepkilerini gördüm. .zaten çok olan saçlarım daha da çoğaldı tırnaklarım senelerdir uzamazdi doğru düzgün artik uzuyor:) zamanla sende daha çok fark göreceksin.. cildin içinde maya maskesi ve gulsuyu+ laktik asit karışımı ve doğal maskeler öneririm. Türk kahvesine limon sıkıp peeling olarak uygulayabilirsin senelerdir bunlari kullaniyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…