Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben yürüyüşüme başlayayım adım sayarım 1788 de bakalım kaç olucak haydi bismillah görüşürüz kızlarrr:KK55:

merhaba arkadaşlar baskülde 97 rakamını gördükten sonra bende karatay diyetini uygulama başlıcam inş başarılı olurum artık bende saglıklı beslenmek istiyorum sizin yardımlarınızla bu sabah kahvaltımı yazayım:2 yumurtadan tereyaglı omlet 1 salatalık 8 zeytin 2 küp kaşar kk peynir 1 tane kuru kayısı 1 cay bardagı ceviz 2 bardak cay sizce olmuşmu kızlar
Merhaba hoşgeldin
kahvaltın güzel olmuş
inş.hedeflediğin kg.na inersin !

offff biri beni durdursun ya yılbaşı gecesinden beri yeme modundayımmmm :KK14:

Gamzeee bu sana

:KK57: :KK57: :KK57: :KK57: :KK57:

1 küçük tabak kuru fasulye
1 porsiyon yumurtalı ıspanak
1 küçük kase yoğurtlu havuç salatası

Yemekten yarım saat-45 dk.sonra da sabahtan kalan 1 yerli muz:KK57:

ceylin1907 hoşbulduk burda olmaktan cok mutluyum umarım herkez hedefledigi kilolara kavuşur be bu sabah kahvaltı yaptıgımda saat 11.30 civarıydı o yüzden öglen yemegim yok arada limonlu su içiyorum akşam yemegine kadar ayran yada cacık yapsam olurmu ?

selam kızlar :))) yılbaşı gecesinden en ballı ben ayrıldım heralde :KK1: cumartesi akşam 17.00 dan sabah 5 e kadar paso çikolata cips hamburger pizza heralde bi 20 bardak kola kısacası sapıttım yani :)) ama cumartesi sabah erkenden spor yapmıştım pazar da eğlnceden dönerken evde akşam yaptım.. bu sabah bi tartıldım 54 ün altına düşmüş :KK9: ne ballıyımm yaaa .. ama sporun faydası var burda sanırım.. :)

ceylin1907 hoşbulduk burda olmaktan cok mutluyum umarım herkez hedefledigi kilolara kavuşur be bu sabah kahvaltı yaptıgımda saat 11.30 civarıydı o yüzden öglen yemegim yok arada limonlu su içiyorum akşam yemegine kadar ayran yada cacık yapsam olurmu ?

ayran ya da cacık olur tabi,yanında da biraz yeşillik yiyebilirsin...Ama öğünler arası en az 4 saat kuralını unutmayalım:KK34:

yaa kızlar ben bir 10-15kilo vermeden fitness'a başlamak istemiyorum açıkçası.bu kadar şişmanken kas yapmak doğru olmaz gibi geliyor siz ne dersiniz?

Gamzeeee yapma surda ne kaldi senin hedefine.... Hadi toparla kendini valla bende yedim ilk gün yilbasi diye,
sonra ertesi gün kalanlar ziyan olmasin modunda yedim... Bu gün sabah tartiya cikinca kendime yaptigim kötülügü gördüm.
Bu hafta kendimi spora adiyorum. Sende kalk birseyler yap. Yemeeeeeeeee :KK57::KK57::KK57::KK57:
ühüüü yaaa bi bıraktım pir bıraktım bugünde gümmm yarın toplayacağım artık kendimi :KK14:
Merhaba hoşgeldin
kahvaltın güzel olmuş
inş.hedeflediğin kg.na inersin !

Gamzeee bu sana

:KK57: :KK57: :KK57: :KK57: :KK57:
hakettim ben bunuuu
selam kızlar :))) yılbaşı gecesinden en ballı ben ayrıldım heralde :KK1: cumartesi akşam 17.00 dan sabah 5 e kadar paso çikolata cips hamburger pizza heralde bi 20 bardak kola kısacası sapıttım yani :)) ama cumartesi sabah erkenden spor yapmıştım pazar da eğlnceden dönerken evde akşam yaptım.. bu sabah bi tartıldım 54 ün altına düşmüş :KK9: ne ballıyımm yaaa .. ama sporun faydası var burda sanırım.. :)
ohh tatlımm ne güzell bende yarın yürüyeceğim bol bol eve daha yeni geldik yorgunum valla ve hala bişiler yemek istiyorumm :KK14:

