Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Geçmiş olsun ficans. Sabahları omega 3 ile beraber c vitamini alıyorum antioksidan olarak. Normalde bugüne dek muhakkak 1-2 defa hastalanmış olurdum çok şükür Karataya başladığımdan beri iyiyim. Sen de dene istersen.

Bir de geçen yıl boğazım iltihaplandığında ben de 12 tane mi neydi, antibiyotik iğne yaptırmıştım. İlkini yaptırdığımda o kadar canım yandı ki, ayağımı sürükleyerek yürüdüm. Sonra başka bir hastanede yaptırdım iğnelerimi. Orada içine bişey kattılar. Acıyı yarı yarıya azalttı. Sağlıkçı arkadaşlar bilir belki. Eğer daha fazla iğne yaptıracaksan araştır istersen bunu...

yaaa sorma ne rahat ettim ne rahat ettim sorma
rahat ki ne rahat

Değil mi sersum? Bunalımları, arkadaşları, kaprisleri...

kizlar gunaydin....
dun biraz tansiyonum dustu....insan hasta olunca sagligin kiymetini daha iyi anliyor....
allah herkese saglik huzur mutluluk ve diyet konusunda sabir versin......

kendinize iyi bakin....iyi gunler....:103:

Geçmiş olsun ramaska. Temizlik falan yapma artık Allaşkına... Dikkat et kendine canım benim. Az kaldı, sabır

Sana da günaydın papadiyam. Afiyet olsun. Hadi sen yaptın kalkıp yaptın kahvaltını, ev ahalisi de mi kalktı???

7 de kızım uyanınca bende mecburen uyandım once onu doyurdum sonrada ben yaptım kahvaltımı.esım ve oglum uyuyo.cay ıcıp canan hocayı dınlıyorum canımcım.sen neden erkencısın bakem:)))

kızlar gunaydın ıgneoyam erkencısın sen de benım gıbı benım kahvaltı bıle bıttı)))

Dün yoktum ya... Onu telafi ettim:) Her satırı okudum. Dün yediklerimi de yazayım:

Sabahı yazmıştım.

Öğlen:2 lahmacun, ayran
Akşam: 10 bulgurlu kara lahana sarma, fasulye turşusu kavurması.

4km/40 dakika yürüyüş
50 mekik.

Böylece ödevimi de yapmış oldum. Bugün oğlumun veli toplantısı var.

ASYAM, tebrik ediyorum canım. Hedefe ulaşmışsın

7 de kızım uyanınca bende mecburen uyandım once onu doyurdum sonrada ben yaptım kahvaltımı.esım ve oglum uyuyo.cay ıcıp canan hocayı dınlıyorum canımcım.sen neden erkencısın bakem:)))

Eşim dernekte bir kahvaltı verecek. Ben de ona takviye yapayım dedim. Kek, börek, yumurta vs. 11de de veli toplantısı var oğlumun. Ancak hazırlanırım. Şimdilik kaçtım. Emme bugün öğleden sonra burda olucam inş. anacım. Görüşürüz.

oglun kacıncı sınıf oyam.toplantının ozel bır sebebı var mı genel mı(merakımı mazur gor benımde oglum ogrencı ya ılgımı cekıyo)

Merhaba arkadaşlar, hamileyim ve cok hızlı kılo alıyorum, karatay uygulasam mı dıyorum ama tek sorun meyve ?sizce bu dıyetı uygulayabılır mıyım?

kizlar nerdesiniz....
bugun pazar yine gelen giden yok.

merhaba dent.canim nekadarlik hamilesin ve kac kilo aldim...

gecmıs olsun canım kendıne dıkkat et

cok sagolun kizlar.dikkat ediyorum kendime....

canim senin gundem yogun anlasilan.ins.veli toplantisi iyi gecer.....

ficans gecmis olsun canim....iyiniyetli ve sersum asure yapmissiniz.allah kabul etsin....
allahtan asureyle aram iyi degil.yoksa kesin canim isterdi....
o kadar cok asure yaptik yedik muhabbeti olduki

birdy canim gunaydin.seni bir ara gorur gibi oldum sanki....bu arada en cok seni merak ediyorum.kas calistiriyorsun ya kas yapmis olarak....

kizlar nerdesiniz STOP
sabahtan beri kendim okuyorum STOP
sabahtan beri kendim yaziyorum STOP
acele cevap STOP

Canımcım selam , geçmiş olsun , senin tansiyon yerlerdeymiş , toparladın mı hayatım , iyi misin? Benim kaslar uzun kaslar hayatım , öyle bodyci gibi hayal etme Sıkı bi vücut gibi düşün.
Heee bi aşure muhabbetidir gidiyo derken ben de 3. aşureyi yapıyorum şuan.Nihayet dağıtıp bitiricem.Apartmanı aşure manyağı yapıcam

kizlar gunaydin....
dun biraz tansiyonum dustu....insan hasta olunca sagligin kiymetini daha iyi anliyor....
allah herkese saglik huzur mutluluk ve diyet konusunda sabir versin......
kendinize iyi bakin....iyi gunler....:103:
geçmiş olsun canım..dikkat et kendine
Değil mi sersum? Bunalımları, arkadaşları, kaprisleri...

:
evet canım yaa

ödevini de yapmışsın canım..
kizlar nerdesiniz STOP
sabahtan beri kendim okuyorum STOP
sabahtan beri kendim yaziyorum STOP
acele cevap STOP

yalnizim dostlarim yalnizim yalniz......
kıyamam sana yaaa

ellerine sağlık canım..

sabah menüm

yumurta salatası
zeytin peynir
çeri maydanoz
1 lahmacun büyüklüğünde tandır ekmeği(hafta sonu yiyorum sadece)
1 küçük kase aşure eve az kalmıştı bitti çok şükür..
ceviz
2 omega3
çay çay...

kızlar moraliiiiimmmmm çooookkk bozuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.......bugun son kez gıttm kadndoumcuma. tedavıyı bıraktm. bu ay da bırsey olmadı cunkü... bebeler baska bahara kaldı=_(
olur canım olur kafana tokadan başka bişey takmatedaviye devam. ben de önceleri çok üzülüyordum şimdi rahat bıraktım kendimi.5 sene oldu neredeyse ama çok şükür tıbbi imkanlarımız geniş.her türlü imkanı ümitle denemelisin.ben öyle yapıyorum

Afiyet olsun Sersumcum , ben demiştim 1 ay öncesinden "bayram bitti ama aşure ayı geliyo" diye
Mafetti bu aşure hepimizi :18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…