Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

menü:
10:30
1 pastırmalı yumurta + muz
2 gün kurusu
KKK

19:00
menemen
mercimek salatası
dereotlu yoğurt

malum gün içi sürekli uyuduğum için dışarı çıkamadım. zaten şiddetli yağmur vardı, tam miskinlik havasıydı.
şimdi de uyku tutmadı diye
leslie ile 2 mile walk
jillian ile 1. seviye 3. gün
yaptım :KK52::KK52:

tatlı rüyalar ^_^

Sagol kuzum, hosbulduk :KK16:
Sorma walla :KK37:
:nazar::nazar::nazar:

Yemeklerin yanında serin serin tüketilen eşsiz bir lezzetir cacık. İçerisinde bulunan sarımsak ve salatalıkla eşsiz tadının yanında mükemmel bir kalsiyum kaynağidır. Tüm bu sebeplerden dolayı yemeklerinizde ve ara öğünlerinizde bir kase cacığı ihmal etmemenizi öneririz.

teşekkürler kedicik, çok severim canım istedi şu saatte :KK50:

Bende üç aydır diyetteydim 10 kilo verdim..şimdi gram gram ya gidiyo ya gitmiyo..sekerdi ekmekti pasta börekti onlar zaten yok..bi süre daha böyle gitsinde düğünden sonra bakalım bide :) tesekkur ederim

ayy inanmıyorum ne kadar güzel ya benim fazlalığım pek yok ama şu pasta börek çöreği bi hayatımdan çıkarabilsem keşke

$10155279_10152384538027718_956159531306274710_n[1].jpg
.........................

günaydın, günaydın, günaydın :KK16::KK16::KK16:

10:00
En klasiğinden KKK

Yanımda mercimek salatası getirdim. Akşam da onu yiyeceğim ^_^

Cuma günü bizim patron aşçı ablamıza demiş ki, "Serpil hn diyet mi yapıyor, çok kilo vermiş. Eski Serpil olacak yakında"

Çok mutlu oldum, çünkü bunu diyen kişi hayatta böyle muhabbete girmez. Zaten doğrudan bana da demedi ama olsun. Patron takipte :KK52::KK52::KK52::KK52:

Herkese iyi haftalar ^_^

Arkadaslar iyi pazarlar,
Bir haftalik kisa tatilimizden donduk. Yarin kaldigimiz yerden devam.
Gecmisi okuyamadim ama umrim iyi haberlerle doludur.
Bizim tatil biraz sıkıntılı gecti. Cikmadan bir iki gun once kizim hafif hastalanmisti,
Yola ciktigimiz andan itibaren kotulesti, heryerde kustu, birde ishal basladi.
Donmeden iki gun once duzeldi durumu o zamanda benim bogazim acimaya basladi,
Cok halsiz, bitkin iki gun gecirip ustune birde cok kuvvetli regl oldum. Esimde iki kolundan kucuk bir operasyon
Gecirmisti, ustune donus yoluna ciktigimiz gun beli tutuldu.
Ne gezebildik, nede istedigimiz gibi alisveris yapabildik.:KK37::KK37:
hoşgeldin canım
bu kadar olur bütün aksilikler üst üste gelmiş,,,hepinize çok geçmiş olsun canım,,,
tam anlamıyla tatil burnunuzdan gelmiş
Günaydın hayırlı mutlu haftalar canlar:KK16::KK16::KK16:

günaydın canım

Allah kabul etsin ablacım, yeğenin durumu nasıl oldu?.
yeğenimin dış görünüşü idare eder çenesi aynı :KK1:,,,görünce içim rahatladı...hiç bir yere çarpmaması lazım pıhtı olmaması için....yatak kenarlarına kadar bez dolamış bizmkiler çarpmasın elini ayağını diye...

