Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

valla koşu bandı olsun olmasın ama gazımız yerinde olsun yeter:KK1: ben burda acayip gaza geliyorum birileri şu kadar yürüüdm falan yazınca içim kaynıyorrr :KK62:
iş yeri falan dinlemiyorum fırsat buldukça yürüyorum toplantı odası gizli sığınağım :KK1::KK1:
tbrkler canım azmıne bayıldım

ay ben seni daha genç düşünmüştüm,hep enerjiksin ya,ondan heralde:KK9:demek gençlik yaşta değil baştaymış:KK9:

sevindim, bir akranımız daha oldu:KK48:
bende 33:)))

Canım ücreti ne kadar acaba?Bir bilgin var mı acaba?

Ücreti nasıl canım.Bir de telefon ettim kadın bi programdan bahsetti anlamadım.

CANIM GİDİP YÜZYÜZE GÖRÜŞMENİ TAVSİYE EDERİM.BEN 3 AYLIĞA 290 TL CİVARI VERDİM.

arkadaslar destegınız sayesınde 30 dk da 2.5 km yumus bulunmaktayım tam kosubandının kapama tusuna bastıgımdada kızım uyandı:)))zamanlamam harıkaydı.dusumu aldım bıtkı cayımda yanımda sızde karsımdasınız daha ne olsun yaw.yuruyerek 1 adet sıgara böreenıde dıskalfıye etmısımdır oh ohhh:)))gamzeed kolay gelsın canım.ev temız olunca ınsan cok mutlu oluyo temızlık terapı gıbı bısey.ceylın ıstanbulun ne tarafındasın seker ben anadolu yakası burdada gunes var ama soguk tabı halıylen:)))
Canım Avrupa yakasındayım.

ama canım gerçekten bacaklarım süper sertleşiyor:KK76:ilk aylarda çok yumuşaktı..:KK1:...birazda popo sertleşse:KK17:

popo hareketlerinden yap canım.
mesela ayakta dik dururken karnını içeri çek nefes al,o anda poponu da sıkıştır.sonra da nefes ver.
hem karın hem popo çalışır:KK52:

kızlar kızlar bankaya gidip geldim toplam 20 dk.yürüdümmm:21::21::21:,ama ter içinde kaldım kaban vede çizmelerle:KK19:

Son düzenleme:
yulaf yiyebiliyormuyuz ki...:44:
evet cevaz çıktı hocadan:)))

tbrkler atom karınca:))))

kız 3 cocuklu kadınsın podyumamı cıkacan oranda sertlesmeyıversın:)))))
loxı hanım loxı hanım 8 den sonra bısey yemıyoruz unuttukmu:KK1::KK1::KK1::KK1:

gamze kendın yapcan tabı bızım gıbı 30 u devırde dusunuruk:)))
emme burdakı herkes yıycez yılbasında diyoooo,ben kusur mu kalayım:KK9:
gidecek yerin de var çalacak kapın da bize gel loxiii.... ama bizde kilo alırsın anca, annem hala bende :KK1:

evet yulaf iyi oldu hem Gİ si de düşük

ayy çok sağol bu yorumlar pes etmemi önlüyor, direniyorum kilo veremesem de :KK16:

ben akşam tarif yazarım buraya kitapları karıştırayım

bir de irmik sormak lazım loxi kitapta irmikle ilgili bir şey yazıyor mu benim bildiğim irmik çok faydalı hatta bebeklere bile yedirin diyor dr ama bizim diyette durum ne bilmiyorum , haftaya hocaya sorarım :44:
irmik işlenmiş gıda değil mi?

yıne de şansımızı deneyelım tabii:KK9::KK9:

okta usta naaptın yaaaa:))) adam habıre pısırıp kenara koyuyo
aman izleme o programları,acayip iştah açıyor:KK53:

bugun ne gıysem izle sen:KK52:

biliyim:))))

ay bıraksalar günde 3-5 saat yürüyeceğimde olmuyor:KK60:
sen beni acayip gaza getiriyorsun:KK55::KK55:

Cevap yazan herkese teşekkürler.

