Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kızlar nasılsınız ?

Gözlemecim sevindim kilo yapmamasına.
Ödem de atılır inşallah.

Tartılmıyorum sözümü bozmuyorumm.
Cumayı bekliyorum bakalım ne olacak.

Pegasusun ödülün mükemmelmiş.

Loxicim sen de erit göbeğini senin de ödülün o olsunn ..

Göğüsleri sormuş bir arkadaş.
Küçülüyor küçülüyor.
Ama herkesin ki küçülmese keşke.
Göğüslerim kalmayacak yakında :KK1:

Spor yapmadığında kesinlikle o şişkinliği hissediyorsun loxicim.
Ben de yarım saat civarında pilates yapabiliyorum ancak bir kaç gündür.
Dün de başım çok döndü.
Ve hissediyorum aynı şekilde bir fazlalık.
Psikolojik de olabilir alıştık tabi iyice.

Mattikacım ben de aynı şekildeyim 1-2 kilo al ver şeklinde.
Takıldım buralarda.
Pek öyle kaçamağım da yok aslında ama durdu heralde vermem.

Loxiii erkenden kalktın bir de pilates mi yaptınn ..
Tebrik ettim senii :nazar::nazar:

Tatlandırıcı kullanan arkadaşlar için geçenlerde okudum.
Normal şekerden daha zararlıymış.
Evet kalorisi yok diye geçiyor ama matebolizmayı yavaşlattığı için kilo vermemizi engelliyor.
onun haricinde de o kadar çok zararı var ki.
Bildiğin zehir, şekerden de zehir.

zeynepfaz, 3 litre su içsem wc'den çıkmam demişsin.
Ben de günde 3 litre su artı bitki çayı bazen kahve içiyorum.
İlk zamanlarda gerçekten dediğin gibi oluyor ama sonra geçiyor.
Ayrıca 1 litre suyu birden içersek emilim olmadığından direk atılıyor idrar olarak.
İşe de yaramıyor tabi.
1 bardak 1 bardak içmek gerekli.
İlk kalktığımda 2-3 bardak içiyorum sonrasında 1 bardak 1 bardak devam ediyorum.

İdealistcimm yarı yolda bırakıp tartılanlar olsa da tam gaz devam.
Tartılmıyoruzz.
harikasın pilatesini de yapmışsın.
İnceliyoruzzz ..

Loxicim nasıl yapıyorsun pilatesi?
Videolardan mı ?
hangi videolardan ?
Büyük küçük top bir de lastik yeterlidir

İdealistcim boynunu çok fazla kaldırıyor olabilirsin.
Bacaklarına çok yaklaştırınca oluyor o ağrı.
Ama hundered ile göbek falan kalmaz.

Pindistancım sanırım hepimiz ebru şallı ile yapıyoruz.
Yalnız o nefes egzersizleri çok güzel.
Hatta metabolizmayı da hızlandırırmış doğru nefes almak.
Topu da şişmemiş verdiklerinden minicik oluyor kendin şişiriyorsun.

Pepeti dayanamadın tartıldın dimii :KK57::KK57:

Ceylincim yapma bir iki kaşık derken onlar birikiyor sonra bir bakmışız kilo verememişiz.
Moral bozukluğu ile sonraki hafta daha çok kaçamak yapıyoruz.
Koşu bandı konusunda genelde haklısın ama daha uygun fiyatlı olanları var, hoş nasıldır bilemiyorum ama ..

Famircim tae bo harika bir şey de ben de düşünüyorum pilatesle beraber yapılması problem olabilir mi?
Tae bo kasları daha kasılı hale getiriyor, sert hareketler.
Pilates ise esnetiyor.
Sakatlık yapmasın diye tedirgin oldum.

Bu arada koşu bandında olsun dışarıda olsun yürüyenler.
bir araştırma yapılmış.
Haftada 3 gün normal hızda 40 dakika yürüyenler ve yine haftada 3 gün 1.5 dakika normal hız 30 saniye konuşamayacak şekilde 20 dakika yürüyenler veya koşanlarla.
Ve sonuç 20 dakika dediğim şekilde sporunu yapanlar 3 kat daha fazla kilo vermiş.
Aklınızda bulunsun.

supersin masalcim bu ne enerji?bu arada gecmis olsun.insan su icmeye o kadar alisiyorki agzim kuruyor biraz icmesem.sanirim kilo vermemi suya borcluyum.cunku spor yapamiyorum.

:KK62::KK62:günaydin arkadaslar..yeni bir gün ve hayirlara vesile olmasi dilegiyle INSALLAH...

bugün benim 12 ci günüm...12 gündür hic kacamak yapmadan devam ettim...verdigim kilo 2 kilo :)) takildi öyle kaliyor durdu iste:))

ama yinede morelimi bozmuyorum...cünki kendimi enerjik ve fit hisediyorum bu yeme sekli ile...sadece omega 3 alimini yogunlastirdim,kalsiy
um ve demir bunlari ilave ettim dün itibari ile...INSALLAH bir sonuc yada degisiklik olursa sizlerede bildiririm.. :126::126:

canım kilo verirsen düzelir hormonların. bende de pko vardı aylarca regl olamazdım, 10 kg verdim zamanında oluyorum şimdi her ay.
pko biraz genetik tamamen kurtulamıyosun ama kilo onu baskılıyo hapsediyo. kilo verirken düşük glisemik indeksli şeyler yersen daha kolay olur.
ekmek makarna vs. pko yu da besliyo. bir de düzenli hareket edersen yürüyüş gibi, kilo verdirmenin dışında daha vermeden hormonları da dengeliyo

sağol canım mesajlarınız moral oluyor yoksa depresyona girmeme ramak kaldı :18:

