Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım lavman alıp kullanman gerekiyor başka türlü yapamaz banada olmuştu doktora gitmiştim ve yaparken tualetin çeşmesini aç daha kolay yapabilir ve anestol krem sür oda acıyı yok ediyor

canım lavman alıp kullanman gerekiyor başka türlü yapamaz banada olmuştu doktora gitmiştim ve yaparken tualetin çeşmesini aç daha kolay yapabilir ve anestol krem sür oda acıyı yok ediyor

anestol de iyi fikir..lavman etkisi yapan tüpler var ondan olabilir..:26::26:

merhaba sersum,sinirlenmekte haklısın.gün boyu öğretmeni bekledin,ona göre program yaptın.pazar günün güme gitti..artık gelmesin bundan sonra da sinirinden yemeklere gömülmüşsün diycem ama tatlı ve pasta dışındakiler gayet normal.sıkma canını olan olmuş bol su iç.yanıp kül olsunlar

leylakımmm ne zamandır canım krep istiyor.bugün tam bugday unu aldım bır ara ben de yapacagım

Yap canımcım,ben de yiyiyorum arada,azıcık unla oluyo zaten,ondan zarar çıkmaz

tamam canım haftaya da senin için gezerim

kolyeni ve aldıklarını güle güle kullan bebişim

üzülmüş benim iyiniyetlimhem de öğretmenler gününde

gittim canım,sağol bebişimakşam da anneannem gelince beraber yaptık...olsa da yesem hemen

geçmişi okumak kısa sürdü,bugün herkes işinde gücünde,çarşıda pazarda galiba.ben de bugün temizlik,spor yaptım.ancak girebildim

1.öğünüm dengelemeye çalıştım 8.30
1 kase dolusu aşureyi afiyetle yedim ohhhhhhhhhh
1 avuç içi tulum peyniri
3 zeytin
omega3

arada 3 saat temizlık,1 saat yürüyüş,pilates(sonunda yaptım iyiniyetlim) yaptım

2.öğünüm 16.00
1 kase ayran aşı çorbası
1 koca tabak biberli soganlı et sote
3 kaşık turşu kavurma
1 elma,
1 çay kaşıgı zencefilli,çörekotlu bal

şimdi yarına hazırlık zamanı

sağol canım..evet olan oldu..
şimdi çay ve form çay içiyorum..dediğin gibi bol bol da su içeyim de erisinler..erirler di mi kıss

afiyet olsun tatlımm..
yürüyüş ve plates

Yap canımcım,ben de yiyiyorum arada,azıcık unla oluyo zaten,ondan zarar çıkmaz

kolyeni ve aldıklarını güle güle kullan bebişim
teşekkür ederim canım.hoşgeldin bu arada dün yoktun aradı gözlerim seni.ne turşusu yaptın bakem.ben turşu yapmayı beceremiyorum.dün bime 2 kiloluk salatalık tursusu gelmiş aldım.karatay teyze yemeyin diyor ama beceremiyorum

ben birdye turşu tarifi vermiştim canım kendim de yaptım aynısından çok kolay ve güzel ben ce yapabilirsin..şimdi afiyetle yiyoruz.. ..istersen veririm yine

Ben bu mesajlari hep siliyorum .Basım o nedenle mi bela da:)))

aloooo kısslarrr nirdesiniz bakemm..

yoklama yapıyom kimse yok..
iyiniyetlim,oyam,pampişim,leylakım,filizim,ficansım,birdym,melexinim,kaneelim,reyhanım,kaneelim...

yok yazıcam bakkk..

leylakın misafiri vardı örtmenim
3 çinekopp.. kopptumm

biry burda:126:yazıyorumm

yoktur bir durum yapalım açıkoturumm.. nekaa güzel espürüü ..çok klişe gördüm kendimii

sağol canım..evet olan oldu..
şimdi çay ve form çay içiyorum..dediğin gibi bol bol da su içeyim de erisinler..erirler di mi kıss

afiyet olsun tatlımm..
yürüyüş ve plates
erirler daha saat erken,şimdiden sonra yediklerinden keyif almaya bak canım iyiki yedim de. he leslie de yapabilirsin aslında.genelde haftasonları yapıyordun
senden öğrendim form çayını.hiç elim varmamıştı markette zararlıdır diye.ama geçen aldım.2 tane içtim bağırsakları çok iyi çalıştırıyor.bu yüzden sık içmemeye karar verdim ,bi de çaya alışıp tembelleşirse ugraş dur:26:

ben birdye turşu tarifi vermiştim canım kendim de yaptım aynısından çok kolay ve güzel ben ce yapabilirsin..şimdi afiyetle yiyoruz.. ..istersen veririm yine

ya beni yaptıklarım hep eriyor.valla iyi olur sersumum defterime kaydederim yaza yaparım en azından

He baktım şimdi , becermişsin işte mis gibi.Buraya yazdıklarını mı kopyaladın oraya? "Kaptanın seyir defteri" gibi olmuş kısss , hoşuma gitti.Elinde toplu kaynakça olur

melexinn bacımm birkaç tane beğeni yaptım çok fakir görünmesin günlüğün hadi yine iyisinn

dimi ama ramaskacım,1,5 yıldır bu sayfanın gediklisi olaraktan hergün aynı şeyleri mi yazayım yani

turşu tarifimm..

istediğiniz malzemeyi koyabilirsiniz karışık veya tek çeşit

5 litre suya 1 su bardağı sirke
2 paket limon tozu
2 su bardağı kaya tuzu
1 tatlı kaşığı şeker

hepsini karıştırıp malzemelerin arasına bolca sarımsak eklenecek çok az da nohut konulacak(1 avuç kadar)

turşuluk malzemenin üstüne dökülecek kapağı kapamadan önce de en üste kereviz yaprağı ve maydanoz konulup kapağı kapatılacak..serin ve karanlık bir yerde en az 2 hafta bekletilecek..il 2-3 gün bidon arda bir çalkalanıp malzemenin iyi karışması sağlanır..birkaç gün sonrada tuzu kontrol edilir..azsa eklenir çoksa su ilave edilir..afiyet olsunn..

kızlar ben kaçtım ..öğretmen aradı benim ergenyuss kızım yanlış anlamış adam 4.5 demiş ..offf offf....

Kızlar nasilsiniz ?
Hafta sonu nete giremedim.
Dunde orucluydum bu günde oruçluyum
optum sizleri
İyi günler

allah kabul etsin canım

benim yeğenim de olmuştu,şurup vermiş doktor hemen iyi gelmişti asyam.bence sen bi dr a götür oğluşunu

sağol canım ,tarifini yazın deniycem.tutmazsa sana gönderecem

kızlar ben kaçtım ..öğretmen aradı benim ergenyuss kızım yanlış anlamış adam 4.5 demiş ..offf offf....
eyvahh eyvahh kolay gelsin

afiyet olsun canımplates için de

annemler ve anneannem gelmişti canım,o yüzden gelemedim...lahana,karnabahar ve havuç turşusu yaptım canım anneannemle berabergüzel görünüyo ama 2 haftaya ancak olurmuş

ben de diyecektim bi önceki msjında öğretmen ayıp etmiş diye ama yanlış anlama varmış..kıss yemekleri de yediniz nolcak şimdi

sabah klasik kahvaltıya ek olarak 1 dilim kepek ekmeği yemiştim
2.öğünümde de çok az, etli taze fasülye ve tavuk yedim..1 tane de mandalina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…