Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yanlışlarımı düzeltin arkadaşlar.. :)

sabah kahvaltım..

2 yumurta
3 zeytin
beyaz peynir
kaşar peynir ( yasakmı bilmiyorum )
domates salatalık
3-4 adet ceviz içi

öğlen..

et sote
ayran

akşam menü planım

etli nohut yemeği
salata
yoğurt
afiyet olsun gayet iyi bence ama zeytin daha çok yenebilir,salata daha çok yenebilir

siz ne vitamini kullanıyorsunuz.. ek olarak balık yağımı içiyorsunuz şu çocuklara verdiğimizdenmi ?
balık yağı kapsülü alıyoruz omega 3 balık yağı yani

Evettt. Bu öğlen gittim ve Karatay ikinci kitap ile birlikte omega 3 aldım. Daha kullanmadım. Ama bu akşam itibarı ile kullanmaya başlayacağım omega 3 ümü:) değişiklikleri paylaşırım.
harika bir iş yapmışsın kitabı almakla bende karışık baktım ama bu akşam baştan başlayıp adam akıllı okucam bende dün aldım kitabı
omega 3 eminim çok iyi gelecek

:KK51::KK51::KK51::KK51:
sizi okumak beni gaza getiriyor iyiki varsınız kızlarrrrr..
ee bugünkü menümü toptan yazim bari bende..

sabah
1 yumurta
1 kk kaşar-koyun peyniri
1 zeytin
biraz çiğ fındık
maydanoz
1 hurma
2 kuru kayısı

öğle yemeğinden 1 saat önce
2 kuru kayısı daha...

öğle
1 küçük amasya elma
1 portakal
büyükçe kase yoğurt
4 ceviz...

bugün meyvelerim fazla olduu:26:

benimde acayip spor yapasım var bugün nedenseee...
sizin gibi takviye vitaminde almıyorum ama:KK9:
akşam okula gitmek zorundayım malesef inşallah haftasonunaa
burayı okumak hepimize gaz veriyor birlikten kuvvet doğar misali evet meyveler biraz fazla olmuş ama telafi edersin yarın bu akşam olabildiğince hareket etmeye bak bence

1.öğün: klasik karatay kahvaltısı
2.öğün : mercimek çorbası+patlıcanlı et+ayran
3.öğün: tavuklu salata + 1 avuç kuruyemiş
ohh harika menüü afiyet olsun

Son düzenleme:
2.öğünümü de yedim, hemen paylaşayım...

1.öğün:
Çörekotu+su

Peynir-2kk'dan az fazla
6 Zeytin
1 Yumurta-zorla yiyorum artık-
Roka+kuzukulak
1 lokma ekmek kaymakla
3 badem, 3 fındık

Arada: yeşilçay

2.öğün:
Çörekotu+su

Maydonoz, dereotu ile lahana salatası
Yoğurt
4 köfte kadar ev yapımı sucuk-tahmini, geçen haftasonu misafilerden kalmıştı atmaya kıyamadım:-(
2yk kadar taze fasulye yemeği-dondurucudan
2 badem, 2 fındık, 2-3 yerfıstığı
Bir parça peynir

Spor: 30dk pilates
sıvı: 3lt su şimdilik...

Son düzenleme:
bende yavaştan çıkıyorum kızlar yarın görüşmek üzere sekizden sonra birşey yememe alışkanlığımın ikinci gecesi olacak ve yemicem zaten acıkmadım adam akıllı yemeğimi yer yapabilirsem sporumu yaparım herkese iyi akşamlar,hareketli geceler,bol leptinli uykular diliyorum sabaha dipçik gibi olmak umuduyla sevgiyle kalın hoşçakalınnnn:KK3::KK3::KK3:

Son düzenleme:
afiyet olsun gayet iyi bence ama zeytin daha çok yenebilir,salata daha çok yenebilir

balık yağı kapsülü alıyoruz omega 3 balık yağı yani

benim kilom çok fazla değil o yüzden kitabı almadan çok fazla şey yemek istemiyorum.. zaten doğru düzgün tam olarak ne yiyeceğimide bilmiyorum genellikle protein ve kompleks karbonhidratlardan tüketmeye çalışıyorum.. çok fazla vaktim olmasada forumu okuyup arada göz gezdiriyorum menülere, kuru kayısı yiyenler var ben meyve ve kuru meyvelerinde yenmediğini sanıyordum..yanlışmı bliyorum..

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler kızlar...
Hala akşam kapıyı açarken tedirginim...
Neyseki yarına korkuluk takılıyor balkona inş.

Yeni gelen arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum,ne yerseniz yazın olur mu?

Bu arada nerdeyse 1 haftadır spor yapamıyordum bu akşam gidiyorum kısmetse:KK52::21::21::21:
(tartıyı kaldıramayanlar kulübündenim,bu sabah 63,10 idim:KK34:)
:KK8::KK76::KK8::KK76:

leslie ile yürüyüş yazınca internette çıkıyor.Ben indirmek için link bulamadım,bilgisayarı televizyona bağlayıp online olarak yaptım.Oldukça eğlenceli ve çok zor değil.Temel olarak bulunduğun yerde yürüyorsun.Çeşitli videolar var ben kolay olan bir tanesinden başladım.Ben de ilk haftamdayım çünkü henüz.Kolay gelsin.

plates gibi bişey mi acaba

Kızlar akşamları yemekten sonra bişe yiyormusunuz.. mesela ceviz,fındık gibi.. bu akşam eşimle dvd izlemeyi planlıyorum.. patlamış mısırsız olmaz dimi =) kitabı olan arkdşlar patlamış mısıra karatay abla ne diyo :18:

X