ühüüü yaaa bi bıraktım pir bıraktım bugünde gümmm yarın toplayacağım artık kendimi :KK14:

hakettim ben bunuuu

ohh tatlımm ne güzell bende yarın yürüyeceğim bol bol eve daha yeni geldik yorgunum valla ve hala bişiler yemek istiyorumm :KK14:

hedefime bir kilo kalsa bende aynısını yapardım tutamazdım kendimi boşver hatun o kadar kilo vermişsin 1-2 kiloyu havada karada güle oynaya verrisin:KK66:afiyet olsun:KK66:

Masallah cok guzel kilo vermissin bende hipotiroidi var ondan da bu problemi yasiyorum biz kadinlarin genel sorunu sen edin en kisa surede canim keten tohumunu memnun kalacaksin :)Birde bana hic uymadi bu sık sık yeme olayi alismamisiz ya ben kaciriyorum o saatleri Turk insanina gore bir diyet bu elin yabancilarinin duzeni bana uymuyor. Aramiza hosgeldin diyeyim simdiden o zaman :)

bana diyetisyen 6 öğün vermişti bide ben emziriyorum(emzirmeme göre verdi diyeti) o da kalori harcaması demek ve mutlaka düzenli spor yaptım.haftada 5veya 6 gün lesli yaptım günde 60 dk kadar tabi artık 3 veya 4 e düştü sporum.en başlarda 3 ay kadarda yemeklerden yarım saat önce ççrek otu çiğnedim. oda çok iyi verdirdi kilo.insülin direnci olan arkadaşlarıma yemekten yarım saat önce yarım çay kaşığı çiğneyip biraz suyla yutmalarını tavsiye ederim.diğer arkadaşlarda yapabilir.her derde deva.cildim bile çok değişti.teşekkürler bu arada keten tohumunu eşim gelince alrıım bebeğim var 11 aylık.şuan okulda olan 2 tane daha var.biri 3 biri 7 yaşında
pegasusun sen avatarını değiştirecektin hani? benim şuanki durumuma cuk oturuyor ama fena şekilde motivasyon bozucu doğrusu, sen şöyle 90-60-90 bir avatar koy da keyfimiz yerine gelsin :KK1:

vallahi bravo arkadaşım insülin direnci olup bu kadar kilo verebilmiş olman çok güzel tebrik ediyorum darısı bizim başımıza...
bu arada aramıza hoş geldin canım :KK16:
teşekkürler.inşallah şu direnci kırarız.ben daha kontrole gitmedim ama bu diyetle acıkmıoyrum hemen.benim düzende karnım çok kazınıyrdu.buda kazınmıyor

canım keten tohumu gün kurusu ve bol su iç.diyete ilk başladığım İLK 2 HAFTA bende kabız oldum ve acayip şaşırdım böyle bir beslenme tarzında nasıl olur diye ama artık günde iki defa çıkıyorum ayıptır söylemesi:KK66:keten tohumunu dövülmüş alman lazımmış bende sonradan öğrendim + buzdolabında muhafaza et ki bozulmasın:KK66:

çok teşekkürler bende hangi formda alacağımı bilmyordum keten tohumunu.öğrendiğim iyi oldu:KK16::KK16:

sakın sakın haa
sen bizim medar-ı iftiharımızsın.Sakın bırakayım deme.
Sana ve yılbaşında diyeti bozan ve hala toparlanamayan herkese burdan Funda Arar'ın şarkısını yolluyorum;
Düştüysek kalkarız
Daha ölmedik ya :))

Bir de öğlen yemeğimi yazayım.
ızgara balık
salata

Yılbaşı dahil diyete tamı tamına uydum.Ama hala kilo verebilmiş değilim.
Sadece bu tokluk hissini ve enerjik olmayı çok sevdiğim için devam ediyorum.
İnşallah artık kilo vermeye de başlarım.

