Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

birde ben olmaya niyetleniyorum
GencJeo'yu görmedim epeydir??
sınavları vardı canım onun..
çökelek yaptımm yineee iyicee süzülmesini bekliyorumm
gönül rahatlığıyla yiyorummm
nasıl yaptın tatlım onu truff gibi yapmayacağım valla

gamzecimm daha önce de yazmıştım bu kız da sürekli çökelek tarifi veriyoo demesinler sonraaa

yoğurt koyu ayran kıvamına getirilir. ocağa koyulur. üzerine 2-3 damla limon sıkıldıktan sonra kaynamaya bırakılır.
kaynasıktan sonra ocağın altı kapatılır. yarım saat kadar beklenir.
sonra süzülmeye bırakılır. iyice süzülmesi lazım ama. iyice süzüldükten sonra tuzlayıp kaba koyulur.
afiyet olsunn

hımmm tamam bunu yaparım sanırım kendi kendine süzülüyor değil mi bu evde yoğurt dışında bir şey yapmadımda
arada sınava gittiğim zaman kaçırdığım sayfalar oldu canım kusura bakma

hımmm tamam bunu yaparım sanırım kendi kendine süzülüyor değil mi bu evde yoğurt dışında bir şey yapmadımda
arada sınava gittiğim zaman kaçırdığım sayfalar oldu canım kusura bakma

yok cnm bildiğim bişey olursa her zaman yazarımm benn şaka yaptıydımm sadeceee . iyi ki bi çökelek yapmayı öğrenmişim diyeee

süzgece koyuyorumm gamzecimm kendi kendine süzülüyor. ama baya süzülecek hiç su kalmayacakk.
afiyet olsunnn canımm

tamamdır canımm çok sağoll

oooh sporumu yaptımda geldim kızlar tarih tutuyomusunuz ya kilo verdiğiniz günleri falan ?? bn tutuyorum hedefimede ulaşıncada paylaşıcam arkadaşlarımla :)

amanın en kısa zamanda dolduralım bu çizelgeyi tez elden girelim listeye moral olur, motive olur...

ben yemek yedim bu arada tatlım yazdığını görmemişim ama idealist sağolsun cevap vermiş tarifin dışına çıkma derim

mahsuru yok şekerim aldım tarifi...

hamhumşılalop......
ev yapımı çökelek, yapak da yiyek

sağolun varolun, hurmayı da pek severim yaşasıııın!

akşam menüm:
1 muz
1 bardak tarçınlı süt
10 tane fıstık
tükkan kapandı kızlar...

Bu arada Masal ve Pegasusun'a teşekkürler paylaşımlar için, ilk fırsatta kitapları almaya gideceğim ben de:)

Rica ederim gözlemecim.
Hemen ekleyeyim o zaman.
Yağın yapısı nelerden oluşuyor ?
Karbon, hidrojen ve oksijen.
Güzel nefes almayı öğrenirsek.
Burundan alıyoruz karnımıza doldurarak,göğsümüze değil.
5 saniyede alıyoruz.
5 saniye tutuyoruz.
10 saniyede veriyoruz.
Bu şekilde vücudumuza bol oksijen alıyoruz ve yağlarımız su ve karbondioksit olarak ayrılıyor.
Ve dışarı atılıyor.
Yani kilo vermede doğru nefes çok önemli.

harıkasın canım.kaç kişi olduk sımdı?: sen,ben,masal,odiy,pepeti,başka kim vardı?

