Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet evet canım sıkıldı azcuk saçmalamaya başladımm:KK60::KK60::KK60:
evet canım yarına misafirim var.:KK36:
menüm hazır hadi bakalımm:KK52::KK52:

sağol canımm:KK16::KK16: seni de yaziimm:126:

çok gıcık olmuşsundur ama haketmiş o:KK53::KK53:sanane ister yerim ister yemem sanaanee di mii ama:KK33::KK33::KK33:

ohh afiyet olsun datlumm..:KK16::KK16:

mukahatsız bir günüm olamayacak mı ya benim.Yemeği bile boğazıma diziyorlar.Garson muhabbet olsun diye başladı sonra işi dalgaya çevirdi sanırsam.Pide yemiyorum ya illa ekmek yiyeyim.Onu da yemem diyeceğimi bildiği halde dalgaya vuruyor.Saat gecikmemiş olsa kalkıp gidecektim de:KK20:Ne yapayım el mahkum.

Son düzenleme:
Kızlar bugünkü menümde çok cıs var ama tek tesellim 5.30 da bitmiş olması

Yediklerim tarhana çorbası
Kurufasulye
1 kaşık pirinç pilavı
Bol salata
1 dilim ekmek
Yoğurt
Çocuklara simit yaptım kuru pasta simitlerinden 5 tane
1 dilim kadayıflı muhallebili sütlü tatlı:26:

afiyet olsun canım.:KK16::KK16:.herzaman yapmıyosun ya..yarın telafi edersin:KK34:

mukahatsız bir günüm olamayacak mı ya benim.Yemeği bile boğazıma diziyorlar.Garson muhabbet olsun diye başladı sonra işi dalgaya çevirdi sanırsam.Pide yemiyorum ya illa ekmek yiyeyim.Onu da yememe diyeceğimi bildiği halde dalgaya vuruyor.Saat gecikmemiş olsa kalkıp gidecektim de:KK20:Ne yapayım el mahkum.
vukuat= melexin :KK60::KK60::KK60:
Bu arada kızlar bana da herkes yüzün çok zayıflamış diyor.:))):KK60:

işte yüzden başladın aşşağı doğru incen kıss :KK1::KK1::KK1:

Kızlar , yarın annemlere kahvaltıya gidicez.Giderken de simit götürücez.Beni Allah affetsin ama ben sofradakileri affetmicem.Gerçi biz de kahvaltı abartılı çeşitten olmaz ama yine de simitimi yicem ...

afiyet olsun canım.:KK16::KK16:.herzaman yapmıyosun ya..yarın telafi edersin:KK34:

Sağol canım, ederim inşallah:KK16:

Bu arada kızlar bana da herkes yüzün çok zayıflamış diyor.:))):KK60:

Sen o herkesi boşver canım, bana da diyorlardı , ilk zayıfladığımda hakkaten bana da öyle geliyordu ve ben bunu Canan hocaya söyledim , o da dedi ki hiç öyle değilsin, bunu söyleyenler fesatlıklarından söylüyorlar, bunu da aynen onlara söyle dedi

Şu anda o görüşmede Canan hoca ile olan resmime bakıyorum da hakikaten öyle çökme falan yok, biraz küçülmüş sadece o kadar, hem ayrıca şu anda bir çok kişiden cildime ne yaptığımı soranlar oluyor, güzelleştiğini söylüyorlar:KK34:

vukuat= melexin :KK60::KK60::KK60:[/SIZE

:KK60: mukavva yazmadım ya :KK60: yada herkül :KK60:

Aman deyim , açma o konuyu.
Kısss garson ne öööle ısrar-kıyamet pide yedirmeye çalışmış sana.Resmen sabotajjjjjjjj....
Afferim ama gelmemişsin bu oyuna :KK9::KK9::KK9:
Gelmem oyuna.Allahtan aç değildim,onun etkisi olmalı.:KK9:

Kızlar , yarın annemlere kahvaltıya gidicez.Giderken de simit götürücez.Beni Allah affetsin ama ben sofradakileri affetmicem.Gerçi biz de kahvaltı abartılı çeşitten olmaz ama yine de simitimi yicem ...