kan değerleri 2 ye yükselmiş 2,5 olması lazımmış inşallah yarına olur gibi hergün 300..300 yükseliyor:nazar: ama en önemli olan damarların sonuçlarına hafta sonu olduğu için bakılmadı belki bugün bakılır bakalım ne olacak,,,,kolunda serum devamlı takılı kanı sulandırmak için odasına başka hasta almıyorlar,,,dün palyaço varmış çocukları toplayıp eğlendirmiş buda gitmek istemiş izin vermemişler mikrop kapar diye, odasına getirmişler buna balon ve küçük panda hediye etmiş bıcırık mutlu olmuş palyaço yu görünce,,,

dün bizde gitmek için kalktık 1 saat oldu kalabalığız sana zararlı biz gidelim dedim gitmeyin daha yarım saat olmadı diyor :KK1:..

günaydın, günaydın, günaydın :KK16::KK16::KK16:

10:00
En klasiğinden KKK

Yanımda mercimek salatası getirdim. Akşam da onu yiyeceğim ^_^

Cuma günü bizim patron aşçı ablamıza demiş ki, "Serpil hn diyet mi yapıyor, çok kilo vermiş. Eski Serpil olacak yakında"

Çok mutlu oldum, çünkü bunu diyen kişi hayatta böyle muhabbete girmez. Zaten doğrudan bana da demedi ama olsun. Patron takipte :KK52::KK52::KK52::KK52:

Herkese iyi haftalar ^_^

günaydın canım

sana da iyi haftalar

patronun bile dikkatini çektiğine göre epey fark oldu demek ki,,,,geçenlerde biz yemekteyiz masanın bir ucunda ben varım bir ucunda genel müdür arada 17 kişi var ben onlar gelmeden masa düzenlerini halledip yemeğimi 6 da yemiştim :KK1:.yemek bitti bakanlar gitti başkan, genel müdür ben kaldım genel müdür kahve içerken diyorki uzaktan da olsa baktım yemek yemedin helal olsun sana hala aynı devam ediyorsun:KK52:.....şubat ayında beraber isviçre ye gitmiştik eşi ve kızıda vardı ben onların yediği hiç bir şeyi yemedim, son gün pizza ısmarlamaya götürdü ben çorba ve salata yedim şok oldular helal olsun sana 3 gündür buradayız bi kaçamak yapmadın dediler, o zamandan beride her heyet yemeğinde genel müdür beni kontrol ediyor hala kaçamak yapmıyormu diye .............
insanların kafası almıyor bu kadar uzun diyet olurmu ve bir insan kaçamak yapmadan nasıl dayanır 1 sene dile kolay diyorlar:KK52::KK52::KK52:..başlarda 3 gün sonra bıkar diyordu herkes şimdi sonucu görünce helal olsun diyorlar bu kadar azimli bir insan olamaz ilk seni gördük diyorlar :nazar::nazar::nazar:

herkese günaydınlar:KK19:

umarım pazartesi sendromu sizi teğet geçer kızlar:KK30:beni gayet yakaladı bu sabah:KK43:

günaydın canım

beni yoldan gelme sendromu etkiledi biraz geç gitsem işe diye düşündüm alarmı ileri almak için açtım ancak 4 dkk :KK52::KK52::KK52: ileri alabildim yapamadım yine

merhaba,bende kilo vermek istiyorum.harika kilolar vermişsiniz.bende katılabilir miyim aranıza.64 kiloyum 53 olmak istiyorum.yapabilir miyim sizce

slm kızlarr:KK3::KK3:
dün babamla birlikte görümcemde sürpriz yaptı
kalabalıktık gece
sabahta anca ortalık toplayıp gelebildim
yaa ne sorcam size ayıptır söylemesi ben 3-4 gündür çok zor yapıyorum kabız gibi oldum:KK17::KK17::KK17:
normalde günde 2 kere giderdim şimdi ya günde 1 yada gün aşırı gidiyorum
tavsiyeleriniz ne olur neler yapabilirim
dün 89.0dum bugün 90.0 çıktım kaçamakta yapmıyorum moralim bozuldu
kilo vermem zorlanmasın diye kayısı yemiyordum bu sabah kayısı da yedim bakalım ne olacak

yeğenimin dış görünüşü idare eder çenesi aynı :KK1:,,,görünce içim rahatladı...hiç bir yere çarpmaması lazım pıhtı olmaması için....yatak kenarlarına kadar bez dolamış bizmkiler çarpmasın elini ayağını diye...