CEVAP VERECEK KİMSE YOK MU ?

Merhaba Arkadaşlar;

Benim yaptığınız karatay diyeti ile ilgili birkaç sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim. Benim yaklaşık 4-5 kg fazlam var. Boy 1.60 Ağırlık 62.5 kg. 4-5 kg fazlalığı olup karatay diyeti ile kolayca veren var mı ideal kiloya gelip, diyeti biraz rahatlatınca kilo alımı oluyor mu?
Keten tohumu öğütülmeden yoğurt ile yenebilir mi? Teşekkürler.[/QUOTE][/QUOTE]

okta usta naaptın yaaaa:))) adam habıre pısırıp kenara koyuyo

AY İZLEME ONLARI İZLEME yum gözünüü papadiyaaa :)) tombalacık halimem türküsünü çığırarak zıplaaa:)

ay ben seni daha genç düşünmüştüm,hep enerjiksin ya,ondan heralde:KK9:demek gençlik yaşta değil baştaymış:KK9:

sevindim, bir akranımız daha oldu:KK48:
görenlerde öle der totomu kaşıyam bari :nazar: ay genciz daha yaa 30 lu yaşlar dediğin nedir ki hem biz varyaaaa onlara taş çıkartırız valla şarap gibiyiz ayyy :KK62: heytttt tutmayın beniiii
bende sevindimm iyi ki doğdumm gördünmü bak 32 oldumm :KK52::KK52: şebermesem olmaz

elmaları gelısı guzel dogradım bır kasık bal attım tatlı kasıgından az gıbı su doldurdum ustıne bez bagladım karanlık dolaba koydum bakacaz nasıl olcek ılk defa yapıyorum:26:

kıs delüü :KK53:masalhh nasıl yaptın onu

tebrıkler
ay pepetii haber et mutlaka yaa arkadaş yapmış kapağı açınca korkudan ölüyodum dedi canavar gibi deniz anası olmuş üstündee :KK1::KK1: kimbilir bizimkinde hangi canlılar çıkacak merak ediyorum :KK1:

sağol canım yaa bende azmime bu ara bayılıyom yani iki gündür ve çok ilginçtir yürüdükçe bi enerji geliyo bana hayrolsun nazar olmasın maşallah diyeyim yani o derece dünyayaı kurtaran kadın gibiyi hissediyomm fazla gaza geldim herhall :) postacı gibi yürüyorum totomu attıra attıra kimse görmezken tabii yoksa manyakmıdır nedir diyecekler:KK1::KK1:

az kalmış doğum gününe:KK52::KK52::KK52:

Doğum günüm Nisan'da aslında ama sene bakımından 3 gün daha 27 yaşındayım:)

Cevap yazan herkese teşekkürler.

CEVAP VERECEK KİMSE YOK MU ?

Merhaba Arkadaşlar;

Benim yaptığınız karatay diyeti ile ilgili birkaç sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim. Benim yaklaşık 4-5 kg fazlam var. Boy 1.60 Ağırlık 62.5 kg. 4-5 kg fazlalığı olup karatay diyeti ile kolayca veren var mı ideal kiloya gelip, diyeti biraz rahatlatınca kilo alımı oluyor mu?
Keten tohumu öğütülmeden yoğurt ile yenebilir mi? Teşekkürler.
[/QUOTE][/QUOTE]

Merhaba
benim düşüncem 4,5 kg.fazlanı karatay'la çok rahat verirsin.
Hadi katıl aramıza !!!

AY İZLEME ONLARI İZLEME yum gözünüü papadiyaaa :)) tombalacık halimem türküsünü çığırarak zıplaaa:)

görenlerde öle der totomu kaşıyam bari :nazar: ay genciz daha yaa 30 lu yaşlar dediğin nedir ki hem biz varyaaaa onlara taş çıkartırız valla şarap gibiyiz ayyy :KK62: heytttt tutmayın beniiii
bende sevindimm iyi ki doğdumm gördünmü bak 32 oldumm :KK52::KK52: şebermesem olmaz