Ben 45 kilo olacağım ahan da seni bile yerim be :KK60::KK52:

şimdiden afiyet olsun..:KK16::KK16: simit olur da yenmez mii:KK53::KK53:
Müşteriler düşüyo birer birer , Allah bereket versin :KK16::KK16::KK16:
yoklama alıyom çıkışta toplıycam paraları..:KK53::KK53:bendee merak etme sen :KK53:

Sen o herkesi boşver canım, bana da diyorlardı , ilk zayıfladığımda hakkaten bana da öyle geliyordu ve ben bunu Canan hocaya söyledim , o da dedi ki hiç öyle değilsin, bunu söyleyenler fesatlıklarından söylüyorlar, bunu da aynen onlara söyle dedi

Şu anda o görüşmede Canan hoca ile olan resmime bakıyorum da hakikaten öyle çökme falan yok, biraz küçülmüş sadece o kadar, hem ayrıca şu anda bir çok kişiden cildime ne yaptığımı soranlar oluyor, güzelleştiğini söylüyorlar:KK34:

katılıyorum canımm:KK16::KK16::KK16:

yarın kızımın sınıf öğretmeni bize gelecek..ilk defa oluyor..heryerde var mı bu evleri dolaşma olayı kızlar:44::44:

yemek mi yapsam yoksa kek börek tarzı mı derken 2. şıkka karar verdim..
tatlı olarak şekerpare ve pasta
salata olarak patates püresi üstüne havuç kavurması ve üstüne sarımsaklı yoğurt dökülen salatadan yapıcam(görüntüsü de tadı da güzel oluyor)
tuzlu zeytinli muffin
ve bir de yufka böreği yapıcam yeter heralde di mi kızzlarr..

yoksa yemek mi yapsam..buradaki öğretmenler genelde bekar ve yalnız yaşadıkları için ev yemeklerine hasret kalıyorlarmış yazık:26::26:
uff karar veremiiyom bi el atın olaya da menü belirleyeyim..:KK3::KK3:

yemek olursa da mercümek çorbası(genelde herkes sever)
tavuk göğsü üstüne ıspanak kavurması ,başamel sos ve en üste kaşar rendesiyle fırına veriyorum..güzel bir spesiyal ne dersiniz:44::44:
yanına pilav ve yine üstte söylediğim patates püresi salatası:KK34:
cayın yanında bişeyler yapmak daha kolay gibi,3 çeşit yeter yorma kendini.

Reyhanım elmalı kurabiye yaptı kızım hemi de tereyağıyla gel sen de öğretmenler günümüzü kutlayalım:KK9::KK9::KK9:
karataycı olmasam yapıp yiycem.bundan sonra ancak davetlere kaldı yapıp,yemek
3 çinekopp:KK53::KK53:.. kopptumm :KK60::KK60::KK60:
sersum çinekopu birden çupra sandın galiba.ben de zaman zaman karıstırıyorum balıkları ,bir an düşünmem gerekiyor:KK1:
offffff yorucu birgündü.Benim kızı arkadaşlarıyla sinemaya götürdüm.Malum avm 'ye girince o dükkan senin bu dükkan benim ayaklarıma kara sular indi.Saate bir baktım saat 19:30.Acıkmamıştım ama gece acıkırım saat geçiyor diye girdim bir restauranta.Baktım baktım ne yeseM.Garsona dedim ' pidesi olmasın ,bana bir iskender' Garson ısrarla 'bizim pideler çok güzel amatavsiye ederim ' ben istemiyorum dedikçe adam ısrar ediyor.'bana pidesiz bir iskender verin ,ama illa ısrar ediyorsanız pideli olsun ,ama ben pideyi yemeyeceğim ona göre' dedim.Neyse pidesiz iskender geldi.Bu sefer garson 'ekmek getireyim' diye ısrar ediyor.(Cüsseyi odun görünce 'doymaz bu odun' diye düşündü herhalde)Sinirler tepeme zıpladı.Sesimi kontrol edemeden bağıra bağıra ' bak kardeş istersen sen ekmek ,pide ne varsa getir,hatta senin hatrın kırılmasın ben hepsini yerim.Yalnız şunu bil ki ekmeğe alerjim var.Yedikten sonra ben şuracıkta çıkartıveririm hepsini 'Garsonun bir kaçışı var ki görmeyin gitsin.Etrafta ki masaların bana bakışı ise hiç unutulmayacak türden.O iskenderi yedim ama,millette beni yedi gözleriyle.Bende ki amaç pidenin ziyan olmaması.Garsonun amaç beni doyurmak.Sonuç fazla ısrar iyi değildir. :KK60:
:KK60::KK60::KK60:güldürdün beni akşam aksam

reyhan da geldii :126:
:KK16: tekrar gidiyorum uyku saatım gelmiş:KK1: hepinize bol leptinler.

