Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

saol canım hakıkaten incelmeden kilo vermenın pek bi farkı olmuyor
bölgeselde calısmak gerekiyormus deneyecegim bunları

Sersum ben geldim yani basiyin belasi.
Rica etsem cizelgemi yaparmisin.?
Ben hala basaramiyorum ya bu cizelge yapmasini.

Son düzenleme:
sağol canım hepimize yarar bunlar
Sersum ben geldim yani basiyin belasi.
Rica etsem cizelgemi yaparmisin.?
Ben hala basaramiyorum ya bu cizelge yapmasini.
aşkolsun canım yaparım tabii

kızlar hamsiyi temizleyip dolaba koymustum biraz önce bir yazı okudum hamsi temizlenmeden saklanır diyor
zehirlermi ki acaba 5 kilo var dolapta

Son düzenleme:
BEN DE DİĞER ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMIN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLARIM

leylakımmm ne zamandır canım krep istiyor.bugün tam bugday unu aldım bır ara ben de yapacagım

kızlar hamsiyi temizleyip dolaba koymustum biraz önce bir yazı okudum hamsi temizlenmeden saklanır diyor
zehirlermi ki acaba 5 kilo var dolapta
sakınn temizlemeden koyma canım,bir karadenizli olarak söylüyorum.temizlemeden kısaca leşiyle birlikte koyunca tadı bozuluyor.iyice yemizleyip yıkayıp koyarsan tadı eskıye yakın olur.temizlemeden koyanlarda mantık şu;çözünmeye yakın temizlemesi kolay oluyor,ama ciddeen tadı degişiyor.annemden biliyorum.bu hep annemle babamın kavga konusuydu

ne güzel işte..bazen öyle hızlı gidiyor..bazen de inatlaşıp gitmiyor bu kilolar..keyfini çıkar bence

kizlar haklisiniz ama iste temizlik yapmadanda olmuyor....daha once yeni tasindigimda temizlik icin kadin cagirdim.kadin gidince arkasindan sabaha kadar temizlik yaptim....parasinda degilim ama dogru durust yapan yok.bir bulsam kapi cam hali icin kesin
cagircam ama maalesef...kendime dikkat ediyorum sagolun kizlar...:71

bugun ev isi ve yemek yapma isi olmadigindan rahat ettim.kizimla rahat rahat ilgilendim...kizlar ev hanimlarin omru ev temizligi ve yemek yapmakla geciyor gecte olsa aydinlandim.....

allah calisanlara kolaylik versin....arkadaslar siz nasil yetisiyorsunuz bilmem....

sersum canim kizina cok sevindim.basarilarinin devamini diliyorum.
igneoyasi canim allah kabul etsin...
nazfiliz dun 1.oldugun gozumden kacmadi tebrikler.
meleksin mutfakta tadilat varmis hayirlisi olsun...
leylak pazara gitmeyi cok seviyorum.benim yerimede gez lutfen...
asyam ins.o egzersizler isine yarar...ni$an da da icine sinen cok guzel bir kiyafet giyersin...

bu arada ben cok kilo aldim dogumdan sonra nasil incelirim bilmiyorummmmmmmm bu halimi gorunce hayal gibi geliyor nedense :44::44::44::44::44:

ins.gununuz iyi geciyordur....

sabah kapı ziliyle uyandım eşim çicek göndermiş sağolsun,dün de kolye getirip şehir dışına çıkmıştı.saatimi sabah kurmama ragmen duymamısım bir baktım saat 11.30 çok şaşırdım 11 de yatmama ragmen nasıl deliksiz uyuyabildim.halbukı 9 da uyancaktım,erkenden dışarı çıkcaktım.
hemen kalkıp hazırlandım ,dolaptaki nohutlu buğday aşı çorbasından 3 kepçe yedim attım kendimi dışarı.kahvaltım bu oldu.