kan değerleri 2 ye yükselmiş 2,5 olması lazımmış inşallah yarına olur gibi hergün 300..300 yükseliyor:nazar: ama en önemli olan damarların sonuçlarına hafta sonu olduğu için bakılmadı belki bugün bakılır bakalım ne olacak,,,,kolunda serum devamlı takılı kanı sulandırmak için odasına başka hasta almıyorlar,,,dün palyaço varmış çocukları toplayıp eğlendirmiş buda gitmek istemiş izin vermemişler mikrop kapar diye, odasına getirmişler buna balon ve küçük panda hediye etmiş bıcırık mutlu olmuş palyaço yu görünce,,,

dün bizde gitmek için kalktık 1 saat oldu kalabalığız sana zararlı biz gidelim dedim gitmeyin daha yarım saat olmadı diyor :KK1:..

:nazar::nazar::nazar: iyi olmasına sevindim. senin de için rahatlamış görünce, daha da sevindim. tez vakitte iyileşsin de, palyaçolukları kendi yapsın inşallah ^_^

günaydın canım

sana da iyi haftalar

patronun bile dikkatini çektiğine göre epey fark oldu demek ki,,,,geçenlerde biz yemekteyiz masanın bir ucunda ben varım bir ucunda genel müdür arada 17 kişi var ben onlar gelmeden masa düzenlerini halledip yemeğimi 6 da yemiştim :KK1:.yemek bitti bakanlar gitti başkan, genel müdür ben kaldım genel müdür kahve içerken diyorki uzaktan da olsa baktım yemek yemedin helal olsun sana hala aynı devam ediyorsun:KK52:.....şubat ayında beraber isviçre ye gitmiştik eşi ve kızıda vardı ben onların yediği hiç bir şeyi yemedim, son gün pizza ısmarlamaya götürdü ben çorba ve salata yedim şok oldular helal olsun sana 3 gündür buradayız bi kaçamak yapmadın dediler, o zamandan beride her heyet yemeğinde genel müdür beni kontrol ediyor hala kaçamak yapmıyormu diye .............
insanların kafası almıyor bu kadar uzun diyet olurmu ve bir insan kaçamak yapmadan nasıl dayanır 1 sene dile kolay diyorlar:KK52::KK52::KK52:..başlarda 3 gün sonra bıkar diyordu herkes şimdi sonucu görünce helal olsun diyorlar bu kadar azimli bir insan olamaz ilk seni gördük diyorlar :nazar::nazar::nazar:

ablacım, benim tartım sorunlu bugün netleştirdim, yeni bir tartı almam gerekiyor. 48 kg ablamı 55 gösteriyor. dakikası dakikasına tutmuyor. sporu arttırdım, kıyafetlerimdeki bolluk dikkat çekiyor, ablam da süper gidiyorsun diyor. onu da kilosunu korusun diye karataycı yaptım. artık evde yemekler bana bakıyor ama olsun, kaçamaksız gidiyoruz. ^_^ genel müdürüm de anlamış, iyi oldu ^_^

kafada kodlayınca kaçamak yapmak akla bile gelmiyor ablacım seni gayet iyi anlıyorum. ^_^
irade timsali olmuşsun sen de baksana genel müdür sürekli seni takipte :KK52::KK52::KK52: :KK70: tabi onlar diyet diye bakıyor sorun orada, başlı başına sağlıklı yaşam formu bu. :KK76::KK76::KK76:

günaydın canım

sana da iyi haftalar

Sagol ablacim hosbulduk, esimin beli haric biz iyiyiz. Yegenenine cok gecmis olsun, Allah acil sifalar versin. Yapabilecegimiz birsey varsa seve seve.

X