Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Allah sabır versin eddoras. Sözün bittiği yer. Elimizden gelen dua etmek olacak.

Hala açılmıyor,o sayfada yazılanları okuyamıycas:18:

bende de oluyor o bazen o zaman browser değiştiriyorum. Yani explorer'da takılma olduysa google chrome ya da mozilla firefoxta açıyorum sayfayı işe yarıyor o zaman

bende kalori olarak menümü çıkardım :
Eki Görüntüle 559145

Kızlar ben bugün kestane yedim ama yasak mıydı diyette pek bilmiyorum :)) En kısa zamanda kitabın tamamını okuyacağım. Bazı şeyleri sallama yapıyorum çünkü. Sabahları da 2 yumurta çok geliyor 1e indirdim o yüzden ben.

Bu arada buraya ilk geldiğimde bakıyorum aşağıda 20 kullanıcı var ama kimsebir şey yazmıyor niyeyse diye şaşırmıştım şimdi anladım Oku oku bitmiyor yazılanlar ondan millet okumakla meşgulmuş :)) Aynısını bende yapınca anladım :)

canım çok üzüldüm başın sağolsun .Allah sabır versin ..mekanı cennet olsun

Yine yemek masasında takılıyoruz şuan.
Eşim dedi ki : Azalar gelmiş mi?
Dedim : Gelmişler ama daha okuyolar
Eşim : Eeee tabi günlük raporlar okunacak öncelikle
masanızı güle güle kullanın stop
asil azadan eşine selam sööle stopp

sağol canım
senin de kadifegülün de evlilik yıldönümü kutlu olsun..

evet canımm

inşallah bakalımm ben de merak ediyomm
anlarız anlarızz

Şimdi sondan bir önceki sayfa oldu 6938 açılmıyor

yazdım ama açılmadı filizim,diğer sayfaya geçince açıldı
:44::44:
benimkiler açılıyorr
Ficansım senin de evlilik yıldönümün kutlu olsun.Ne çok evlenmişiniz be yaw üstüste
Biz de 1000 yıldır beraberiz ama evleneli 7 mi 8 mi ne ööle bişi oldu.O derece mevzuudan uzağız yani.

benim öle göremediğim bi çok sayfa var ...bi tek bana oluyo diye gıcık kapmıştım ..he he size de oldu

Ben 84,3 kg ile baslamistim iki hafta sonunda 81.9 dum ucuncu hafta sonunda da hala 81,9 dum fakat reglim ilk gunuydu bakalim haftaya sali ne cikacak
hoşgeldin aramıza
sersum nasıl hızlı okuyup cevap yazıyon kız ben daha nerelerdeyim
okurum ben bugün protein yaptım ondandırr
sağol bebişim,bugünden itibaren içmeye başlıyorum evet

kestane yasak canım..kitabı alana kadar ilk sayfaları okursan sana faydası olur..

topikte kaldıkça alışırsın ..

evet canlı yayına geçmiş bulunmaktayımm

2. öğünüm

1 kase yoğurt
1 kaşık kavurma
karanfilli tarçınlı yeşilçay

3. öğünüm

eşimin yaptığı menemen(protein atağım accuk biber ve domates sosuyla delindi )
2 kaşık kavurma
peynir yoğurt
çay çayy

form çayy

evet kızzlarr..yarın kilo bildirim günümüzz..
liste hatırlatması yapalım dedimm

1-sersum-9 kasım 2012
2-iyiniyetli-16 kasım 2012
3-papadiya-23 kasım 2012
4-nazfiliz -30 kasım 2012
5-amiboid-07 aralık 2012
6-reyhan_55 -14 aralık 2012
8-birdy -21 aralık 2012
9-elifezgi -28 aralık 2012
10-eddoras-4 ocak 2013
11-melexin-11 ocak 2013
12-iğneoyası-18 ocak 2013
13-kuzu06-25 ocak 2013
14-kaneel-1 şubat 2013
15-akrep33-8 şubat 2013
16-ficans-15 şubat 2013

kilo yüzdesi hesaplama

verilen kilo(gr cinsinden) * 100 değerini birhafta önceki kilonuza(gr cinsinden) bölüyorsunuz..
örnek anlatım:kendi kilomda
verdiğim kilo :1100gr
geçen haftaki kilom:80600gr

