Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Benim anlamadığım , şofben balkonda ama muslukları banyoda.Balkonda boşta duran şofbenden nasıl oluyo da su gelebiliyo?

fazla karıştırma bence altıma etcem şimdi gözümde canlandıkça melexinin bornozlu koşturmacası gülüyom durmadan
..vee tabii hortumla herkülün aşkııı

Hakkındır yavrucum

Öptüm ve kaçtım valla bu sefer
bu kaçıncı vedadır kuzuucuummm
çoklu bilinmeyen denklem gibi

yetti gariii tutmayın benii

ayyyy depend bile yetmiycek şimdi
sen en iyisi balkona bi perde falan tak,direkt orda yapın banyonuzu

ayyy leylakcım bende bu aksam 1 dilim pasta yidim
oglum istedi esim aldı insanın gözünün önün de olnca dayanamıyor bunu hakettim

napıyım bebişim,yırtık dondan çıkar gibi ortaya bi laf atıp gidiyolar
kalitemi bozdum bak görüyo musun

Selam kızlar anca gelebildim

Akşam yemeğim iftarım

Tarhana çorbası,etli lahana sarması,salata,yoğurt

Ayva tatlısı yapmıştım şekersiz tabisi,çok az da ondan yedim

allah orucunu kabul etsin arkadasım bende regl oldugumun için tutamıyorum 3 gündür

Hee sallarsın di mi , bizi unutmazsın di mi?
Unuturmuyum kız.Sizler benim varoluş sebebimsiniz.Sizlerin sayesinde varım.
Benim anlamadığım , şofben balkonda ama muslukları banyoda.Balkonda boşta duran şofbenden nasıl oluyo da su gelebiliyo?

şofben (eski olan patlayan şofben) balkondaydı.Onunda altında şofbene bağlanan muslukları vardı.Ben şofbeni orada olsun istemiştim ( aaaaa bu arada ilkkez benim dediğim olmuş ) Bu nedenle orayla banyo arasına yerden boru döşettik.Şofben patlayınca balkonda sadece musluklar kaldı.İşte bende o musluklardan sıcak su musluğuna hortumu bağladım Kızım ben var ya süper beyinim aslında .Bak siz bilem kavrayamadınız aslında.Acayip çok işlemli denklem problemi gibi

ayyyy depend bile yetmiycek şimdi
sen en iyisi balkona bi perde falan tak,direkt orda yapın banyonuzu

çift depent kullancaz artık..
buarada kocişim geldi ben bi tank oyunuma gireyim dedi ben de kızlarla muhabbet ediyorum olur mu dedim olur dedii

ayyy leylakcım bende bu aksam 1 dilim pasta yidim
oglum istedi esim aldı insanın gözünün önün de olnca dayanamıyor bunu hakettim

kesinlikle gözünün önünde olunca yiyiyo insan asyam.sen de canın çekmiş yemişsin,fazla takma kafana...bu hafta başka kaçamak yapmazsın olur biter bebişim

gülmekten beynim durdu galiba ben yine anlamadımşofben patladı diyon ya nasıl sıcak su geliyi o zman onu anlamadum daaaa

valla ben anladım hem de gözümde de canlandırdımm..çizerdim ama şimdi sen ressam varken bana düşmezzz çünküüü benim izmirdeki evimde de şofben balkondaydı..
vee itiraf ediyorum bir gün bizimkide patladıı..ben de diyorum dışarda ne yağmur yağıyor bee..
komşular geldii kapıyı yumrukluyolarr..sokak şelaleye dönmüş akıyo ben de diyorumm amma yağmur yağıyooo
ben de çok zekiyim yawww

Son düzenleme:
çift depent kullancaz artık..
buarada kocişim geldi ben bi tank oyunuma gireyim dedi ben de kızlarla muhabbet ediyorum olur mu dedim olur dedii
benimki de oyunda daha,sırf oyunu bırakmasın diye tuvalete bile gitmiyorum ama altıma kaçırıcam şimdi,ama kaçırırsam suçlusu melexindir,bu böyle biline

merhaba kızlar nasılsınız anca gelebildim eee bugünün olayı ne kim kimi anlayamadı kimler çok kilo vermiş bi özet geçin geçmişi okuyamıyacağım

benimki de oyunda daha,sırf oyunu bırakmasın diye tuvalete bile gitmiyorum ama altıma kaçırıcam şimdi,ama kaçırırsam suçlusu melexindir,bu böyle biline

bebeğim eski diyorum, patladı diyorum ve de onu attık diyorum.Yerine biz mutfağa kombi taktırdık.Tamam baştan alıyorum.Hepsini unut.Rahatla.Derin nefes al.Kısa anlatacağım şofbeni unut tamamen.Hiç olmamış gibi düşün evettttttttttttt.Şimdi kapalı bir balkon hayal et.Bu balkonda evin su borularına bağlı 2 adet musluk düşün,bir tanesinden sıcak sımmmsıcak su akıyor.Neden? Mutfakta kombi var da ondan.Yeni bir kaynak.Tak ucuna hortumu.Musluğu çevir şimdi.Geldi mi sıcak su.YOK bu böyle olmayacak .Bir gün toplanıp bana gelin.Şöyle etraflıca bir bakın.Çünkü bizim ev türünün son örneği.Demiştim bir zamanlar müze yapacağım diye.

Son düzenleme:

ben anladım diyorummm

tamam kombi dedin şimdi anladım valla
ama eve gelip inceleme fikrini tuttum.ekspertiz olarak eve gelsek hiç fena olmayacak

günaydın kızlar

bidirim günümüz

başlangıç kilo:82.8
geçen hafta:71.5
bu hafta:70.1
fark:-1.4
yüzde:1.95
umarım yüzdeyi doğru yapmışımdır papadiyacım

heyecan dorukta kızlar ilk kilo bildirimi

başlangıç 01.11.2012

başlangıç kilo 76.800
bu sabah kilo 74.300
fark -2.500 kg
kilo veren herkezi tebrik ederim

tartı yüzünüzü hep güldürsün

Kilonı istikrar ile koruyorum 69 69 69

hepinizi tebrik ederim kızlar harikasınız

45 dk yürüdüm geldim

aman masallah diyorum

listemiz süper

korkma canım bebegin iyi ..
insallah saglıkla kucagına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…