2.öğünüm 16.30
1 kase ayran aşı çorbamdan
4 tane küçük kabak-biber dolması
biraz turşu kavurma
2 yk. yoğurt
1 hurma,1 nar,1 çay kaşıgı çörekotlu-zencefilli bal

bugün çarşıda kaban ve bot baktım.ama alamadım.kabana karar veremedim eşimle tekrar gidecegim.bot da sevdiğim modellerde ayağıma göre bulamadım jorneyden 1 kazak ve badi aldım ,marketten bereket niyetine bişeyler aldım geldim.gün bitti.yoruldum

aşkolsun canım yaparım tabii

Tsk ediyorum sevgili sersum. Allah´im sizden razi olsun.
Iyiki varsiniz kizlar, hepimize kolay gelsin.

degemesin bize.. saglikli sekilde kilo vermeniz dilegiyle.
Sersum ben fitnese gidiyorum orada ayda bir tartim ölcüyorlar. haftada tartilmayi önermiyorlar canim.

Son düzenleme:
Evet canımcım kuzguna yavrusu şahin görünürmüş:)

Ben kızıma hamileyken (8 aylık filan düşünün kocca karınla) ben mutfakta kaçan muhabbet kuşunu yakalamak için mutfak tezgahının tepesindeyken eşime yakalanmıştım

Güle güle giy canımcım cicilerini Öğretmenler günün kutlu olsun
Benim eşim ne çiçek aldı ne bişi ufacık bişiyden de kavga çıkardı bir de ondan özür dileyecekmişim başını ağrıtmışım başlayayım başına dedim ona

canım sen hamilelikte ne kadar kilo aldın?
Ben hamileyken ekmek yemezdim çok da acıkmıyordum sanırım ekmek yemememdenmiş Sadece kahvaltıda yerdim. Patates kızartmasına bayılırdım. Bir de ülker çokokrem tüpte oluyor sıkıyosun bööle bilirmisin onlardan ö.sütten tavukgöğüsleri ve cipisler yerdim.. 2. hamileliğimdi bu ve ben 11 kilo aldım toplamda

Canımm ne güzel 11.30 a kaa uyumuşsun kıss. Ben 20 yıldır belki hiç hatırlamıyorum 11'i geçgince kalktığımı Bugün yine 7 de kalktık öğretmenler günü kutlaması vardı

Leylakım yaptın mı pazarını canım Turşu yapacakmışsın canımcım kolay gelsin:112:

Ben gittim pazara ve eşimle kızgınım ona bugün

bUGÜN NE YEDİM
Klasik karatay kahvaltısı + reçel
Sonra öğleyin eşime kızıma ve oğluşa yemek yedirip kendim yemedim sözde 2 öğün yapacağım diye
Pazardan mantar aldım sarı ağaç diplerinden köylülerin topladığı mantarlardan.. Onları karataya uygun bi şekilde (yağda kızartmadan) unlayıp fırında pişirdim. Sarımsaklı yoğurtla pişirdim enfesti. 1 yumurta+peynir+domates de yedim..
Hımm sözde karataya uygun yiyecektim bugün bir de aşure getirdiler yidim
Kızmayın bana yaw ipin ucu kaçıyo ben kendimi döverim

günaydın melexinciğim..evde asayiş berkemal mii
Herşey kontrolde merak etmeyin.Zaten disardayim .
Meslek edindim.Ben 10 tl alırım :)))
tamam tatlım.sağol :)))

bu mesajı eksik yazmışım şimdi farkettim.bütün gece rüyamda gördüm demek istemiştim,yanlış anlaşılma olmasın yani
:))))
kızlar bu mesajı 9 kez yolla dilegin kabul olsun yollamazsan
Allah dilegini kabuletmez basına kötü olaylar gelir olayı ne kadar dogru sizce

Ben bu mesajlari hep siliyorum .Basım o nedenle mi bela da:)))

teşekkür ederim iyiniyetlim senin de öğretmenler günün kutlu olsun.yarına unutulur siniri geçer eşinin.barışırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…