Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kadifegül, melexin evlilik yıldönümünüz kutlu olsun

Bizim evlilik yıldönümümüzde 2 gün önceydi

Sersumcum senin evlilik yıldönümün de kutlu olsun , aynı sene evlenmişiz,bizim de 15.yıl dönümümüz

Allah daha nice yıllar birlikte ve mutlu olmanızı nasip etsin canım..:KK16::KK16:
işten güçten bazen unutuyorlar canım:KK5:..ama umarım unutmamış ve sana bir sürpriz yapmıştır..:KK16::KK16:

benim eşim de her yıl muhteşem sürprizler yapmaz ama arada 1 tane yapar geçmişi unutturur:KK9::KK9:..üzülme sen:KK16::KK16::KK16:

:KK60::KK60::KK60: sabah sabah güldürdün yine beni kıss..toplantı olunca biz de gelelim :KK9::KK9:

olanla yetinmesini bilcez artık şekerimm:KK34::KK34:..napalım dedim ya klasik türk erkeki bunlar..:KK9::KK9:
bizim ne hayallerimiz vardı bu yıl için..20 eylül de bizim yıldönümümüz..hep 15. yılda ben yeniden güzel beyaz bir elbise giyip arkadaşlarımızla şööle güzel bir sahil lokantasında yemek verip kutlayacaktık.:KK14::KK14:

emme velakin hakkarinin sümbül dağının eteklerinde izbe bir kebapçıda adana yiyerekten kutladık 15. yılımızı..:KK5::KK5:

sağlık olsun..:KK34: biz bir arada olalım hepimiz için bence en önemlisi buu..:KK16::KK16:

ohana aile demek aile demek kimse yalnız değildir dimek unutma..:KK19::KK16::KK16::KK16::KK9:

Değil mi sersumum ya... Önemli olan birlikte sağlıkla bir yılı daha geride bırakmış olmak. Beklentilerimizi yanlış noktalara kaydırıp sonra üzülüyoruz. Ben dahil.

kısslarr...eveeett sersum kaçar..işler güçler beni bekler..:KK5::KK5:

buarada söylemeyi unuttum..iş arkadaşlarım için mercümek köftesi yaptım protein yapıyorum diye 1 dene bile yemedim ve yemiycemm:KK52:..okaa yanii:KK53::KK53:

hepinizi öpüyorumm:KK54::KK54:
beni bekleyin anacııımmmm:KK3::KK3::KK3:

:KK55::KK55::KK55::KK55:

Yarın gümbür gümbür geliyorsun, anlaşıldı...:nazar:

Canlarım günaydın , nasılsınız ?
Dün benim "çoklu alıntı" ile ilgili sınırsız problemimden kaynaklanan çok saçma bi durum oluşmuş , şimdi onun aslında ne olduğunu açıklamak istiyorum :
Melexin lotoda 1 tutturmuş , eşi de " bunu nasıl başardın" demiş.Şimdi ben cümlemi bunun yanına yazdığımı zannederek şöyle bişi yazdım " Eşin seni çok gözünde büyütmüş ( yanına yazdığı düşündüğüm için kısa yazmışım yani meali " eşin senin lotoda 1 tutturma başarını gözünde fazla büyütmüş") , benim 15-20 defa bir bile tutturmamışlığım var "tutturmamışlığım diyorum bak , yani "istesem 6 tuttururdum manasında".Ben bunu konunun yanına yazdım ama bi şekilde formatı bozmuşum sanırım ki çünkü bambaşka bir yerde gözükmüş ve ben durduk yerde Melexin'e laf sokmuşum gibi olmuş.
Melex'in ve diğer canlar , olayın oluş şekli budur.Hakikaten saçma bi durum oluşmuş.Başta Melexin ve diğer tüm canlardan bu yanlışlık için özür dilerim.
"Yaktın beni çoklu alıntı." Fakat eylemlerim devam edecek , benzer bi durum oluşursa lütfen ısrarla "ne demek istediğimi" sorunuz , mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır :KK34:
Öptüm hepinizi...

kızlar kendı adıma bır acıklama yapmak ıstıyorum.hepınızı cok sevıyorum.

hayat zaten yeterınce zor ev,iş, sorumluluklar,hastalıklar vs vs butun bunların dısında burda kurdugumuz kucuk ve keyıflı bır dunyamız var espırı anlayısı olmayan arkadaslar zaten o muhabbetlere dahıl olmazlar.dahıl olanlar alınganlık gostermeyecek olanlardır.mısal ben:KK1::KK1: o yuzden benım acımdan sıkıntı yok :KK52::KK52::KK52::KK52:

Papadiyam, ne güzel anlatmışsın.

