Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bu arada benimde iki hafta oldu nerdeyse yazmaya baslayali forma. bende girermiyim bu haftaki listelere acep :KK15:
Kizlar alin benide motivem artsin :18:

kızlarrrr temizlikk benii beklerrrr çamaşır ütü falannn
sonrasında pilates yapiciğimmm halim olursaaa eğerrr :KK8::KK8::KK8:üzerine duşşş sonrasındaa 1 bardak bitki çayııııı:nazar::nazar:

Son düzenleme:
afiyet olsunn canımm ideal çökelekkkk afiyet olsunn:KK34::KK34:
ben de yedim biraz fazla kaçırmışımm galibaaa:KK52::KK52:
boşveeeer ideal çökelek o bişi olmazz :KK1:
pazarrrr günleriiiiiii temizlikk, çamaşırr günleriiiiiiiii
pazar günleriiiiiiiii ev hanımlığııı vaktiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:
şşimdiden alıştırayım kendimi motivasyonum gelsin de temizliğe öylee başlayayımmmmm:KK9::KK9::KK9::KK9:
offf benimde bir sürü işim var bende biraz daha miskinlik yapıp başlayacağım :KK9:
gunaydın arkadaslarr nasılsınız

kahvaltım

1zeytın
1cevız
2kayısı
2badem
bpeynır
1yumurta
1kase yogurt
acık cay

ha bıde kızlar bırıncılık cok tatlı geldı bundan sonra kımseye kaptırmam bırıncılıgı ona gore:KK76::KK76::KK76:
bilemem artık bu hafta bende hırs yaptım :KK19:
rica ederım canım:KK16:
yogurt kaymagı yasak mı:26:evde olunca ben de severek yıyorum da:44:

afiyet olsun canım.içinde ne oldugunu bıldıkten sonra abartsan da bısey olmaz,ayrandan yapmıstın dımı,ha ayran ha çökelek,bol bol ye,:KK1:
ben de yapcam aklımda:KK28:

afiyet olsun canım.
ben hala esımı beklıyorum kahvaltı yapmak ıcın,coook acıktım ama:KK53:

tebrik ederım.burdakı herkangı bırının menusunu gun gun takıp etsenız cok sıkı dıyet yapmadıgını arada 1 dılım borek,1 kase asure gıbı kaçamaklar(hatta benım cok daha fazla:KK1:)oldugunu gorursunuz.bu sekılde olculu kaldıkça kılo verılıyor tabıı kı ama kaçamaksız yapmak da sureklı basayıyı getırıyor.gul6 arkadasımız 7-8 aydır devam edıyor bıldıgım kadarıyla,ve her hafta 1 kg verıyor :nazar::nazar::nazar:haftada 1 gun mantı ustune aşure, ertesı gun de tatlı yese,bu hızda veremezdı emınım ve motıvasyon bozulurdu.o yuzden mumkun mertebe kaçamaksız yapmak lazım bence.

yasak değildir herhalde kaymak tereyağ bile serbest bizim diyette yahuu :KK1:
hadi yap kahvaltını sabahtan beri ayaktasın :KK1:

Bu arada benimde iki hafta oldu nerdeyse yazmaya baslayali forma. bende girermiyim bu haftaki listelere acep :KK15:
Kizlar alin benide motivem artsin :18:
ben saphıraya iletmiştim tatlım ona söylersen daha iyi olur :KK9:

kızlarrrr temizlikk benii beklerrrr çamaşır ütü falannn
sonrasında pilates yapiciğimmm halim olursaaa eğerrr :KK8::KK8::KK8:üzerine duşşş sonrasındaa 1 bardak bitki çayııııı:nazar::nazar:

off herkesin işi var haydi kızlar temizliğeee çay saatinde görüşürüz :nazar:

afıyet olsun loxıcım herkes ıse koyuldu benım evde dandını ama cay ıcıp sızle sohbet etmek daha keyıflı:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

gunaydın arkadaslarr nasılsınız

kahvaltım

1zeytın
1cevız
2kayısı
2badem
bpeynır
1yumurta
1kase yogurt
acık cay

ha bıde kızlar bırıncılık cok tatlı geldı bundan sonra kımseye kaptırmam bırıncılıgı ona gore:KK76::KK76::KK76:
hadi bakalım ,görecegizzzz:KK4::KK4::KK4::KK4:

savaş baltalarını çıkardıkkk:KK4::KK4::KK4::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

afıyet olsun loxıcım herkes ıse koyuldu benım evde dandını ama cay ıcıp sızle sohbet etmek daha keyıflı:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sağol canım,aynen benım de ,dun akşama kadar temızlık yaptım,bugun yıne darmadagınık ev:KK37::KK37::KK37:

off yapmayacagım bugun bısey,keyfım gelınce yuruyus yaparım sadece:KK8::KK8::KK8::KK8:

sağol canım,aynen benım de ,dun akşama kadar temızlık yaptım,bugun yıne darmadagınık ev:KK37::KK37::KK37:

off yapmayacagım bugun bısey,keyfım gelınce yuruyus yaparım sadece:KK8::KK8::KK8::KK8:

