Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

O kadar çok su içtim ki.Avm ' de her su satan dükkandan su aldım.Şiştim herhalde.Bir de sabahları yediğim 2 yumurta beni hiç acıktırmıyor.Çoğu günler 2 öğün yetiyor bana.Benim açtığım günlüğüm var.Orada saat saat gün gün ne yiyiyorsam yazıyorum.melexinin günlüğü. :KK9: bakmak istersen gir .

Giriiiim , nerden giriiiim ? Ben bu forumu çözemedim hiç :KK37::KK37::KK37:

olmaz olmaz demeyin :KK60::KK60::KK60:
noolcek beyaa bugün de bana gülüverin :KK33::KK33:
reyhan uyarmasa yemiştin ama di miii:KK53::KK53::KK53:
ben de çok dürüstüm yaww:KK14::KK14:

E yedim tabe , sen de balık seversin ya , aklıma gelmedi karıştırmış olma ihtimalin.Acaba dedim 3 tane az ya ona mı güldü bu Hatçe ?

birdyy kıss devamlı müşterilerin çoğu gelmedii tükkanı bugün zararla kapatacaz ..:KK53::KK53::KK24::KK24:

kızz delimisin orda kendi kendine konuşuyon.. :KK60::KK60::KK60: booşşverr gel sen buraya..:KK16:

sersumum burada bulmam zor olduğundan orayı açtım.Orda kolay oluyor.Hem o gün ne yediğime bakıp gün değerlendirmesi yapıyorum.Beni motive ediyor. :KK60: Ayrıca çoklu alıntı mesajlarımın bazılarının altına yazdıklarım çıkmıyor :44:

melexinn bacımm birkaç tane beğeni yaptım çok fakir görünmesin günlüğün hadi yine iyisinn :KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
sersumum burada bulmam zor olduğundan orayı açtım.Orda kolay oluyor.Hem o gün ne yediğime bakıp gün değerlendirmesi yapıyorum.Beni motive ediyor. :KK60: Ayrıca çoklu alıntı mesajlarımın bazılarının altına yazdıklarım çıkmıyor :44:

aslında mantıklı ben de bazen eskileri merak ediyorum naapmışım diye:44:..ama ençok sizlerle olan muhabbetleri merak ettiğim için zor oluyo tabii bulmak haklısın:KK34::KK34:
orda hiçbişeyi de karıştırmamışsın daha ne olsun :KK9::KK9::KK9:

Kızlar ense köküm zonkluyo çok fena.İlaç alıp yatiiim diyorum...Sizi öpüyorum&İyi geceler :KK54::KK54::KK54:

Eneeeem o da mı beğenilecekti kısss:18::18::18:

kızım kızcağız orda öölee garip garip kalmasın didimm:KK19:..kötü mü ettimm..seveni var tanıyanı var yanee ööle kendi kendine konuşuyomuş gibi gözükmesin istedimm:KK33::KK33:
kısacası elaleme irezil olmayalım didimm..topiğimizin azaasıı laf söz olmasın didimm:KK16:..kötü mü ettimm :KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
aslında mantıklı ben de bazen eskileri merak ediyorum naapmışım diye:44:..ama ençok sizlerle olan muhabbetleri merak ettiğim için zor oluyo tabii bulmak haklısın:KK34::KK34:
orda hiçbişeyi de karıştırmamışsın daha ne olsun :KK9::KK9::KK9:

Yaaa Sersum , biz Melexin'le sana gelelim de bizi şu çoklu alıntıya çalıştır yaaa....Valla bizim başımız bu yüzden belaya girecek :KK52::KK52::KK52:

kızım kızcağız orda öölee garip garip kalmasın didimm:KK19:..kötü mü ettimm..seveni var tanıyanı var yanee ööle kendi kendine konuşuyomuş gibi gözükmesin istedimm:KK33::KK33:
kısacası elaleme irezil olmayalım didimm..topiğimizin azaasıı laf söz olmasın didimm:KK16:..kötü mü ettimm :KK60::KK60::KK60:

Yok gülüm çok iyi etmişsin bilakis de ben hiç farketmedim "beğenme" şeysi olduğunu.Ona hayıflandım:KK43::KK43::KK43:

He baktım şimdi , becermişsin işte mis gibi.Buraya yazdıklarını mı kopyaladın oraya? "Kaptanın seyir defteri" gibi olmuş kısss , hoşuma gitti.Elinde toplu kaynakça olur :KK34:
Bazen burdan , bazen ordan kopya çekiyorum :KK3:
melexinn bacımm birkaç tane beğeni yaptım çok fakir görünmesin günlüğün hadi yine iyisinn :KK60::KK60::KK60:
Sağol bacım.
Eeeee ticaret böyledir , bazı gün kazanırsın , bazı gün kaybedersin :KK53: Yalunuz bu ani müşteri kaybının sebebi ne ola ki , kafam ona takıldı :KK37::KK37::KK37:
Benim lanetimden kaçıyor olmasınlar :KK47:
Eneeeem o da mı beğenilecekti kısss:18::18::18:
:KK60: sen beğenmesende kalpler bir ben biliyorum, olsun be gülüm.
İyi ettin bacım :KK54:
Yaaa Sersum , biz Melexin'le sana gelelim de bizi şu çoklu alıntıya çalıştır yaaa....Valla bizim başımız bu yüzden belaya girecek :KK52::KK52::KK52:
Çok iyi olur. :KK14:

X