Ben bişey yaparsam uzun uzun anlatamam, bilesiniz. Anlarsınız ya, yazarım. E, siz de bi zahmet anlayın:KK53::KK53:

Kadifegül, melexin evlilik yıldönümünüz kutlu olsun

Bizim evlilik yıldönümümüzde 2 gün önceydi

Sersumcum senin evlilik yıldönümün de kutlu olsun , aynı sene evlenmişiz,bizim de 15.yıl dönümümüz

Ficansım senin de evlilik yıldönümün kutlu olsun.Ne çok evlenmişiniz be yaw üstüste:KK1:
Biz de 1000 yıldır beraberiz ama evleneli 7 mi 8 mi ne ööle bişi oldu.O derece mevzuudan uzağız yani.:KK37::KK37::KK37:

ben 56.3 kiloyum hedefim 50, boyum da 157. İnsanity yapıyorum spor olarak bakalım karatayla kaç kilo vereceğim bu sefer.

Bu arada bu topic gördüğüm en hareketli topic ne güzel yaa :)) Yetişemiyorum yazdıklarınızı okumaya :KK1:

Umarım karatayla herkes istediği kiloya düşer :))
hoşgeldinn:KK16::KK16:

merhabalar arkadaşlar.
uzun zamandır uğrayamadım.
geçtiğimiz 11 kasım pazar günü annemi kaybettim.
kalp yetmezliği ve şeker hastasıydı.
sizlerle paylaşmak istedim.
burayı bırakmayı hiç istemem.ara sıra okurum.yazamazsam bir müddet kusura bakmayın.
hepinizi çok öpüyorum.
Allaha emanet olun canlarım.
başın sağolsun canım..Allah sabır versin:KK5::KK5:

ilk hafta ödemleri attıgın için okadar fazla vermişşindir tatlım
regl döneminde dikkat edersen daha cok veriyorsun
çinkü o dönemde hem daha hızlı kg alınır hemde hızlı verilir
..

Ben 84,3 kg ile baslamistim iki hafta sonunda 81.9 dum ucuncu hafta sonunda da hala 81,9 dum fakat reglim ilk gunuydu bakalim haftaya sali ne cikacak

hasbinallah ı venimelvekil
soldan soldan geliyorlar di mi pampişim:KK60::KK60::KK60::KK60:
Eneeem sondan başa doğru okiiim dedim ne çok sayfa varmış arkadaş ,anca gördüm ben bunu.Olsun cicim , yanlış anlaşılma olur , mühim diiil.Yalunuz bana şu kısmı sonradan daha da saçma ve komik geldi ; kızım ben psikopatmıyım ki hem sana durup dururken laf sokiim hem de ısrarla "niye bozuldun" diye soriiimmm.Bundan da mı şüphelenmedin acep , yoksa / ya da ben psikopat mıyım gerçekten acaba:KK52::KK52::KK52:
Bu vesileyle evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.Benim kocam da hatırlamaz ama ben de çok takılmıyorum bu evlilik şeysine.Mühim olan doğumgünü kısssım , ben o gün güzel pastalar falan yaparım , öööle kutlarız doğumgünlerimizi.Sonuçta yine özel bişii yok yani anlıcaaaan :KK34::KK34::KK34::KK34:
sonuç:KK53: herşey yanlış anlamadan ve çoklu alıntı faciasından ibarettirr:KK60::KK60::KK60::KK60:
merhabalar,
gün sonu iyice uçtum geçmiş sayfalara bakıyorum acaba kim ne kadar kilo vermiş diye bu gün cuma sanmışım bi nevi çalışanın serabı işte...

1.öğün:
-peynir
-yumurta
-salatalık,domates
-melemen
-8zeytin

2.öğün
-1tabak karışık salata
-1kayısı

yediklerim bunlar akşamda menüde olan
3.öğün
-şehriye çorbası
-yoğurt
-az bulgur pilavı
-salata
-kayısı

aslında akşam az yemek lazıma ama akşam az yiyince yatacakken çok acıkıyo ve açlıktan uyuyamıyorum açken suda içemiyorum içemeyince süt de olmuyo gece bebek mamada almıyo ağlıyo böyle bi kısır döngü.

bu arada ben dün akşam kaçamak yaptım. bizim evlilik yıl dönümümüzmüş unutmuştum:KK43: eşim hatırlattı ve koca bir dilim çikolatalı yaş pasta ile diyetime ihanet ettim.

ya bu diyette açlık çekmemek çok güzel normalde diyet yaparken ilk hafta alışırken çok mutsuz geçerdi çok acıkırdım. tatlıyı ekmeği çok arasamda masadan aç kalkmıyorum bu çok güzel ama inşallah sizlerde olduğu gibi işe yararda veririm kilo...

son olarak ben yarın kilo bildirecem mi? kilo başlangıcımı?