hakettim ben bunuuu

üzülerek sözlerimi geri alıyorum hedefine 6 kilo varmış:KK19:

harbiden ballısın:nazar: spor gibisi yok

huhuhu
hafta sonu pismanligini bir tarafa birakip yagmur camur demedim giydim esimin yagmurlugunu,
attim kendimi disari vala bata cika yürüdüm camurlar. Tam 6,5 km yürüdüm birazda kostum...
Hergün aynen devam Cumaya gidecek insallah +2,5 :KK76::KK76::KK76:

bravoo burcıncımmm:KK9::KK9:senböyle azımle devam et yuruyuslerıne,toparlarsın 1 haftada
zaten o artılar kilo degıldır,ödemdir muhtemelen.
artık 2 ay kaçamak yok sana
dersini aldın mı?:KK1:

kızlar yeni yılın ilk menü bildirimi olacak benim için:KK1:

sabah:
1 muz
1 domates
3 zeytin
2 kk kadar beyaz peynir
1 omega-3
şekersiz çay

arada 1 bardak süt

öğlen ise :

1 tabak patlıcan güveç
yarım tabak soğanlı,yeşil-kırmızı biberli kara lahana yemeği..
1 bardak ayran

şimdiye kadar 1 litrede su içtim..akşama kadar 3 litre yapmak istiyorum..
tüm yıl böyle menüler görelim senden,çok güzel:KK56:

öğlen :
tavuklu çorba
3 köfte
2 kase salata ama doymadım valla su içeyim bari :KK1:

akşam:
annem doğum günüm şerefine içli köfte yapıyor 3 tane yerim (onunkiler ufak oluyor), kereviz yemeği de vardı onu da yerim, 3-5 tane de istavrit, salata tamamdır...

evdeki interneti kapattırdım o yüzden şimdiden yazıyorum, haftasonu ne yaparım bilmiyorum, neyse uygun bir paket bulup alana kadar böyle idare etcez bakalım :KK54:

bol bol sıvı tüketiyorum ama müthiş bir halsizlik, enerji düşüklüğü var nasıl anlatamam, hastayım ya ondan herhalde. O kadar hayıt, söktürücü ilaç hala regl de olamadım o da geriyor beni, müthiş derecede tatlı istiyor canım ama yememeliyim direniyorum evde truf yapsam bari üşenmesem de yoksa kazaya kurban gidecek diyet :KK1:

yok yok girmeyecek size söz veriyorum kendime de :KK16:
canım sen bır dr a gıtsen,niye bu halsızlık,bu dıyette herkeste enerji patlaması olurnormalde,bır vitamın eksıklıgı falan mı var acaba,kotrol yaptırsan çok iyi olur.

arada acıkırsan tatlı falan yeme,cevız fındık ye olurmu?

kendime yürüyüş yapmak için arkadaş buldum.:KK52::KK52::KK52:.öğlen çocukları okula bıraktıktan sonra 1 saat daha yürüdüm..:21:.:KK8:
nazarım degecek dıye korkuyorum:KK9:maşallah sana:nazar::nazar:
ben bu sabah uyuyakaldım gıdemedım yuruyuse:KK57:

Bu sabah:
1,5 muz
Biraz peynir
2 ceviz
3 zeytin

Öğlen:
1 tabak kuru fasülye
1 kase cacık
1 orta boy salata
Biraz turşu
böyle güzel menüleri görünce kendım yemıs gibi sevınıyorum:):KK56:

artılara gecmek istemıyorsan durdur kendını canım:KK45::KK57:akşam guzel bır yemek ye,yarın da normal duzenıne donersın

sporun ve genclıgın etkisi var bence de
kimse örnek almasın:KK9:

yaa kızlar ben bir 10-15kilo vermeden fitness'a başlamak istemiyorum açıkçası.bu kadar şişmanken kas yapmak doğru olmaz gibi geliyor siz ne dersiniz?
fitness ıncelmek ıcın,kilo vermek ıcın öncelikle yuruyus yapmalıyız
ama aerobık de cok guzel sekıllendırıyor vucudu,ikisi beraber olsa hıç fena olmaz:KK34:

Yılbaşı saldım gitti .... Ertesi gün diikkat ettim ama bu sabah tartiya çıktım ayy hemen korkudan geri indimm.. Oh olsun bana yaparmısın öyle çek cezanı dedim..

Sabah:
2 yumurta
peynir
domates
salatılk 4 ceviz
suda geceden ıslatılmış kayısı(gün kurusu)

öğlen
taze fasülye ve bir kase yoğurt

vücudum hala halsiz:KK43: kendimi zorladım en fazla 26 dk yürüyebildim tempolu
biraz dinlenip gene yürücem

Tempolu 26 dakika 3204 adım,
normal 1875 adım
TOPLAM: 5079 adım saat (14:46 itibariyle )

X