Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canim bizim kapimiz herkese acik.istedigin herseyi sorabilirsin.
buradaki arkadaslar nerdeyse 8-10 aydir bu topikte yaziyor.o yuzden artik samimi oldular.
yeni baslamanin heyacaniyla belki son okudugunuz sayfalarda diyetle ilgili daha fazla bilgi aramis olabilir gozleriniz...

kac kilo vermeyi dusunuyorsunuz.ins.istediginiz kiloya ulasirsiniz...

doğum öncesı 52 idim sonrası 72ye kadar cıktım ve kendıme dur dedim,, burdan takıp ettıgım dıyetlerle pirinç lapası,, 5gunde 5 kilo 9lu çay gıbı uğraşlarla şu an 62 ye düştum ama yorumdum şok dıyetlerden,asibiyim sureklı, sinirlerim bozuldu çunku saglıksız zayıfladığımı farkettım, karatay dıyetı aklıma yatttı vucudu yormadan benı strese sokmadan inşallh 55 kıloya düşücem

birdy canim hosgeldin nasilsin nasil gidiyor...dun masallah formundaymissin espirili gordum seni.....:KK9::KK9::KK9:
bende bir ugrayip cikicam...aksam yemegimi yedim cayimi iciyorum...

balbademm canim allah bagislasin bebegin ne kadarlik.birde 9 lu cayi duymustum.onunla ne kadar surede ne kadar kilo verdin.

Kızlar nasilsiniz ?
Hafta sonu nete giremedim.
Dunde orucluydum bu günde oruçluyum
optum sizleri
İyi günler

ilk sayfaya bakarsan yeterince aydinlanirsin......
ayrica bu ortami diger topiklerde kolay kolay kimse bulamaz....
biz burda cok guzel bir ortamda herseyimizi paylasarak birbirimize her konuda destek oluyoruz.......
Heee di mi Ramaskacım , herşeyimizi paylaşıyoruz.N'aber canım , nasılsın bugün?Annemlere kahavltıya gittik.Yarımdan az simitle 1 dilim ıspanaklı börek yedim extra , hee bi kaşık da bal.Budur...Şimdi de temizlik yapmam lazım ama elim gitmiyo hiç yaaa...
doğum öncesı 52 idim sonrası 72ye kadar cıktım ve kendıme dur dedim,, burdan takıp ettıgım dıyetlerle pirinç lapası,, 5gunde 5 kilo 9lu çay gıbı uğraşlarla şu an 62 ye düştum ama yorumdum şok dıyetlerden,asibiyim sureklı, sinirlerim bozuldu çunkü saglıksız zayıfladığımı farkettım, karatay dıyetı aklıma yatttı vucudu yormadan benı strese sokmadan inşallh 55 kıloya düşücem
Canım ben onlardan biri değilim ama burada kilo verme konusunda efsane olan arkadaşlar var.Mesajlarındaki kilo çizelgelerine bakarsan 10-20-30-40 kilo vermiş ve benim deyimimle "heykeli dikilecek" güzeller var.Haklısın , yanlış diyetler , eksik beslenme sinir bozukluğu yapar ama burdaki Karataycılar pamuk gibi valla.Sen de gel sen de pamuk ol ...

birdy canim hosgeldin nasilsin nasil gidiyor...dun masallah formundaymissin espirili gordum seni.....:KK9::KK9::KK9:
bende bir ugrayip cikicam...aksam yemegimi yedim cayimi iciyorum...
Hoşbuldum hayatım , iyiyim sağol hayatım , sen nasılsın? Dün işler kesattı biraz , fazla kimse yoktu ama gene çevirdik bi geyik.Çayını afiyetle iç cicim :KK16::KK16::KK16:

balbademm canim allah bagislasin bebegin ne kadarlik.birde 9 lu cayi duymustum.onunla ne kadar surede ne kadar kilo verdin.

Kızlar nasilsiniz ?
optum sizleri
İyi günler
Canııım Allah kabul etsin.Nasılsın hayatım görüşmeyeli?