:KK62::KK62:günaydin arkadaslar..yeni bir gün ve hayirlara vesile olmasi dilegiyle INSALLAH...

bugün benim 12 ci günüm...12 gündür hic kacamak yapmadan devam ettim...verdigim kilo 2 kilo :)) takildi öyle kaliyor durdu iste:))

ama yinede morelimi bozmuyorum...cünki kendimi enerjik ve fit hisediyorum bu yeme sekli ile...sadece omega 3 alimini yogunlastirdim,kalsiy
um ve demir bunlari ilave ettim dün itibari ile...INSALLAH bir sonuc yada degisiklik olursa sizlerede bildiririm.. :126::126:

canım demir ve kalsiyum ekledim demişsin onları nasıl kullanıyorsun biraz anlatır mısın?

sabah gene kalkamadım yine kaldım kendi mahsülüm müsliye ne zaman erken kalkıp kahvaltı yapmayı öğreneceğim uyku her şeyin üstüne çıkıyor yaaa :KK57: en iyisi akşamdan hazırlamak bir de öyle deneyelim bari...

günaydınn kızlarrrrrrrr:KK16::KK16: nasılsınız bakalım?

yazmam gereken bir rapor vardııı onu yazdımmm
şimdii spor yapmaya hazırımmmmmmmmmmmm erisinn kalça, göbek:KK8::KK8::KK8::KK8::KK52::KK52::KK52:

canim ayni omega 3 gibi kapsülleri var...güvendigin bir marka yada eczaneden sorup bilincli bir sekilde alabilirsin...cünki canan hocaninda tas devri kitabinin yazarida D vitamini ve kalsiyum ve omega 3 üzerinde duruyorlar...tabi basta omega 3 geliyor arkasindadan digerleri..

ve biz kadinlar malesef özzelikle kadinlar D vitamininden biraz yoksunuz...ve icilen siyah caylarda D vitaminin emilimini enggeliyor...siyah cay hic faydali degil bu konuda götürüsü cok fazla...hem ceviz yiyoruz ki ceviz omega 3 deposu ama yetinmeyip canan hocaninda demesiyle ayriyetten kapsülde aliyoruz omega 3 leri...

yogurt yiyorum ama yinede kalsiyum takviyeside aliyorum..günlük yeteri kadar demir iceren seyler yiyemedigim icinde D vitamini takviyeside yapiyorum artim :))

:44: INSALLAH ise yarar...

iyi geceler hanımlar

2 hafta oldu diyete başlayalı ama ben bir türlü spora başlayamadım:KK43:(((

hadi geçen hafta regl falan dedik ama ya bu hafta? ben evde bu disiplini sağlayamıyorum nasıl yapıyorsunuz bana da anlatın??spor salonuna gidemem kuzucuk var ve kış geldi.bana destek olun lütfen:KK43:((

canım aynı dertten bende muzdaribim..benimde 2 hafta oldu hatta geçti diyete başlayalı ama bende spora bir türlü adapte olup başlayamadım.belki spor yapsam daha hızlı kilo vereceğim.bi başlasam o değişimi görünce daha bi gaza geleceğim ama tık yok.hatta benim kuzucuğum da yok bi tek kocişim var o kaaa :KK1: evde yürüyüş bandımda var..yani tüm imkanlarım var ama bendeki bu tembellik herşeyin önüne geçiyo..her gün bugün yapacağım diyorum ama olmuyo.kendime çok kzııyorum.hatta netten şu selülitsavar leslie falan hepsini indirdim ama yinede bir türlü motive olup başalayamadım..annıycan yalnız değilsin handancım..

ideal kilom gibi gosteriyo ama boyum 1.58.aynalar oyle demiyor canim.50 kiloyla hamile kaldim 80kiloyla dogum yaptim.anla halimi.
ben 1.5 ay oldu sayilir baslayali 4.5 kilo verdim.bakalim veremesekte sabredicez artik.eski kiloma donmek istiyorum:KK43:(((
insallah sende istedigin kiloya inersin
aynadaki görüntü için sıkılaştırıcı sporlar lazım. çok sıkı diyet yapmak olmuyo. ama karatayda besinsiz kalmıyoruz. kilosu az olanlara da uygun ama sabır istiyo, sporla beraber. insan da bıkıveriyo.

35 dk sabah sporundan sonra bomba gibi oldummmm:KK8::KK8::KK52::KK52:
maşallah idealistcim erkencisin, ben de şimdi yürücem

canım aynı dertten bende muzdaribim..benimde 2 hafta oldu hatta geçti diyete başlayalı ama bende spora bir türlü adapte olup başlayamadım.belki spor yapsam daha hızlı kilo vereceğim.bi başlasam o değişimi görünce daha bi gaza geleceğim ama tık yok.hatta benim kuzucuğum da yok bi tek kocişim var o kaaa :KK1: evde yürüyüş bandımda var..yani tüm imkanlarım var ama bendeki bu tembellik herşeyin önüne geçiyo..her gün bugün yapacağım diyorum ama olmuyo.kendime çok kzııyorum.hatta netten şu selülitsavar leslie falan hepsini indirdim ama yinede bir türlü motive olup başalayamadım..annıycan yalnız değilsin handancım..

bugün 20 dk koşu bandında yürü en azından. başlarken zor ama sonrası zevkli. karşına film dizi aç veya müzik aç.

bugün 20 dk koşu bandında yürü en azından. başlarken zor ama sonrası zevkli. karşına film dizi aç veya müzik aç.

bugün biraz atak yapmak lazım haklısın..yarın tartı günü malum :KK1:
inşallah iş çıkışında evde biraz olsun yürürüm....ya işte yoruluyorum sonra eve gidince hemen uykum geliyo..kolumu kaldıracak gücüm olmuyo..yoksa yaparım da:KK9:

X