Bir de nasıl olsa tartılmıyoruz diye ne bulursak yemeyelimmm ..

canım bende yarın 66 ya bakayım teşekkür ettim
bide üst bacak bacak içi kasları gözüne çarparsa haniii

Rica ederimm..
Artık o videolara bakmıyorum selülit savarla devam ettiğim için ama iç bacak için bu minik top var ya.
Onu bacaklarının arasına al.
Sıkabildiğin kadar sık.
200 kere falan yap.
Çok faydalı.

bizim sporumuz çok ağır değil, değil mii masall?:26::26:
kilo verelim derkenn kilo artışı yaşamayalımmm
hemen bakıyorum 66. ya

Yok idealistcim bizimki gayet güzel.
Pek kilo verdirmeyebilir pilates ama sıkılaşırız bol bol.
Her yerim acıyor hala.
Bu arada ölçülerini aldın mı ?=

çoook teşekkürler masalcım bende bi mezura alıp ölçülerimi alacağım bakalım nasıl fark edecek

AKŞAM MENÜSÜ

1 tabak bulgurlu lahana
bol salata
1 tabak kırmızı pancar salatası

herkese kaçamaksız haftasonları....

Kadınlar kulübünden sevgiler
Haftada 1 gün,1 ad. lahmacun yiyebileceğimizi,mayasız hamurdan yapıldığı için sağlıklı olduğunu belirtmiştiniz..Mayasız olsa da un içerdiği için beslenmemize sakıncası yok mu?Bu durumda mayasız olan başka hamur işlerinden de tüketebilir miyiz?Herkes biz Karataycılara bu soruyu yöneltiyor.Bizlerde merak içindeyiz.Cevaplarsanız çok seviniriz.Hocam bir de montignac diyetiyle ilgili ne düşünüyorsunuz rica etsem,glisemik indekslere göre yapılan ve Karatay Diyetine oldukça benzeyen bir diyet,bu yüzden merak ediliyor düşünceleriniz.Çok teşekkürler

Cevap :

Lahmacunun unu çok az olduğu için çöneriyorum. Ayrıca,içinde protein ve bol sebze olduüu için öneriyorum. Dengeli ve bütün bir besin kaynağı diye öneriyorum. Kilo verdikten, sağlıklı yaşam biçimini edindikten sonra her şeyi ayarlı bir şekilde zaten yiyebiliyorsunuz. Hareket etmeyi, yürümeyi bir yaşam biçimi yaptıktan sonra, doğal yiyecekleri seçerek, işlenmişlerden mümkün olduğu kadar uzak durarak.. Kolay gelsin.

Kilo veren ve memnun kalan kadınlar kulübü üyelerinden bana yazlamalarını rica ediyorum. sevgilerimle.

Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay

Yaaa bu gün cokca kacamak az su hic sporla gecti....
Halbuki kahvaltiyi tam uyumlu yapmistim.
Ögle yemegindede bulgurlu ispanak yedim. ne olduysa ögleden sonra oldu...
Götürdüm yine cikolatalari Simdide pismanim ist.
Bu tarti benm motivemi cökertti resmen.
hafta boyunca hic kacamaksiz olmasina rahamen gr. bile vermeyince bu hale geldim.
Yarin da itibaren topluyorum kendimi. Aynada kendime nefretle bakiyorum.. Heralde ben sizin kadar güclü degilim

bu saatte çikolata mı yedin al sana o zaman
çabuk kalk en az 30 dk kol bastı veya zumba yap ki bu gece leptin çalışabilsin leslie de olur

ben de bugün kaçamak yaptım pişman oldum ama geçti gitti canım sen de takma kafana önemli olan tekrarlamamamız... çelik iradeler hepimize...

hamarat hatun,

ben kiim aynı yemegı 2 çeşit pişirmek kimiyi yapmıssın ama bulgur şişiriyor gerçekten

sağol canım,2 ayrı iç hazırladım..önce kendime küçük bir tencere yaptım koydum ocağa,sonra eşim ve çocuklarınkini yaptım...benimkide fena olmamıştı...ama onlarınkinin tadına bakmaya bile korktum.:18:eşim iyi olmuş dedi....:44:

saat 00:20,hala uyumadı bızım cocuklargüya pilates yapacaktım onlar uyuyunca,cocuklu hayat ne kadar zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…