Kızlar nasilsiniz ?
optum sizleri
İyi günler

canim allah kabul etsin.ins.iste ve okulda orucluyken cok zor olmuyordur....:KK71:

Heee di mi Ramaskacım , herşeyimizi paylaşıyoruz.N'aber canım , nasılsın bugün?Annemlere kahavltıya gittik.Yarımdan az simitle 1 dilim ıspanaklı börek yedim extra , hee bi kaşık da bal.Budur...Şimdi de temizlik yapmam lazım ama elim gitmiyo hiç yaaa...

iyiyim canim sagol cok sukur...canim afiyet olsun.kizim simiti niye az yedin...ben olsam kesin 1 tam yerdim.aileyle beraberken muhabbetle cogu zaman ne yedigimi farketmiyom....(aslinda farkediyorum ama bazen isime gelmiyor...):KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Canım ben onlardan biri değilim ama burada kilo verme konusunda efsane olan arkadaşlar var.Mesajlarındaki kilo çizelgelerine bakarsan 10-20-30-40 kilo vermiş ve benim deyimimle "heykeli dikilecek" güzeller var.Haklısın , yanlış diyetler , eksik beslenme sinir bozukluğu yapar ama burdaki Karataycılar pamuk gibi valla.Sen de gel sen de pamuk ol ...

gecen iyiniyetli soruyordu.kac kilo aldin diye.benim gecen yaz turkiyede 2 ay tatil yapmam yiyip icip gezmem bana 10 kiloya mal oldu.buarada hamile;igimi ogrendigimde 3.5 aylik hamile ve + 10 kilodaydim.son 3.5 ayda da 10 kilo daha aldim.ettimi 20 kilo son 2 ayim var...hadi hayirlisi...allahtan dikkat ediyorum birde dikkat etmesem ne olcak bilmiyorum....:44::44::44::44:
canim bu gidisle benimde en az 25-30 kilo vermem gerekecek..

birdy canim melexinin diyet gunlugunu ziyaret ettin mi canim...destek olmak lazim dimi....:KK34::KK34::KK34::KK34:

asyam sen nasilsin nasil gidiyor...

canim allah kabul etsin.ins.iste ve okulda orucluyken cok zor olmuyordur....:KK71:

gecen iyiniyetli soruyordu.kac kilo aldin diye.benim gecen yaz turkiyede 2 ay tatil yapmam yiyip icip gezmem bana 10 kiloya mal oldu.buarada hamile;igimi ogrendigimde 3.5 aylik hamile ve + 10 kilodaydim.son 3.5 ayda da 10 kilo daha aldim.ettimi 20 kilo son 2 ayim var...hadi hayirlisi...allahtan dikkat ediyorum birde dikkat etmesem ne olcak bilmiyorum....:44::44::44::44:

birdy canim melexinin diyet gunlugunu ziyaret ettin mi canim...destek olmak lazim dimi....:KK34::KK34::KK34::KK34:

asyam sen nasilsin nasil gidiyor...

Benim hamilelik deneyimim yok ama bi sürü kilo doğumda ve emzirmede gidiyo diye biliyorum.Sen de sıkma canını hayatım fazla da kastırmadan verirsin hepsini.:KK16:
Yaaa girdim günlüğe de...Orda da "beğenme" durumu varmış , ben mal gibi girdim mal gibi çıktım gene :KK52::KK52::KK52:
Cicim ben temizlik olayına giriiim yoksa böylece kalacak herşey.Seni çok öpüyorum , iyi geceler :KK54:

2i91c1v.jpg

Hayirli pazarlar kizlar.
Bugün yediklerim. 1 avuc badem, 6 tuzlu zeytin 1 yumurta, biraz beyaz peynir.
2 kupa kahve, cay, ilik su. 1/2 ayva.

