Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yaaa Sersum , biz Melexin'le sana gelelim de bizi şu çoklu alıntıya çalıştır yaaa....Valla bizim başımız bu yüzden belaya girecek

1. derss..dikkat önemlidir..alıntı yapılan kişinin adının olduğu kutucuk yanii şekil 2A QUOTE=birdy ile başlayıp alıntı yapılan kişinin notunun sonundaki
şekil 2B [/QUOTE] asla silinmeyecek..stopp..

2.derss..yazılacak cevap o kişinin [/QUOTE] kutucuğundan sonraya yazılacak ztopp..

Son düzenleme:
Valla eğer öyleyse keserim veresiyeyi Alimallah

Yaaa enseköküm beni çok taciz ediyo , gidiyorum ben canlarım...
Tansiyonun mu düştü ki ? Dikkat et kendine. İyi geceler
1. derss..dikkat önemlidir..alıntı yapılan kişinin adının olduğu kutucuk yanii şekil 2A ile başlayıp alıntı yapılan kişinin notunun sonundaki
şekil 2B
asla silinmeyecek..stopp..

2.derss..yazılacak cevap o kişinin [/QUOTE] kutucuğundan sonraya yazılacak ztopp..
[/QUOTE]

Allah irazu olsun bacım

canım ben de kaçıyorumm..eşimin de beli incindi uyumadan jelle ovayım biraz..tüpü değiştirirken oldu..inşallah daha kötü olmaz.:26::26:
iyi geceler bol leptinlerr

keşke bi bilen olsada konuyu başka bir linkle yeniden açsa, burda konu çok dağılmış nasıl faydalanıcaz ki

keşke bi bilen olsada konuyu başka bir linkle yeniden açsa, burda konu çok dağılmış nasıl faydalanıcaz ki

ilk sayfaya bakarsan yeterince aydinlanirsin......
ayrica bu ortami diger topiklerde kolay kolay kimse bulamaz....
biz burda cok guzel bir ortamda herseyimizi paylasarak birbirimize her konuda destek oluyoruz.......

canım ben de kaçıyorumm..eşimin de beli incindi uyumadan jelle ovayım biraz..tüpü değiştirirken oldu..inşallah daha kötü olmaz.:26::26:
iyi geceler bol leptinlerr
Geçmiş olsun.
biz burda cok guzel bir ortamda herseyimizi paylasarak birbirimize her konuda destek oluyoruz.......

Aynen katılıyorum.

Bugün kızımın okul toplantısı var. Öğleden sonra yokum
Sabah (09:20) Menemen ,4 s.,4 y. Zeytin,1 kk İzmir tulumu,ceviz, Omega 3 lerim, E vitaminim

dün sabah: 1 haşlanmış yumurta
peynir
zeytin
domates
roka tere
ceviz
çay

2.öğünüm: 2 küçük kase (toplam 6 kaşık tepeleme) kısır
1 dilim elde açma börek
ceviz
kahve

bu sabah kahvaltım: avuçiçi kadar peynir
ceviz
1 kupa süt

öğleden sonra misafirliğe gidicez kaçırmamalıyım...

yeni başlayan birisi olarak dediğiniz gıbı ilk sayfaya bakarak! aydınlanmaya çalışıyorum, bende sizler gıbı bunun için budayım,kimseyi kırmak değil amacım okadar cok yazılan vardı ki yeni başlamanın heyecanıyla net bilgiler aramıştı gözum rahatsızlık verdiysem kursura bakmayın....

Öğle yemeği (13.00-14.00)
Bir avuç içi kadar dana söğüş, bol salata ve zeytinyağlı fasulyeSalata olarak dilimlenmiş ya da rendelenmiş turp ve havuç veya mevsim salatası, doğal sirke, limon, az miktarda kristal kaya tuzu ve sızma zeytinyağı ile hazırlanmalıdır.Bir su bardağı tuzsuz ayranArzu edildiği kadar şekersiz bitki çayı ya da su

sadece burda yazılanlarmı yenılecek,içlerınden yiyebildığımizi mi seçiyoruz hepsimi? taze fasulye yerıne karnıbahar yada brokoli yesem olurmu deyimli arkadşlar yardımcı olursa sevınırım...

canim bizim kapimiz herkese acik.istedigin herseyi sorabilirsin.
buradaki arkadaslar nerdeyse 8-10 aydir bu topikte yaziyor.o yuzden artik samimi oldular.
yeni baslamanin heyacaniyla belki son okudugunuz sayfalarda diyetle ilgili daha fazla bilgi aramis olabilir gozleriniz...

kac kilo vermeyi dusunuyorsunuz.ins.istediginiz kiloya ulasirsiniz...

canim bu ornek menu.karatay diyetinde oncelikle sabah :2 yumurta istedigin sekilde yiyebiliyorsun.yaninda ekmek yerine ceviz badem fistik findik kavrulmamis ve tuzsuz...ekmek kesinlikle yok...domates salatalik peynir sinirsiz istedigin kadar yiyebilirsin.
ayrica bagirsaklari calistirmasi icin istedigin kadar kuru kayisi ve yarim nar...

ogle ve aksam :hazir corba makarna pirinc pilavi yasak.pasta borek tatli yasak.bulgur pilavi kilo vermeyi yavaslattigi icin yeni baslarda cok az 2-3 kasik serbest.lahmacun haftada 1 serbest.yemekler mumkun oldugunca zeytinyagli veya tereyagli.istedigin corba,sebze yemegi ,istedigin kadar az yagli az tuzlu salata serbest...et de istedigin kadar yiyebilirsin....ceviz fistik findik badem istedigin kadar.ayran yogurt kefir serbest.
aksam 7-8 den sonra yemek yok.cay kahve sekersiz.

meyve ilk baslarda yasak.
ne yiyecegine sen karar veriyorsun.yasaklara uymak kaydiyla.elimden geldigince anlatmaya calistim.umarim yardimci olabilmisimdir.

sormak istediklerini herzaman sorabilirsin.arkadaslarda benim kadar yardimci olacaktir...

çok tşkkur ederım yardımınız için, kıtabıda sıpariş verdım dıyet deyınce genelde yağ yok tuzyok haşlanmış sebzeler akla gelıyo şimdı inanamıyorum bukadar bollukla nasıl zayıflandığına, haydi bismillah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…