Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yarın giremeyeceklerin yeni yılını bende şimdiden kutluyorum.

Yeni yıl kiloların çookkkk hızlı gittiği ve bir daha asla geri gelmediği huzurlu mutlu savaşların ve depremlerin olmadığı ve tüm kötü ruhların arındığı bir yıl olsun:KK66::KK66:

özellikle Van'daki kadın arkadaşlarımızın tüm dilekleri kabul olur inşallah:KK14:

ne güzel dilekler...
Van'ı unuttuk, unuttum resmen bende yarın eğlencede elimde mendil olacak diye üzülüyorum
ufak bir soğuk algınlığı için canımı sıkıyorum...nankörüm, nankörüz şükretmeyi unutuyoruz..
İnşallah tüm sıkıntıda olan insanların duaları kabul olur özellikle annelerin onlar kendileri için istemezler çünkü..

Merhaba,

Ben yaklasik 6 haftadir Karatayciyim ve 5 haftadir da sizi takip ediyorum. Forumu bastan sona okuyunca bende mesaj yazacagim demistim yilin sonunu buldum. Neyseki 1948. sayfada sizi yakalamayi basarabildim. 5 haftada 2600 kg verdim. Ilk hafta 1300 kg sonra ise sirasiyla 300, 200, 200 ve 600 kg verebildim. Bu hafta 6. haftam ama sanirim +++ dayim cunku kacamakli bir hafta oldu. Sonucu yarin gorecegim cunku ben cumartesileri tartiliyorum. Ama her cuma sizin sonuclarinizi sanki listede bende varmis gibi heyecanla okuyordum.

Bu hafta da gayet guzel kilolar verdiniz. Hepinizi tebrik ediyorum.

Bundan sonra bende aranizda olmak isterim. Benimde hedef kiloma 4 kg kaldi (tabi gecen haftaki tarti sonucuna gore)

sevgiler herkese

ne güzel dilekler...
Van'ı unuttuk, unuttum resmen bende yarın eğlencede elimde mendil olacak diye üzülüyorum
ufak bir soğuk algınlığı için canımı sıkıyorum...nankörüm, nankörüz şükretmeyi unutuyoruz..
İnşallah tüm sıkıntıda olan insanların duaları kabul olur özellikle annelerin onlar kendileri için istemezler çünkü..

inşallah canım inşallah...

kızlar bize büyük gelen kıyafetleri dolap bekletmeden Van'a göndersek yaaa.malum orası hep soğuk:KK43:hem oradakilere bir faydamız olur hem de kilo almadan önce iki kat düşünürüz:KK71:

kahvaltı antep fıstığı 2 yumurta
avuç içi kadar peynir
şekersiz çay
oğlumun doğum gününden kalan 1 dilim tiramisu:KK5:
bol su aralarda

öğle közlenmiş kırmızı biber
yeşil çay
şu ana kadar yediklerim bunlar.kızlar bir şey sorcağım.nar ekşisi yenilmemesi gerekiyor anladığım kadarıyla kitaptan.doğru mu anlamışım?birde omega 3 alan arkadaşlar ismini bana özelden yazabilirmi?kilo verenleri tebrik ediyorum.

kızlar herkese yepyeni güzel bir yıl dilerim sağlık dolu huzur dolu sevgi dolu bir yıl olsun sevenleriniz çok olsun Pazartesi günü görüşmek dileğiyle hoşçakalın,mutlu kalın...

Son düzenleme:
liste, akşam yemeği falan derken hiç dışarı çıkamadım çıkıp bi alışveriş yapayım canlar görüşürüz :KK16:

Bildirim:30/12/2011
Rumuz:handan_06
Başlangıç tarihi:01/12/2011
Başlangıç kg:70,3
Geçen hafta:68.1
Bu hafta:68.2
Fark: +100 gr
Toplam fark:2.1 kg
Beden:424
Spor:yokkkk
Boy:168 cm
Hedef:60 Kg

evet arkadaşlar herkese günaydınnn bildirimde ilk ++ yı gördüm umarım son olur...gelelim bu hafta yaptığım hatalara.
1)spor yapmamak
2)kuru meyve ve kuruyemişi serbest diye abartmak
3)sürekli tartılmak
4)suyu yeterince tüketmemek...

spor konusunda sizlerden destek bekliyorum beni zorlayın ne olurrrr listede sonunculuğa adayımmmm:KK43:((((((((((

Özellikle 2.maddeye ben de katılıyorum. Bu hafta ben de abarttım ve sadece 100gr verebilmişim. Önümüzdeki hafta yine kemer sıkmaca:-))
Sen de spora ucundan başlarsın en kısa zamanda zaten alışınca bırakamıyorsun:KK34:

Merhaba,

Ben yaklasik 6 haftadir Karatayciyim ve 5 haftadir da sizi takip ediyorum. Forumu bastan sona okuyunca bende mesaj yazacagim demistim yilin sonunu buldum. Neyseki 1948. sayfada sizi yakalamayi basarabildim. 5 haftada 2600 kg verdim. Ilk hafta 1300 kg sonra ise sirasiyla 300, 200, 200 ve 600 kg verebildim. Bu hafta 6. haftam ama sanirim +++ dayim cunku kacamakli bir hafta oldu. Sonucu yarin gorecegim cunku ben cumartesileri tartiliyorum. Ama her cuma sizin sonuclarinizi sanki listede bende varmis gibi heyecanla okuyordum.