Ögle. 1 Tas ev yogurdu.

kızlar ya oglum kabız oldu
fitil verdim acıdıgı için tuvalate gitmeyi reddeiyor
çişini altına yapıyor kakasını tutuyor
lifli seyler yediriyorum
zeytinyagı veriyorum ama tuvalate gitmiyor
götürdügüm aglıyor baksırını cıkarrtırmıyor
ne yapayım ben şimdi

ilk sayfaya bakarsan yeterince aydinlanirsin......
ayrica bu ortami diger topiklerde kolay kolay kimse bulamaz....
biz burda cok guzel bir ortamda herseyimizi paylasarak birbirimize her konuda destek oluyoruz.......
ayynen katılıyorum canımm:KK16::KK16:
Kızlar nasilsiniz ?
optum sizleri
İyi günler
Allah kabul etsin canımm:KK16::KK16:

ben bugün hem temizlik hem misafira yemek yaptımm:KK37::KK37:
pambık gibiyiz hepimiz:KK16::KK16::KK16:.aynen ben de diğer diyetlerimde çok asabii olurdum yaww:KK53::KK53:

Sersum beni öldürecek.Gene bozmuşum ya formatı :KK1::KK1::KK1: Kız o kadar da ders verdi bize sanal ortamda :KK52::KK52::KK52:

1 hata yapmışsın o da alıntına yorum yapmamışsın:KK51::KK51:..affettim seni çekirge..:KK34::KK34: bidaa olmasın:KK53::KK53:

.
üzülme canımm biz hepimiz vericez bu kiloları..En Büyük KKEn Büyük KK

melexine destek oldum beğendim dün:KK14::KK14:..sahıpsız sanmasınlar kızımızı di mi ama:KK52::KK52::KK53:

Son düzenleme:
misafirimiz halaa gelmedi ..:26::26: benim ergen uçuk kızım yanlış mı anladı acepp..:44::44:
uleyn okaa hazırlık yaptım:KK37::KK37:..şimdi uçan tekmeyle dalacam odasına:KK47::KK47::KK47:

sabah 10.00
:KK56::KK56:

yımırta salatası
peynir zeytin
roka maydanoz

:KK56::KK56::KK56:

kızlar ya oglum kabız oldu
fitil verdim acıdıgı için tuvalate gitmeyi reddeiyor
çişini altına yapıyor kakasını tutuyor
lifli seyler yediriyorum
zeytinyagı veriyorum ama tuvalate gitmiyor
götürdügüm aglıyor baksırını cıkarrtırmıyor
ne yapayım ben şimdi

canım geçmiş olsun çok zordur..:26::26:

benim kızım 2 yıl çekti kronik kabızlık düzenli ilaç kullanıyorduk..başka türlü yapamıyordu..2-3 yaşlarında..
duphalac kullandık..çocuk doktorumuz da iş arkadaşımdı kendi çocuğuna da kullanıyordu..hiçbir zararı yokmuşş..sürekliyse doktoruna danışıp kullanmaya başla bence:KK5:

sürekli deyil canım ya 3-4 gündür oldu acıdıgı için yapmıyor korkuyor
ne yapicam bilmiyorum

Günaydın arkadaslar :KK16::KK16::KK16:
Ben bu karatayi çok sevdim yaaaaaaa:21::21:

Sabah
(Sabah derken 12 de yedim :KK43: pazar ya öyle oldu çoluk yok cocuk yok :KK53:)
2 haslanmis yimirta kıvırcık roka taze soğan ve maydanoz ile yapılmış koca bir kase salata
Yaklaşık 30-35 gr ezine peyniri
12-13 tane çizik yesil zeytin
5 ceviz 4 badem 4 Antep fıstığı 1 incir 1 kayısı 1 gün kurusu 1 kuru üzüm
1 mandalina
2 kupa bitki cayı ( yesil çay koydum Mate vardı 1 kabuk tacın 5 karanfil 5 tane karabiber ıhlamur 2 dilim limon)
He bide komşum aşûre yapmış 3 tatli kasığı da ondan yidim :KK43:

Kızlar nasil gidiyorum yanlış bişey varsa duzeltin nolur

Bide sizce boyle giderse bir haftada kac gram veririm :26:

Günaydın arkadaslar :KK16::KK16::KK16:
Ben bu karatayi çok sevdim yaaaaaaa:21::21:

