Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün kaçamak günümdü((

sabah: ceviz
peynir
süt

öğlen: gezmedeydim
2 dilim börek
yarım şekerpare
1 küçük kase kuskus salatası
form çayı
kahve

akşam:tavuklu yumurta
yoğurt
turşu

selam kızlar nasılsınız.ıkı gundur pek fırsat bulamadım gırmeye ne cok yazmıssınız bıraz bastan bıraz sondan okumaya calıstım.bol kacamaklı bır haftasonu oldu yarın yenı bır baslangıc yapmak gerek...

kızlar iyiakşamlar

katmer yiyobiliyomuyuz biz ...

sabah katmer
akşam ıspanaklı 1 yumurta 4 zeytin

elimde olmayan sebeblerden ötürü yarına ancak görüşürüz

ben de papiş kaç gündür görünmüyo yazacaktım şimdi

bende de dün vardı az kaçamak,dediğin gibi yarın yeni bir başlangıç yaparız bebişim

kızlar iyiakşamlar

katmer yiyobiliyomuyuz biz ...

sabah katmer
akşam ıspanaklı 1 yumurta 4 zeytin

elimde olmayan sebeblerden ötürü yarına ancak görüşürüz

afiyet olsun filizcim ama sanmıyorum yendiğini
nazfılız,kuzu,leylakım nabersınız kıslar

iyiyim canım sen nasılsın?misafirin mi vardı haftasonu?

Selam canlar. Leylak, papadiya, kuzu, nazfiliz... Nasılsınız?

Hsonları pek giremiyorum ben. Ya bana gelen oluyor, ya da ben biyerlere gidiyorum. Okudum ama geçmişi... Bugün aşure yaptım. Apartmana dağıttım. Yarın da kadın gelecek. Onun çocukları da seviyormuş benim aşureyi (beni gaza getiriyor da olabilir tabe) Kalanı da onunla göndericem yarın. Çünkü kocam geldiğinden beri yiyip duruyor. En son çayla 1 kase yedi. 2. bardak çayı getirdim. Hani aşure dedi. Her çay bardağıyla, 1 kase de aşure getirecekmişim! E,ben de yedim tabii... Yav, yılda 1 kez yapıyorum ben, onu da yedim napalım artık...

Yarın yeni bir gün, yeni bir hafta.!

Kızlar, ben Kayseriliyim. Kayseri'de tanıdığım herkesi aradım. Benim tanıdığım kimseye çıkmamış loto. Hatta aradığım bir arkadaşım tlf na bakmadı hemen karısını aradım. Loto size mi çıktı kız, kocan tlf ma bakmıyor dedim... O da değilmiş

Sersum sizin oralara kar yağmış...

iyiyim canım,umarım sen de iyisindir
ohh ellerine sağlık canım,eminim çok güzel olmuştur aşuren..sen de ye tabi,yılda bir kez olan bişey bu tadını çıkarsaydın

sabah klasik kahvaltıya ek olarak 1 dilim kepek ekmeği yemiştim
2.öğünümde de çok az, etli taze fasülye ve tavuk yedim..1 tane de mandalina
afiyet olsun canım benim ,özledin dimi ekmeği

kaçamağın gayet ölçülü olmuş bence

evet özledik seni.

tabe canım senede 1 bu güzel nimetten istifade etmek lazım.içindeki baklagiller sayesinde Gi si düşük oluyor,az şeker koyunca tamam.bol tarçın serp ye.ohhhhhhhhhhh

canim sen kilomu verdin kilomu aldin...
karatayla verdiğimi elimle aldım..şimdi yine veriyorum inşallah..

hemşeriymişiz..ben de yapıcam bu aralar,afiyet olsun canım

ıgneoyam allah kabul etsın ellerıne saglık canım bende ıkı gundur asure komasına gırcem nerdeyse.verende az vermıyokı anacım tencereyle verıyolar oglanın ogretmenı yasadı yıne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…