Bu hafta da gayet guzel kilolar verdiniz. Hepinizi tebrik ediyorum.

Bundan sonra bende aranizda olmak isterim. Benimde hedef kiloma 4 kg kaldi (tabi gecen haftaki tarti sonucuna gore)

sevgiler herkese

hoşgeldin ,biz de seni tebrik ediyoruzz.günlük menülerini ve sporunu paylaş,hedef kilona gelmeden sen de gir listemize:KK34::KK1:

Özellikle 2.maddeye ben de katılıyorum. Bu hafta ben de abarttım ve sadece 100gr verebilmişim. Önümüzdeki hafta yine kemer sıkmaca:-))
Sen de spora ucundan başlarsın en kısa zamanda zaten alışınca bırakamıyorsun:KK34:

abarttım derken ne kadar yedın canım,sizin kilolarda daha az mı yemek gerekır acaba?

ben 1 cay brd yıyorum gunde

100 gr için tebrikler,hiç yoktan iyidir:KK9:.hem hedef kilona ulaşınca biz sensiz naparız:KK5::KK5:

kızlar bir şey sorcağım.nar ekşisi yenilmemesi gerekiyor anladığım kadarıyla kitaptan.doğru mu anlamışım?birde omega 3 alan arkadaşlar ismini bana özelden yazabilirmi?kilo verenleri tebrik ediyorum.

kızlar bir şey sorcağım.nar ekşisi yenilmemesi gerekiyor anladığım kadarıyla kitaptan.doğru mu anlamışım?birde omega 3 alan arkadaşlar ismini bana özelden yazabilirmi?kilo verenleri tebrik ediyorum.

kitapta öyle birsdey yazıyor mu.nar eksisi dogal olmalı dıye cevaplamıstı bır soruyu,ben hataydan aldım,salatalara az miktarda kullanıyorum,acaba yanlış mı yapıyorum:44:

kızlar bu ikinçi yazmamam sınır oldum :KK52: sılındı
sabah :KK56:
2 haşlanmış yumurta
6 zeytin
4 kaysı
1çay bardağı fındık
1 avuç kaşar peyniri
1kupa yeşil çay

ara:1 avuç antep fıstıgı

öğlen :KK56:
4 tane köfte bıraz büyük yaptım :KK47:
1 kase yogurt
bıraz yeşilik

ara 1 kupa yeşil çay

akşam :KK56:
2 parça tavuk
1 tabak potakalı kereviz
1ltre su ıçdım devamınıda bırazdan içeçem yuruyuş için koçişi beklıyorum:KK8:
turp lımolu

aynı şeyleri düşünüyoruz.
Ama 2 haftadır kaçamakların neye mal olduğunu gördüğüm için tedbirli olacağım diye kendime söz verdim.
Ayrıca yarın gündüz dikkatli yiyip,full spor programı yapacağım.
Akşamda tatlı yemeden geçirebiliirsem ne ala:)
Beni bozan tatlılar,
Kendime tatlı yememek için kuru meyva ve izinli kuruyemiş tabağı hazırlayacağım.
Belki saatte biraz kayma olacak ama ertesi gün tekrar sporla toparlarım diyorum.

Benim planım bu:)

PZTS HERKES listeleri dökecek buraya.
Bakalım kimler sınıfı geçecek:))))

.

Aslıcım ben de tamamen senin gibi yapacağım, tam yolun sonuna yaklaşmışken yoldan çıkmaya gerek yok. Yarın kendime saat konusunda baskı yapmayacağım, kuruyemiş, meyve ve kuru meyve konusunda serbest takılacağım sadece....Aslında hedef kiloma inmiş olsam ıspanaklı krep yemeyi düşünüyordum ama onun için bekleyeceğim:-)

Dediğin gibi pazar pazartesi akkoyun karakoyun çıkar:KK52:

kitapta öyle birsdey yazıyor mu.nar eksisi dogal olmalı dıye cevaplamıstı bır soruyu,ben hataydan aldım,salatalara az miktarda kullanıyorum,acaba yanlış mı yapıyorum:44:

pekmezden bahsederken geçti sanırım kitapta yerini bulup yazayım.nar ekşiside aynı şekilde yapılıyor narın suyu çıkarılıp kaynatılıyor.

X