1100*100=110000/80600=1.364 bu kaaa basit dostlarım..büyükten küçüğe doğru sıralamak da sizin işiniz gariii

afiyet olsun bebeğem,yarın bi atak bekliyoruz artık senden

bilgisayarıma göz koyan bi çocuk var yanımda...geçmiş kaldı zati bariii bundan sonra insaflı olun gece gelirim

Çıkmak zorunda kaldım kızlar eşim geldi, yemekte şu an
ficansım sen bana inanmıyormusuuuun

İnanmazmıyım canım

Ben şu an I.pad ten bakıyorum,safariden, açılmazsa pc den denerim canım Sağol

Sağol canım

Afiyet olsun sersumum

bende katılabilir miyim :)) Geçen hafta cuma 57,5 kilo idim 3 gün protein atak yaptım sabah 56.3ü gördüm, bugün çok yedim yarın fazla çıkarım kesin :) Diğer tarihlerde hedef tarihler sanırım ama geçmiş tarihler de mevcut o yüzden tam anlamadım??

Zararı niye olsun , sonuçta whey protein (peyniraltı suyu tozu) , compact protein alıyosun içince.Bi de kocamla ben bunu kullanmaya başladıktan 2-3 ay sonra gidip tahlil yaptırdık , herşey çok normaldi.Deli gibi içmedikten sonra (benim boyutlarım çok küçük ben yarım ölçü içiyorum sözgelimi) zararı olmaz.Tabi sonra da bol bol su.
Ben 3 hafta yaptım Insanity'yi.Benim tesbitlerim şöyle :
* Hergün farklı bi program gibi görünse de sürekli aynı hareketleri yapıyosun , bu bana sıkıcı geldi.
* Kollar push-up ların haricinde çok çalışmıyor , buna mukabil bacaklar çok fazla çalışıyor.
* Kaç kalori yaktığıma baktım , 400 civarı çıktı.Aynı kaloriyi daha kısa sürede daha az efor sarfederek de yakabilirsin.
Sonrasında P90X absı yapmaya başladım ama o da 1 saat sürüyo o yüzden sık yapınca sıkıcı oluyo.Arada sırada yapıyorum hala.
Ama tabii bunlar benim fikrim , sen keyif alıyosan Shaun T'yle mutluluklar dilerim.Adam da çok fena yakışıklı bu arada

Sağol canım

Afiyet olsun sersumum

artık suçu menemendeki domates ve bibere atarsın sersumum
sebebi bulduk desene

canım listeye girebilmen için 2 hafta düzenli menü bildirimi yapman gerekiyor..sonra da yayınladığım sıralamaya(liste yapma sırası) katılmayı kabulediyorsun..
sonra cuma listesine katılıyorsun..kuralımız bukadarr

valla bence karatydı dukandı saçma şeyler. herşey iyi beslenmk ve sporla halledilir

Zaten biz de iyi besleniyoruz... Bunun için buradayız...Peki senin amacın ne???

Papadiyam , sözü sana bırakıyorum , kolay gelsin

Doğru kişi Papadiya bence de...

napıyım bebişim,yırtık dondan çıkar gibi ortaya bi laf atıp gidiyolar
kalitemi bozdum bak görüyo musun

Biz seni biliyoruz şekerim... Niye bozulacakmış kaliten?

Başarılı bir çoklu mesaj olmuş. Tebrik ederim

Bu arada şu insanity mi nedir, var ya... Ben o kadar zıplarsam memelerim suratıma çarpar. Yoksa yapardım yani...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…