ay pepetii haber et mutlaka yaa arkadaş yapmış kapağı açınca korkudan ölüyodum dedi canavar gibi deniz anası olmuş üstündee :KK1::KK1: kimbilir bizimkinde hangi canlılar çıkacak merak ediyorum :KK1:

sağol canım yaa bende azmime bu ara bayılıyom yani iki gündür ve çok ilginçtir yürüdükçe bi enerji geliyo bana hayrolsun nazar olmasın maşallah diyeyim yani o derece dünyayaı kurtaran kadın gibiyi hissediyomm fazla gaza geldim herhall :) postacı gibi yürüyorum totomu attıra attıra kimse görmezken tabii yoksa manyakmıdır nedir diyecekler:KK1::KK1:

30'lu yaşlar kadınların en güzel zamanıymış.Kilo veren tüm 30'lu çıtırları kıskanıyorum valla:)ben daha 21 yaşındayım ama yiye yiye şişme balon gibi oldum.Allahtan bu site sayesinde erimeye başladım hadi hayırlısı:):)

kızlar merhaba hepinize..

bugün sizlerden uzak kaldım..aslında yazılanları okudum ara sıra ama yazmaya vaktim olmadı işte olduğum için..aklım hep sizlerle ama:KK16:
bu sabah otobüse binerken fenalaştım ve işe geldiğimde kahvaltı yapacak gücüm kalmamıştı.sadece 1 bardak süt içtim.bir de sabah kalktığımda 4 günkurusu yemiştim ve üzerine su içmiştim o kadar.öğlene kadar başka hiçbir şey yemedim.öğle yemeğimde de 1 tabak taze fasulye ve 2 kase yoğurt yedim omega -3 içtim..arada bir de yine süt içtim..bugün ne su tüketebildim ne de sabah kahvaltımı yapabildim..çok üzgünüm..işteki herkes bak diyet yapıyosun hiçbirşey yemiyosun ondan zayıf düştün gibi bi ton şey söylediler.onlara anlatmaya çalıştım..ben sizden fazla yiyorum belki ama ben faydalı şeyler yiyorum..ekmek,şeker çikolata yememek hiçbirşey yememek değil dedim ama pek anlamadılar malesef..ya da işlerine gelmedi..
neyse böyle kötü bir gün geçiriyorum arkadaşlar..halsizim ve başım çok ağrıyor..akşam ne yapacağım hiç bilmiyorum..aynaya bakıyorum sanki hiç veremiyorum kilo..2 haftadır da tartılmadım.bu cumayı bekliyorum ama kilo veremezsem motivasyonum çok düşer diyede korkuyorum..kötü başlayan bir gün ve moralsiz geçirilen birgün bugün benim için..kısmet yarına inşallah...:KK43:

30'lu yaşlar kadınların en güzel zamanıymış.Kilo veren tüm 30'lu çıtırları kıskanıyorum valla:)ben daha 21 yaşındayım ama yiye yiye şişme balon gibi oldum.Allahtan bu site sayesinde erimeye başladım hadi hayırlısı:):)

gerçekten güzel zamanlar oluyor ama eminim sen otuzlara geldiğinde bize taş çıkaracaksın fazlalıkları at kurtull hayat onlarsız çok daha güzelll:KK34::KK34:

tbrkler atom karınca:))))

kız 3 cocuklu kadınsın podyumamı cıkacan oranda sertlesmeyıversın:)))))
loxı hanım loxı hanım 8 den sonra bısey yemıyoruz unuttukmu:KK1::KK1::KK1::KK1:

gamze kendın yapcan tabı bızım gıbı 30 u devırde dusunuruk:)))
yaaa öle demeyin bırakın taaşşş gibi totosu olsun :KK1:
bende ayıp olur diye kendim yapıyorum annem 51 yaşında pire gibi valla
benden daha hareketli :nazar:
kadın alsam paralar benii :KK9:
ay bıraksalar günde 3-5 saat yürüyeceğimde olmuyor:KK60:
sakin ol ikizcimmm :KK66:

loxıcım bırav <asaszdan dızım baslıycek onu ızlıycem zatı:))benı unutma:))uyma sen yıyenlere sen bana takıl:))))

X