Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

senin ağzını açman yetiyo bişi yapmıyosun bi tanem ....senin suçun yok evrenin suçu herşey ...evren bu kadar şeyin hepsini sana yolluyo ...eşitlik yok ..haksızlık var ...sertabın bi şarkısı var

Bir çaresi bulunur, elbet yarın
Yeniden yaşamanın
Bir çaresi bulunur elbet canım
Bi uyuyup uyanalım

Ah bi yolu vardır elbet yarın
Yeniden yaşamanın
Bi çaresi bulunur çıkmazların

senin için söylüyorum canım

sağlık olsun ....zeki çocuuuuk

sağlık olsun ....zeki çocuuuuk

cok komiti ya adamlar geldiler hiç bişey yapmadan 2 dügmeye parmak basıp gittiler
demek biraz ugrassaydık bizde oanarırdık

cok komiti ya adamlar geldiler hiç bişey yapmadan 2 dügmeye parmak basıp gittiler
demek biraz ugrassaydık bizde oanarırdık

adamlar da insafsızmış ama ...geçen de melexinin kombisi tamircileri görür görmez çalışmıştı ...birdy nin bu duruma güzel bi açıklaması vardı aletlerin sabipleri ve tamircilere yaklaşımları olaraktan

Selam kızlar

Sahur yaptım , klasik Karatay artı yarım dilim ekmek, azar azar tereyağı, kaymak , bal,ayva reçeli

Topikteki tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun

İyi ki varsınız

Ben rumuzlara öylesine alıştım ki gerçek adlar aklıma bilem gelmiyor

benım ki ideal koca bazen de normal

ayy bütün bebeler cok tatlı ama insanın kendi bebesi daha bi güzel
geliyor gözüne sanki

sana sormadan nasıl yapıyor kısss

O zannediyor ki parayı verdin mi Herşey süper oluyor. Kullanış önemli değil yani , görüntü güzel olsun yeter.

Güzelim sende zamanla alışacaksın. Ben nerdeyse( ve hatta eminim) servis elemanlarından daha fazla tecrübe edindim. Tüm beyaz eşyaların kullanma kılavuzunu ezbere biliyorum valla. Servis çağırmadan önce tüm yapılması gerekenleri uyguluyorum , en son çare ( makineyi söküp , dağıtıp topladıktan sonra ) servisi çağırıyorum. Hatta servis elemanı benim yaptıklarımı sırasıyla yapmaya başlamadan ben hepsini söylüyorum. Adamlar hayretle bakıyorlar bana. ' abla bizi niye çağırdın ki o zaman sen , bunun motor gitmiş o zaman çöplük bu diyorlar." Ben " Allah'tan ümit kesilmez bir de siz bakın " diyorum. Hakikaten de çoğunlukla çöpü boyluyor benim makineler. Bir de sana bir tüyo vereyim. Bir makinen bozulduğunda ( özellikle a. Çelik markaysa ) servisin normal numarasını değil , çağrı merkezini ara (444 ile başlayan numaraları yani )Önce yapılacak birşey varsa telefonla seni yönlendiriyorlar . " şu düğmeye bas , şunu aç, şunu kapa " derken bir bakıyorsun çalışıyor makine . Kayınvalidemin makinesi de çocuk kilidi olmuş. Kitabını da atmış akıllım( ben varım ya servis elemanı ) Bana makinem bozuldu , çalıştır şunu diye emredince bende çağrı merkezini aradım hallettim. Kayınvalidem " nesi varmış " diye sordu , ben de " çok sert , hor ve ( üstünü bastıraraktan )KABA kullanımdan olmuş " dedim anlayan , anladı ama onun anladığını sanmıyorum. "Heee" deyip geçti çünkü
Bu arada geçmiş olsun demeyi unuttum. Herşeyde bir hayr vardır. Tecrübe edindin .
Teşekkürler canım,şarkıyı tuttum ( beğendim anlamında ) Yalnız bana pek uymuyor. Ben her sabah kalktığımda bugün başıma neler gelecek acaba ? Çelik yeğlegimi giysem mi ? Diye uyanıyorum
Selam kızlar

Sahur yaptım , klasik Karatay artı yarım dilim ekmek, azar azar tereyağı, kaymak , bal,ayva reçeli

Topikteki tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun

İyi ki varsınız

Allah kabul etsin . Ben de tüm öğretmen arkadaşların öğretmenler gününü kutluyorum

Son düzenleme:
sağol canımm çok düşüncelisin..

ve çok alemsin koyunları saymak yerine benim adımı bulmaya çalışmışsın
dualar yerini bulur tatlımm..Allah gönlümüzden geçeni biliyor nasılsa

ismim için ipucu vereyim su lu bişeyler

kızlar bugun rezil olduk karı koca
bebenın yüzünden
:44::44::44::44:

ah o tamirciler. servis parası bile 20 tl desene :26::26:
böylece oğluşuna IQ testi yaptırmana gerek kalmadı bi de burdan bak canımm

karga kahvaltısını yapmadan kalktım..kızım yatsana tatil beyaaa

mutfağa gidip bir bitki çayı içeyim didiimm..ama gözüm boy dolabına takıldıı

içinde erzak abur cubur ve bilimum yedekler bulunmakta..kızım abur cuburları ben de diğer zerzevatı depmişiz hep

hadi kızım boş oturma dedim onu komple boşaltıp yerleştirdimm

şimdi de karışık bitki çayımı içiyorum..melexin gelmişti yokolmuşş..

Tüm öğretmenlerimizin 24 kadım öğretmenler günü kutlu olsun .. İyiki varsınız

kizlar gunaydinnnnnn......
gecmise cok bakamadim ama listeye baktim.herkesi tebrik ediyorum.+ olan arkadaslar eminim haftaya toparlarlar.....
ogretmenler gununuz kutlu olsun...
dun cok yoruldum.komple temizlik yaptim.hafta sonu icin yemek yaptim.cumartesi pazar kizim evde.gecen hafta zor olmustu...
ins.gununuz guzel gecer...

öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutluyorum ..daha iyi şartlar ,daha iyi kazançlar diliyorum

canım kendini o kadar yorma yavaş yavaş yap sen hasta olmamalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…