Sabah
(Sabah derken 12 de yedim :KK43: pazar ya öyle oldu çoluk yok cocuk yok :KK53:)
2 haslanmis yimirta kıvırcık roka taze soğan ve maydanoz ile yapılmış koca bir kase salata
Yaklaşık 30-35 gr ezine peyniri
12-13 tane çizik yesil zeytin
5 ceviz 4 badem 4 Antep fıstığı 1 incir 1 kayısı 1 gün kurusu 1 kuru üzüm
1 mandalina
2 kupa bitki cayı ( yesil çay koydum Mate vardı 1 kabuk tacın 5 karanfil 5 tane karabiber ıhlamur 2 dilim limon)
He bide komşum aşûre yapmış 3 tatli kasığı da ondan yidim :KK43:

Kızlar nasil gidiyorum yanlış bişey varsa duzeltin nolur

Bide sizce boyle giderse bir haftada kac gram veririm :26:
selam canım..kuru meyveler ve normal meyveler kilo vermeyi yavaşlatıyor..özellikle incir ve üzümü herzaman yeme bence.:KK34:
menünün kalanı gayet güzel:KK9::KK9:
kilo veriş kişiden kişiye değişiyor canım.. 1 hafta dene bakalım noolcakk..:KK34:

sütüne veya meyve suyuna zeytinyağı kat bence canım..hiçbir zararıda yok zaten..bol bol da kaysı suyu içir..:KK5:

onlarıda deniyorum sersum ama
yine de yapmıyor kakası geliyor ama tutuyor
yarın dr.götürücem belki suyuna yada corbasına falan katılan ilaç verir
şurupları içmiyor direk tükürüyor insallah gecer cünkü sinirlerim cok yıpranıyor gercekten tepki vermekte istemiyorum
ama cok zorlanıyorum onun acı cekmesi de benı kahrediyor zaten

eveetttt...eşofmanımı giydim çayımı demledim..çookkk kızgınımmm :KK47::KK47::KK47:

kızımın öğretmeni gelmedi..onu bırak bir telefon bile etmedi..çok ayıp yaww..kızıma 10 kere sordum yanlışmı anladın acep diye..hayır anne pazar günü 1.5 gibi gelirim dedi diyor..benim telefon numaramı vermiş...:26::26: bakalım ne açıklaması olacak..:KK36::KK36::KK36:

iyi ki yemek yapmışım kek pasta börek yapsaydım daha çok üzülürdüm..:KK31::KK31:

eşim epeydir böyle mükellef bi sofrada yememiştik dediii..biz de kurulduk afiyetle yedik..:KK60::KK60::KK60:ve ben cıssları da yidimm sinirdenn offfff:KK31::KK31::KK31:

2. öğünümm :KK17::KK17::KK17:
:KK56::KK56::KK56:

mercümek çorbası
patates püresi salatası havuç ve yoğurtlu(2 kibrit kutusu büyüklüğünde)
2 ıspanaklı başamel soslu fırında tavuk göğsü
3 kaşık bulgur pilavı

en kötüsüü 1 dilim pasta ve 1 şekerparee..:KK22::KK22::KK22: şimdi çok pişmanım..yarından itibaren hiç acıma yok..En Büyük KKEn Büyük KK

Son düzenleme:
onlarıda deniyorum sersum ama
yine de yapmıyor kakası geliyor ama tutuyor
yarın dr.götürücem belki suyuna yada corbasına falan katılan ilaç verir
şurupları içmiyor direk tükürüyor insallah gecer cünkü sinirlerim cok yıpranıyor gercekten tepki vermekte istemiyorum
ama cok zorlanıyorum onun acı cekmesi de benı kahrediyor zaten

canım bak o dediğim ilaç çok iyi bence yarını bekleme git eczaneden sor al..onu da meyve suyuna yada sütüne katabilirsin..yarın daha da zor yapar bence..anlıyorum seni.:KK5::KK5:.bir de biz çok katı olduğunda yatırıp dereceylepoposundan yardım ediyorduk..onu da deneyebilirsin belki:26::26::26:

X