Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben bugün hiç göbek atamadım vaktim yoktu eksiklik hissediyorum ....gezmekte patates salatası vardı ev sahibi yakınım olduğu için salatanın patateslerini tabağımdan ayıkladımyeşilliklerini yedim bi de ayıp olmasın diye de tatlısının acıcığını yidim ....eve gelince akşam yemeği olarak 1 muz yedim tatlı cezası olarak başka bişi yemedim

ben bugün hiç göbek atamadım vaktim yoktu eksiklik hissediyorum ....gezmekte patates salatası vardı ev sahibi yakınım olduğu için salatanın patateslerini tabağımdan ayıkladımyeşilliklerini yedim bi de ayıp olmasın diye de tatlısının acıcığını yidim ....eve gelince akşam yemeği olarak 1 muz yedim tatlı cezası olarak başka bişi yemedim

eferimmm cısslardan yırtmışsın:KK9::KK9::KK9:

aman masallah diyorum:nazar::KK9:

:KK19::KK19::KK19:

efferim filizim.süper gidiyosun yeminle:KK9::KK9::KK9:

saolun kızlar valla artık yoruldum şu zayıflama işinden... milletin yinemi diyettesin yok öle olmazmış ekmek yemeden artık sölemesemde bi acayip insanlar bıktım bitsin kilo verme işi herşeyden kurtulayım istiyom

salla gitsin herkesi canım:KK34::KK34:
kızzlar busefer kaçtımm..yarın görüşürüzz..:KK54::KK54:
:KK55::KK55::KK55:

vallah ben de kaçtım canikom:KK1::KK1::KK54::KK54:

teşekkürler kızlar :KK19::KK19::KK19: sersum sende iyi verdin ...sen verince ben seviniyom:KK16::KK16::KK16: sen zayıflatmamız lazım sen veremeyice üzlüyorum niye veremiyoo bu kız diye kafama takıyom ...haaa geçen yatağa yatarken senin için dua edesim geldi sersuma diye başlayıncada acaba bu kızın adı ne ki diye rumuzdan isim bulmaca oynamak zorunda kaldım saatlerce :KK9:

benım ki ideal koca bazen de normal

:KK60::KK60: benimki ses çıkarmıyor yiyor:KK1:

kızımın bebekliği çok güzeldi oğlum da çok sempatik canımcım Rabbim senin de gönlüne göre verir inş.
Leylakım keşke görseniz bana mı tatlı geliyor bilmiyorum:KK1::KK1::KK1:

ayy bütün bebeler cok tatlı ama insanın kendi bebesi daha bi güzel
geliyor gözüne sanki:KK16::KK16::KK16::KK16:

Selam kızlar.Misafirim vardı yeni gitti. Puffff.Kocam evi tadilata sokuyormuş. Misafirimize söylerken öğrendim:KK47:Ne kadar ilginç bir ilişkimiz var değil mi ? Adam gitmiş dekoratörlerle anlaşıyor benim haberim yok. Lönk oldum. Benim az biraz düşünüp , şoku atlatmam gerek .

sana sormadan nasıl yapıyor kısss

valla ben anladım hem de gözümde de canlandırdımm:KK53::KK53:..çizerdim ama şimdi sen ressam varken bana düşmezzz:KK1::KK1::KK1::KK1: çünküüü benim izmirdeki evimde de şofben balkondaydı..
vee itiraf ediyorum bir gün bizimkide patladıı..ben de diyorum dışarda ne yağmur yağıyor bee..
komşular geldii kapıyı yumrukluyolarr..sokak şelaleye dönmüş akıyo ben de diyorumm amma yağmur yağıyooo:KK60::KK60::KK60:
ben de çok zekiyim yawww:KK53::KK53:

benimki de oyunda daha,sırf oyunu bırakmasın diye tuvalete bile gitmiyorum ama altıma kaçırıcam şimdi,ama kaçırırsam suçlusu melexindir,bu böyle biline:KK53::KK53:

koyuverdim gitti:KK60::KK60::KK60::KK60:
ohhhhhhhhhhhh be .Rahatladın mı bebişim.
melexin bişi yapmış yine olan koltuklara oluyo:KK9:
Valla birşey yapmadım.Onlar kendileri salıyor ben değil :KK60:
melexin ensonunda bizi öldürecekk :KK60::KK60::KK60:
aboooooo adım çıkmış 9 a inmez 8 e :18:

tamam kombi dedin şimdi anladım valla
:KK1:ama eve gelip inceleme fikrini tuttum.ekspertiz olarak eve gelsek hiç fena olmayacak:KK9::KK9:
Bekliyorum muhakkak.Siz gelene kadar bakalım ben yeni çözümler bulabilecek miyim.?:KK51:

benım 4 gün önce camasır makinam bozuldu
servisi bugün aradaım
aksama kadar bekledik servis geldi
sorun nedir dediler
söyledik
adam maikanın üzerin de bulunan 2 dügmeye aynı bastı
makina calıstı:KK53::KK53::KK53:
biz şok olduk ve esimle gülmeye basladık:KK17::KK17:

meger bizim ufaklık dügmeleri kurcalaya kurcalaya makinayı kilitlemiş
ben de bizim oglumuz var o yaptı dedim
adam bana eger oglunuz bunu yapabildiyse baya zekiymiş demekki dedi :nazar:

ben bisey yapmadı para almaz diye düşünürken 20 tl istedi