Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet başlarda böyle değildim handancım ama ozaman haftada 1 kilo veriyordum, şimdi ne kadar uğraşsam da haftada 300-500 gr ancak gidiyor. kilom azaldığından bu normal 2 kilo versem yağdan vermedğimi bilirim zaten ama işte motiveyi etkiliyo. insan sabredemiyor.
başlarda da öyle katı uyamadım ben hiçbişeye. dondurma yiceksem yiyodum ama ödül olarak, 2-3 hafta dondurma yemeyi bekliyodum
okadar çok düşünüp bekliyodum ki yerken canım istemiyodu sonra

eşimin düşüncesine göre böyle kendimi gayet beğeniyomuşum o yüzden bi türlü veremiyomuşum. bi yandan memnunum halimden ama 3 kilo daha versem fena olmaz diyorum.
bir de tamam ben oldum deyip dikkat etmeyi bırakırsam kilo alıyorum, o yüzden vermeye çalışmak kilomu korumamı sağlıyo, veremesem de

aslında kadayıflar olmasa fena değil bence başlarda da kaçamaklar oluyormuydu bunu merak ettim...biliyorsun henüz başlardayım:))bir de artık hep 2 öğün mü yiyorsun?

mesajını şimdi gördüm tekrar sormuş oldum.boyun kaç cm?kilon gayet iyi benimde 2.hedefim olabilir

aslında kadayıflar olmasa fena değil bence başlarda da kaçamaklar oluyormuydu bunu merak ettim...biliyorsun henüz başlardayım:))bir de artık hep 2 öğün mü yiyorsun?

yok canım kadayıfı çikolatayı 2-3 ay ağzıma sürmedim. tadını unutmuştum çikolatanın.senin kilondayken yani. yersen hemen tadını hatırlıypsun ertesi gün de canın istiyo. bayramda veya ödül olarak yiyodum 20 günde bir. kaçamak yaptığım günler de oldu ama sporla dengeledim, nasılsa yedim demedim, ozaman etkilemiyo.

haftasonu geç uyandığımdan 2 öğün oluyo mecburen. kahvaltıyı erken yaparsam 3 öğün yiyorum.

Son düzenleme:

hayır hayır çok yememişsin önemli olan saat8den sonra birşey yememek
az yediğimizde de yeterli kaloriyi alamıyoruz.gül ün yazılarını okumanı tavsiye ederim.
bu diyetin özelliği az yemek değil.
1-saat 8den sonra bir lokma bile yenmiyecek (süt,ayran içilebilir)
2-öğün araları 4-5 saat olmalı
3-şekerli olan herşey,pilav,makarna ve ekmek yok
bence yediklerin vicdan yapılacak tarzda değil
kolay gelsin

teşekkürler canım cevapların için...aslında kilo koruma yöntemin iyi gibi.ne bileyim buradan kopmamak lazım kanımca.ne bileyim bütün ömür böyle yasaklarla geçermi?gerçi midem çok rahatladı bu diyetle...ama kiloları bu kadar zor verip tekraar almak da istemiyorum kaç ay oldu bu tempoyla amma çok soru sordum yaaa pazar pazar behzat ç de var...

slm arkadaşlar ben yaklasık bir ay kadar karatay yaptm ve totalde 5 kıloya yakın verdım henuz vermem gereken 4 kılom daha var ama artık devam edemıyorum...
motıvasyoon olsun dıye sızlkerı sureklı takıp edıyorum ama yınede 10 gundur toplayamadm kendımıı... bu 4 kg ı da ocak sonuna kadar vermem lazım ama başlayamıyorum benı motıve edecek yardımcı olacak yporumlarınız beklıyorum...

merhaba 1 ayda 5 kg çok iyi bir rakam gel geçmişe bir sünger çek burda menülerini paylaş yasakları yesen de paylaş arkadaşlar mutlaka yorum yapar..burada inanılmaz motive oluyoruz...hadi aramıza katıl sende yarın yeni bir başlangıç olsunn

aslında çiğ köfteleri saymazsak birde kajuyu hiç fena değil menün
sinemada sonra saat 8 kadar bir çorba yada yoğurt gibi hafif bişeyler yiyebilirdin
şimdi de ayran yap tuzsuz yada 1 bardak süt içebilirsin

google leslie yaz çıkıyor ben dün yaptım şimdi yine yapacağım

yorum için teşekkürler...

öğünlerımı paylaşırken aksatınca kendımı suclu hıssedıyorum ve sonrasında dıyetımı de askıya alıyorum farketmedenn...

ama tekrar başlamam lazım...

evt evt kendime söz veriiyorm... yarından ıtıbaren karataya devamm...

bu kilolar gidecek...

hergün menünü vede yaptığın kaçamakları yaz
çok motive oluyor insan bende başlayalı bugün tam 3hafta oldu
birde tartıyı dolaba sakla.
cuma günlari tartılıp budan duyuruyoruz
daha doğrusu hesap veriyoruz
dene derim

senin kilon da fazla değil 1-1.5 aylık zamanda verebilirsin
hadi katıl bize herkes baharda diyete başlarken biz kilo sorunumu oda ne diyelim

merhaba aynı dönemlerde başlamışız hedef kilomuz da aynı boy kaç?benim 1 68 umarım en kısa zamanda hedefmize ulaşırız:)))

merhaba aynı dönemlerde başlamışız hedef kilomuz da aynı boy kaç?benim 1 68 umarım en kısa zamanda hedefmize ulaşırız:)))

canım ben başlayalı buğün 3hafta oldu
boyum 1.65 benim tiroit sorunum var
kadın has. hormon kullanıyorum .ama yinede verdim
yaşımda sizden fazla galiba 40 ama istemiyorum bu kiloları
kolay gelsin sanada

kolay gelsin sanada

geçmiş olsun hormon ilaçlarıyla kilo vermek güçtür.tebrikler 3 haftada 3 kilospor da yapıyor musunuz?benim yaşım 31...

aslında çiğ köfteleri saymazsak birde kajuyu hiç fena değil menün
sinemada sonra saat 8 kadar bir çorba yada yoğurt gibi hafif bişeyler yiyebilirdin
şimdi de ayran yap tuzsuz yada 1 bardak süt içebilirsin

TEŞEKKÜRLER LEYLAK70

buraya yazacagını bilmek insanı acayip motive ediyor...yoksa o tatlıdan bır kasıkla dururrmuydum ben...

herkes birden fazla alıntı yapıp cevap mesajı yazabılıyor nasıl yapılıyıor?

google leslie yaz çıkıyor ben dün yaptım şimdi yine yapacağım....

yazdım sımdı ındırmeyı basarıyorum....baslayacagım yarın ınsallahhhhh

kolay gelsin sanada

aaaa leylak ortak yönümüz fazla....bende 39 yaşındayım....tabıkı 2012 de 40 olacagım
bende başlayalı 17 gün oldu....

sana bırde su cızelgemı nasıl düzeltebılecegımı sorabılırmıyım?biliyorsan banada anlatırmısın...bende kendım yapabılırım su an yanlıs cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…