Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

pancarı haşlayıpta mı rendeliyorsun..ben yoğurtlu yaparken haşlıyorum da
Yok hayatım , hepsi çiğden.
Hehehee çınladı çınladı , kahve-ziyaret ve muhabbet dolu bigün olmuş İyiniyetlim , iyi olmuş boşver.Bahaneyle herkesin gönlünü yapmışsın.Ben 40 yaşıma geldim daha hala emin diilim o kadınların bize gelmek istediklerinden.Yarın gidicem önce "siz bize mi gelmek istiyosunuz " dicem."Evet" derse yarın gelin dicem , "hayır" derse "oldu o zaman size iyi günleeeeer " deyip sıvışıcam valla.
Iyyyy o soğuk savaş konusundan ben de nefret ederim yaaa , insan kendi evinde yabancı gibi oluyo...
evet çok ilginç olmuş canım,olsun bahaneyle ikisine de gitmiş olmuşsun
evet ya çok sıktı hemdesevgili 37 miz süper bilgiler verdi bize,biz de papişle deniyoruz bakalım ne olacak
Kızım kendimi çok baskı altında hissediyorum.İnşallah herşey yolunda gider...
birdy yedin mi yemeğini bacıımm..
melexin kıss hepimiz seni bekliyosss:26::26:
Yedim hayatım , yedim , bulaşıkları hallettim geldim.

Canlarım selam ,
Bugün neler yedim :
Sabah 10.00
* 2 yumurtadan omlet
* Biraz peynir
* 5 zeytin
* 1 domates

Arada spordan sonra 1 bardak protein tozu

Öğle 15.00
* Yarım tabak kurufasulye
* 1 dilim ıspanaklı börek
* 1 elma
* 3-5 de fıstık yedim galiba , tam da emin olamadım ...

Yemekten 1 saat önce çok acıktım ; 1 kase yoğurt , 10 tane falan fıstık

Akşam 19.30
* Yarım kase ezogelin çorba
* Bir miktar tavuk
* 2 kaşık rus salatası (bu da bitti)
* 2 kaşık z.yağlı kabak yemeği
* Sınırsız salata
* 1 parça bitter çikolata
* 2 kaşık komşu aşuresi (süper yapmış kadın da valla.Mecbur kahveye çağırıcaz artık)

Zpor : Valla 50 dakka falan ağırlık çalıştım.Salonda da kimse yoktu.Ohhhh misss. Sonra da 15-20 dakka koşma+yürüme karışık yaptım ortaya.Allah kabul etsin...

birdycim kendini baskı altında hissetme kısss,sen söylemesen de ben 3 öğün yapıp sporumu arttıracaktım zaten.senin verdiğin bilgiler çok güzel o ayrı...
uyguluyorum derken,kendimde bi değişiklik görecekmiyim anlamında söyledim ben

hayır tabıkı hergun degıl.haftada 1 kez olabılır mesela.
Teşekkür ederim
melexin canim esinden haber varmi...su erkekler bazen cocuk gibi oluyor....
kubraazra bencede ilacini birakma...
Geldi canım. İlgine teşekkür ederim

Evet canım teşekkür ederim hepinizin ilgisine. Geldi

iyi taktik valla

Heee iyi o zaman.Valla bi an tırstım yane :18::18::18:
iyi taktik valla
Eeee n'apiiim belki de ben yanlış anladım , bu sefer de mevcur bırakıcam gelmeye.Emeeeeen ne zor işler beeee...

Teşekkür ederim

Geldi canım. İlgine teşekkür ederim

Evet canım teşekkür ederim hepinizin ilgisine. Geldi

Ben de konuyla ilgili olduğumu göstermek istiyorum ve öncelikle "gözün aydın " , sonralıkla da " kolay gelsin" diyorum.:18::18::18:

Kutup ayusu inine döndü.Kardeşinde kalmış.Telefon ettim , telefonu kapalıydı sizlerde şahitsiniz.Eve gelmeyen o bir de bana ne demesin ?"bir kere bile aramamışım" Ayu işte. Boşuna demiyorum.Özrünü affettirmek için bir cümle bile kurmadı. Tek söylediği "size (kızım ve ben ) birşeyler almıştım ,arabada unuttum,sen bir alda gel" ( eminim çoğunuz bu cümleyi biryerlerden hatırlıyorsunuzdur )Ben kızımın ısrarıyla gittim arabaya.Torpido gözünde 2 mücevher kutusu görünce oldum.Hatta oldum. Ama hemen açmadım tabiii. Eve geldim. Bizim kız saldırdı hemen ( zaten saldırmasa ben Kaş gözle saldır emrini verecektim )Bir açtık ki ne görek Som altından ,pırlantalarla bezenmiş,amanin kaç kerat hesap edemedim.Gözler kamaştı,5 sn göremedim.
Olsaydı iyi olurdu da, tabii ki öyle birşey olmadı maalesef O koca kutulardan çıka çıka zevksiz teneke takımlar çıktı . Neyse sonuçta düşünmüş almış dedik. Kızım teşekkür etti. Ben yüzvermedim. Herşeyi boşverdim , arkadaş kendi almamış ki bunları . " Annesi bilmem kime almışmış,onlarda yokmuymuş ( valla sinirden o kısmını anlamadım ) sen bunları götür demiş "

Ben de konuyla ilgili olduğumu göstermek istiyorum ve öncelikle "gözün aydın " , sonralıkla da " kolay gelsin" diyorum.:18::18::18:

Biliyorum canım. Hepinize teşekkür ederim ayrı ayrı. Zaten sizler olmasanız ben acacağdım Müslüm babayı , vuracağdım kendimi derde kedere

İnce düşünceli bi aile netekim.Yani gitmiş , gitmesi normal , senin aramaman anormal di mi? Vay anasını , nasıl bi manipülasyon yeteneği , takdire şayan.Neyse herkes yerli yerine gelmiş.Bu düzen böyle gider lakin erkekler çok acayip vesselam...

Yarım saat kadar önce Herkül kovamın yarısı kadar patlamış mısırı hüplettim. Sinir krizimi başka türlü atlatamayacaktım. Benim kocam biraz düşüncesizdir.Bu konuda ben en çok kaynanatörüme kızıyorum. 2 gündür oğlun yanında .Bizi sormuyor musun? Karın - kızın evde yalnız seni beklerler demiyor musun? Demiyorsun e be kadın beni arayıp haber niye vermiyorsun ? Zaten benim kocamı da yetiştiren sen değil misin ? E be helal olsun. ( sinirden şiire döktüm olayı )

amanııınn özrü kabahatinden büyükk
Biliyorum canım. Hepinize teşekkür ederim ayrı ayrı. Zaten sizler olmasanız ben acacağdım Müslüm babayı , vuracağdım kendimi derde kedere

valla canım bütün gün aklımdaydın sanal falan ama nekaa güzel arkadaşlıklar kurduk burda beyaa

sakin ol diycem ama olamayacağını kendimden biliyorumen azından unutmaya,umursamamaya çalış melexincim

bu kaynanatör tam sopalık vesselam..kıss biz bunu bigün tenhada yakalayalımm... sıkıştırıp kafaya çuval geçirip bi dövelim noolurr..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…