ev ısı cok nankor canım hergun yap bıtmez ertesı gun yıne aynı o yuzden arada salmak ıyı gelıyo ben yesıl cayımı ıcıp senın verdıgın lınkten canan hocamı dınlıyorum cok seker kadın yaa gevezelıkte sınır tanımayan gulben bıle agzı acık dınlıyo:KK1::KK1::KK1:

ev ısı cok nankor canım hergun yap bıtmez ertesı gun yıne aynı o yuzden arada salmak ıyı gelıyo ben yesıl cayımı ıcıp senın verdıgın lınkten canan hocamı dınlıyorum cok seker kadın yaa gevezelıkte sınır tanımayan gulben bıle agzı acık dınlıyo:KK1::KK1::KK1:

evet yaa,sarılası gelıyor ınsanın:KK1:her dınledıgımde farklı bırsey soyluyor.anlatacak cok seyı var ama her programda aynı sorular soruluyor ,sınır oluyorumm:KK4:

canan hocaya ozel program yapacak bır akıllı programcı cıkmadı sımddıye kadar,reytıng rekorları kırarlar halbuki o saatte:KK52::KK52:

böyle hangı programa ne zaman cıkacak takıp edemıyoruz kı,cogu zaman ızleyemıyoruz:KK50:

Paylasim icin cok tesekkurler, keyifle izledim, ilk agizdan duymak cok guzel oldu. Ben arada buraya yazmaya calisiyorum. Bugun 24. gunum ve toplamda 4 kg kaybettim. Cok zinde ve enerjik hissetmeye basladim, yuruyusler artik zorla yaptigim bir aktivite olmaktan cok beni rahatlatan keyif aldigim bir aktivite olmaya basladi...

Dilerim hepimiz saglikla hedefledigimiz kilolara ulasiriz...
tebrikler canım.yaa ben de merak edıyorumm,canan hoca nasıl ıkna bızı spor yapmaya,yıllardan beri butun dıyetısyenler doktorlar soylerdı ama yapamazdık,işin sırlarından biri bu dıyette enerjık olmamız sanırım,aç bilaç yaşamadıgımız ıçın rahat yapıyoruz sporu,bır de zor bısey onermıyor ,gunde 20 dk normal tempoda da olsa yuruyun dıyor,halbukı bız de bılırdık 40 dk tempolu yuruyusden sonra yag yakmaya baslar vucut,40 dk ısınma+20 dk yağ yakma,en az 60 dk olmayacaksa hıc yurumeyeyım bari diye başlamadan pes ederdım onceden:KK37:halbukı az da olsa devamlı hareket ne kadar önemlıymıs

canan hocaya spora teşvik ettiği için de bınlerce kez teşekkür:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

al benden de o kadar loxi ben iki çatal alayım bırakayım ne mümkün

son bir şey daha okuduğum kadarıyla çoğunuz yoğurt bile mayalıyorsunuz tereyağını nereden alıyorsunuz? öpüyorum hepinizi :KK16:
biz en iyisi hiç yaklaşmayalım canım zararlılara:)

tereyagını köyden alıyorum canım,ama kendı yapan arkadaslar da var burda

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde))2yerlı muz,bır cay bardagı cevız ,15 zeytın ,bır bıber,bıraz sıyah cekırdeklı kuru uzum(antıoksıdan),bır kuru ıncır,bıraz beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)).
gül yumurtadan sıkıldın galiba:),
son zamanlarda hep muz görüyorum menünde:)

Son düzenleme:
1.öğün

1dılım beyaz peynır
1 dılım kasar peynır
1gun kurusu ıcınde cevız
7 adet zeytın
sekersız cay

2.öğün

sebze corbası
orman kebabı

sekersız cay

Canim ben kacirmisim linki tekrar atarmisin :KK52:

off çok iş yaptım ya mola verdim :)))
3 tane kuş var evde her yer yem tüy bir gün temiz kalmıyor dediğin gibi nankör bu evvv :KK25:

çokk çalıştımm yaaa azcıkk ben de mola vereyimmmm:KK9::KK9::KK9:

evet yaa,sarılası gelıyor ınsanın:KK1:her dınledıgımde farklı bırsey soyluyor.anlatacak cok seyı var ama her programda aynı sorular soruluyor ,sınır oluyorumm:KK4:

canan hocaya ozel program yapacak bır akıllı programcı cıkmadı sımddıye kadar,reytıng rekorları kırarlar halbuki o saatte:KK52::KK52:

böyle hangı programa ne zaman cıkacak takıp edemıyoruz kı,cogu zaman ızleyemıyoruz:KK50:

haklısın loxicimmm tek başına bir program yapsa süper olurduu. yanıinda akıllıca sorular soran bi de sunucuu bak o zaman sen reytingleree.tell bağlantıları falannn:KK52::KK52::KK52:

heeeeeyy az önce tartildim, kilo vermemisim ama almamisim daa :KK52::KK52::KK52::KK52: üstelik yine kac gündür wcye gidemiyorum... eveeettt ben de basliyorum hadi hayirli olsun kendime :KK1::KK1::KK1::KK1: bana önerebileceginiz bir sey var mi bayanlar???? lütfen beni de alin araniza yoksa ben tek basima kaytaririm.. bana da görev verin, hatta cok görev verin.. uymadigim zaman böyle yapin :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

X