Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugün oruç tuttum.

Akşam bir yedim ki sormayın:

1 tabak tarhana çorbası
1 adet karnıyarık
2 yumurta ile yeşil soğanlı yumurta.

2 kaşık sütlaç.

Evet, hepsini yedim. Tıka basa falan da hissetmiyorum. Kısmet olursa 3 gün daha oruç tutmaya niyetliyim. Çok borcum var.

Bu arada muharremin 9. gecesi(cuma gecesi) gusül abdesti alırsanız, ufak tefek hastalıklarınızdan kurtulurmuşsunuz. 10. gün de (ctesi) eve çeşidi çok alışveriş yapmak bereket getirirmiş. Ben de ctesi aşurelik malzemeleri alıp, pazar pişirmek niyetindeyim.

birdy kalori miktarını nasıl ölçtün? programın saatte ortalama 500-600 kalori harcattığını söylüyorlar. Gerçi ilk ay yarım saat falan videolar, ben şu an ikinci aydayım daha zor egzersizler sürede daha uzun yaklaşık bir saat sürüyor. Tabi ki p90x daha zor ve etkili ama onun için bazı aletler gerekiyor o yüzden onu hiç düşünmedim.
Ama hareketlerin kendini tekrarladığı konusunda sana katılıyorum her videoda neredeyse hep aynı egzersizler var.
Bir de demişsin ya aynı kaloriyi daha az eforla daha kısa sürede yakmak mümkün diye, merak ettim nasıl ne yaparak mümkün? Bir yolu varsa hemen ona geçeyim :))

hımm anladım cevap için teşekkürler
ama düzenli menü bildirimi yapabilir miyim bilmiyorum düzenli şekilde takip edemeyebilirim topiği çünkü, en iyisi ben katılmayım, sizin kilo bildirimi bayağı sorumluluk istiyor işi ciddiye almışsınız bu güzel bir şey hoşuma gitti :)) Böyle yapmayınca kimse sallamıyor kimse liste yapmak istemiyor, kilo takip cetveli de bir süre sonra ölüyor tabi ki. Katılmasam da bu topic'e sık sık uğrarım.

Bu arada şu insanity mi nedir, var ya... Ben o kadar zıplarsam memelerim suratıma çarpar. Yoksa yapardım yani...

Allah kabul etsin canımmben de aşure yapıcam ama gününü kestiremiyorumm:44::44:

Afiyet olsun,allah kabul etsin oyam

sen nasıl istersen canımm.doğru tahmin etmişsin bir düzen olsun istiyoruz bu bizi motive ediyor..listeye girmesen de topiğimizde herkese yer var canım

Ben cep telefonumun ajandasına kaydettim inanın ki...
eferimm..düzen lazım böölee
"Aleykümselam , ben onların orda olmasına çok üzülüyorum , keşke elimden bişey gelebilse" dedi...

Ben de genel istek üzerine yarın tekrar yapıcam.Hepiniz davetlimsiniz

o kaa zavallı mı görünüyoruz ordan yaww
benimkini yollamayı unutma..yurtiçi kargodan indirim alcaz bugidişle

Sabah
* 1 yumurtadan omlet
* 1 parça peynir
* 1 domates

11.30 gibi protein tozu

Öğle
* 1 kase içli tarhana çorbası (bitti bu da)
* 1 dilim pırasa ograten
* 1 tane tereyağında yumurta (yemek çok az geldi.2 yumurta kırdım , birini yedim)
* yarım elma , çeyrek armut

17.00 tabii ki
* 1 kuru incir
* 8-10 leblebi
* 8-10 fındık
* kesmedi , öğlenden kalan yumurtayı da 1 dilim peynirle yedim

19.30
* 1 kase tavuksuyuna normal tarhana çorbası(yeni yaptım , 3 gün gider)
* 1 büyük tabak içinde : ciğer , et sote , mexica fasulyesi , z.yağlı brokoli , soğan salatası , salata , yanında minik bi dilim ekmek
* yarım armut

Zpor : 45 dakika ağırlık çalışması , 15 dakika bantta yürüme
Yarın hiçbiyerim tutmucak , ara verip zpor yapmak çok zor oluyo yaaa...

Allah kabul etsin canım

afiyetler olsun

Son düzenleme:
eferimm..düzen lazım böölee

o kaa zavallı mı görünüyoruz ordan yaww
benimkini yollamayı unutma..yurtiçi kargodan indirim alcaz bugidişle

O da Doğu'da dağlarda çok çalışmış (maden mühendisi) , anlıyo neler yaşadığınızı , yoksa niye zavallı olasınız a bitanem
Yurtiçi 12.00 de gelip alacak kargoyu.Bu sefer ambalajı daha da güzel yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…