Gelmem oyuna.Allahtan aç değildim,onun etkisi olmalı.:KK9:

Ben 45 kilo olacağım ahan da seni bile yerim be :KK60::KK52:

Hehehehe ye şekerim , ayıpsın :KK56:
Ama sen nasıl aç diildin?Ben baktım senin menüne 12.30 kahvaltı - 19.30 yemek..Yaaaa 7 saat nasıl acıkmadın ben valla anlayamıyorum :KK50::KK50::KK50:

vukuat= melexin :KK60::KK60::KK60:

Aman deyim , açma o konuyu.
Kısss garson ne öööle ısrar-kıyamet pide yedirmeye çalışmış sana.Resmen sabotajjjjjjjj....
Afferim ama gelmemişsin bu oyuna :KK9::KK9::KK9:

Bende katıl katıl katılıyorum :):KK60: Bugün bir arkadaşım yüzün zayıflamış deyince gülmekten koptum resmen.Kızcağız yüzüme aval aval baktı öyle. Zaten bende öyle olsun istiyorum.Benim yüz yuvarlak .Kilo alınca tam tabak gibi oluyor surat.Ayrıca bana da herkes ( annnem bile) yüzüne hangi kremi kullanıyorsun diye soruyor.Ben de söylemem deyip naza çekiyorum .Hehehee :KK60:

sersum çinekopu birden çupra sandın galiba.ben de zaman zaman karıstırıyorum balıkları ,bir an düşünmem gerekiyor:KK1:
:KK16: tekrar gidiyorum uyku saatım gelmiş:KK1: hepinize bol leptinler.

itiraf ediyorumm :KK60::KK60::KK60: evet sonra birdy deyince uyandımm :KK60::KK60::KK60: 3 koca çuprayı nasıl yemiş hatun dedimm..:KK9::KK9:
saçmaladığımı farkettimm:KK35::KK35::KK35:
iyi geceler canımm:KK16::KK16:..çıkarken hesabı da ödiyiver bi zahmett :KK60::KK60::KK60:

Çok Sağol birdym senin gibi incecik ve fit bir hatundan bunu duymak güzel:KK16:

Utandım be yaww:KK17::KK17::KK17:
Yaa şekerim n'olucak ki arada sırada yenecek bir-iki şeyden? İnsanız yani , hepimizin canı çekiyo.Hatta benim bazan canım çekmese de "hakkımdır uleyn" deyip girişiyorum cısslara.:KK34::KK34::KK34:

Hehehehe ye şekerim , ayıpsın :KK56:
Ama sen nasıl aç diildin?Ben baktım senin menüne 12.30 kahvaltı - 19.30 yemek..Yaaaa 7 saat nasıl acıkmadın ben valla anlayamıyorum :KK50::KK50::KK50:

O kadar çok su içtim ki.Avm ' de her su satan dükkandan su aldım.Şiştim herhalde.Bir de sabahları yediğim 2 yumurta beni hiç acıktırmıyor.Çoğu günler 2 öğün yetiyor bana.Benim açtığım günlüğüm var.Orada saat saat gün gün ne yiyiyorsam yazıyorum.melexinin günlüğü. :KK9: bakmak istersen gir .

itiraf ediyorumm :KK60::KK60::KK60: evet sonra birdy deyince uyandımm :KK60::KK60::KK60: 3 koca çuprayı nasıl yemiş hatun dedimm..:KK9::KK9:
saçmaladığımı farkettimm:KK35::KK35::KK35:
iyi geceler canımm:KK16::KK16:..çıkarken hesabı da ödiyiver bi zahmett :KK60::KK60::KK60:

Acaba bugün kimin yanlış anlama günüymüşşşşşş :KK53::KK53::KK53:

X