Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar yemek yicez , sonra gelicem gene...
kek in pilav out..

afiyet olsun bebeğempilav yime sakın

ben hissettim bi yönlerden geldiini
ondan ötürü dedim önünüze bakııınnn hiçbirşey yokmuşş gibin yapııınnn diye..(çok severim bu repliği..yasaklar devekuşu kabere..)
valla ilk müşterilerin biz olcaz dersem yalan söölemiş olurum. bulgur olursa işler değişir..kadıköyde mi satcan kızz

bırdy bacım sızın okul mezunlarının pılav gunu yok mu sen ben talha ve annesı bı ugrasak

biyyyruuuunn sıcak sıcak pilav

kadıköy bagdat jaddesi cıvarı ıgneoyamla bırlıkte cıkarız o daha ıyı bılır oraları ama jadde pek bı lüx pılav gıdermı orda? suşi mı satsak :44:

arkadaşlar iyi kaynatmışsınz valla .) benmim de bi sorum olcaktı o diyet bu diyet dolaşıoyrum bu karataydan memnunmusunuz ya da şöle soruyim iyi kilo verdinizmi bu diyetle

pilav yapmaya gitmiştir

iyi iş

reyhan canımcın bugun kek detoksumu yaptın
he sorma ya

onun ki daha çok şeker yüklemesi olmuş
aynen

afiyet olsun bebeğempilav yime sakın
Papadiya pilav yiyene kızıyo diye z.yağlı lahana sarma yedim bi tekcik.Akşamları sarma var mıydı sahi
He geldim hemen , bulaşıklar da tezgahın üstünde beni bekler.He , selam sööle devreme Papadiyam.Beni koparansa "merak ederiz biz" kısmı oldu ki merak etmedim de değil hani esasen

bırdy bacım sızın okul mezunlarının pılav gunu yok mu sen ben talha ve annesı bı ugrasak
Valla yılda bir bi kadın arıyo "yemeğiniz var diyo" , benim cevap hep aynı "ne çok yemek yiyolar be" Ammmaa madem ki bu kadar rağbet var pilava , bu yıl ordayız hep beraber.

kadıköy bagdat jaddesi cıvarı ıgneoyamla bırlıkte cıkarız o daha ıyı bılır oraları ama jadde pek bı lüx pılav gıdermı orda? suşi mı satsak :44:
Heee siz tavuklu pilav yerine Pekin ördekli pilav satarsanız müşteriniz bol olur emme akşamları yassah öğlenleri satın

Kapasite ölçümü

bugün karman çorman oldum...biri beni durdursun yoksa patlayacağım...neden motivasyonum düştü neden böyle oldum anlamadım yaaa.en kısa zamanda kendime gelmeliyim...karataya haksızlık etmemeliyim...

aslında menülerimi paylaşmaya yüzüm yok o kadar çok yedimki...ama genede yazacağım ki hatamı bileyim(

sabah: 1 bıldırcın yumurtası
domates
salatalık
peynir
zeytin
çay
2 lokma ekmeğe tereyağı sürdüm

öğlen: misafirlerim vardı çoştum gene
sarımsaklı patatesli havuçlu salata 2 kaşık
1 kaşık rus salatası
yarım katmer poğaça
işaret parmağım uzaunluğunda simit
2 tane truff

akşam:3 çatal haşlanmış tavuk
2 dilim pizza
sarımsaklı patatesli salatadan 2 kaşık
simit
1 avuç çekirdek

offfffffffffff neden böyle oldum yaaa...karataya acilen dönmeliyim...tartıya çıkmaya korkuyorum..

Kuzum , öğlen olmayan pizza akşama nerden çıktı ki? Yoksa misafirlerden mal mı kaçırdın bakiiim

eskiye özlem canım..jaddede de gider bence
reyhan canımcın bugun kek detoksumu yaptın

kız aksama da kek ayırsaydın sonra soran oluyo
taş düşebilüüüürr..

Son düzenleme:
Kuzum , öğlen olmayan pizza akşama nerden çıktı ki? Yoksa misafirlerden mal mı kaçırdın bakiiim

pizzayı akşam komşum getirdi yaaa...yemeseydim keşke..
öğlenden yemediğim daha revani var...ay ben birde aşure kaşıklamıştıııııııım((

yok yok bu böyle olmayacak...yarından cumaya kadar diyetime sadık kalacağım..sözzzzzzzzzzzzz...normalde doyana kadar yiyoruz ama ben cumaya kadar porsiyonlarımı da küçülteceğim...
fellah köftesi serbestmiydi?

Papadiyam , sana soru gelmiş bacım

ben buna koptum..Allaaamm yareppim..dikkat dikkat..

bugün dünya karbonhidrat günü galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…