2 hafta kilo bildirimin dolduysa ve liste yapmayı kabul edip listeye girebilirsin canım:KK34::KK34:

2.öğünüm:KK56::KK56:
1 kepçe tarhana çorbası
2 tane tavuk pirzola
turp-havuç salatası
1 tane süt dilimi
:KK17::KK17:

bu sıralar bitki çayı içmeyi ihmal ediyorum..bundan sonra yeşil çay-biberiye falan içmeliyim
:106::106::106:
afiyet olsun datlımm:KK16::KK16:
bence de içmelisin canım:KK34:..ben de sevmiyorum ama bugün yeşil çay içtimm:KK51::KK51:

napıyım bebişim,yırtık dondan çıkar gibi ortaya bi laf atıp gidiyolar
:KK9::KK9::KK9:kalitemi bozdum bak görüyo musun:KK53::KK53::KK53:
:KK60::KK60::KK60::KK60:
2.ogun

spanak
tavık
kt yoort
o mega 3
findux
:KK53::KK53:
afiyetler olsun bebişimm:KK16::KK16:

Selam kızlar anca gelebildim

Akşam yemeğim iftarım

Tarhana çorbası,etli lahana sarması,salata,yoğurt

Ayva tatlısı yapmıştım şekersiz tabisi,çok az da ondan yedim
afiyetler olsunn:KK16::KK16:
iyiakşamlar kızlar

sabah
karatay kahvaltısı
akşam
pırasa yemeği,en fazla 5 çatal mantarlı tavuk,2 zeytin

kızlar bizim topiğimizin kızları çooook zeki biliyonuz demi(balıkyağı mı tüm karatayın eseri mi ):nazar:...ben de izinizden gelicem bekleyin:KK9:
:KK16::KK16::KK16:
afiyet olsun filizim.evet zekiyiz biz zekiyiz zekiyiz:KK24::KK24::KK24::KK24:

:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Şu var ki k.valtıda 2 yumurta yemek gerçekten tok tutuyormuş :KK3:

1.öğün : 10 :15 de bitti
1 bardak adaçayı
4 çeri
maydanoz,roka,dereotu ( maydanoz yemek özellikle adet sancılarına ve akıntının çok gitmesinde etkilidir arkadaşlar akıntısı az olanlar için maydanoz birebir:KK16: )
çökelek
biber
2 kk yumurta
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
8 zeytin

2.öğün: 18 :30 da bitti
1 tane karnıyarık
4-5 kaşık bulgur pilavı
yoğurt
çekirdek

su: 3 lt
yürüyüş : 25 dk

Son düzenleme:
ask olsun canim niye stres oluyorsun.rahat ol.onemli olan sagligin ve diyetine sadik olman...ben motive etmek icin oyle soyluyorum....
yavas ama emin adimlarla ileriiiiii.....:KK34::KK34::KK34:

senin adina sevindim.vermek istedigin kilo azmis.ins.hedefine emin adimlarla ulasirsin....bu arada fransiz kaldim insanity ne ilk kez duyuyorum....
canim evet topik hareketli....allah muhabbetimizi ARTTIRSIN.kilolarimizi AZALTSIN insallah.....:KK1::KK1::KK1::KK1:
insanity çılgın bir egzersiz programı çok zor olduğu için insanity demişler adına anlamı delilik, çılgınlık demek.
Forumda egzersizler bölümünde var bakabilirsiniz ordan. Sürekli zıplıyorsun olduğun yerde koşuyorsun kan ter içinde kalıyorsun öyle bir egzersiz programı. Hatta örnek video ekleyim:

[video=youtube;ZLK28BHJDd8]http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8[/video]

Hah , çok güzel özetlemişsin Papadiyam , bence de sıkıntı yok , Sertab Erener'in de dediği gibi " Hadi gelin üstüme korkmuyoruuuuuuum" :34:

Benim de aklımda tavuk ya da ciğer vardı hayatım , bi de yanına bişey uydurabilirsem bugün de böyle geçer.:nazar:
te

Hayatım sağol uyarın için.Ağırlık çalışması sonrası gerekli , kaslarda mikro yırtılmalar oluyor , bunun tamiri için extra protein gerekli.Kas büyümesi de bu şekilde gerçekleşiyo zaten.Baklagillerden gelen protein eksik protein yani aminoasit zinciri tam değil , o yüzden onları hiç sayma (tabii ki çok faydalı ama hayvansal proteinle aynı şey diiil) ...Falan filan başını şişirmiiim , ben konulara biraz meraklıyım da , çenem düştü :KK34:

birdy bende kas meraklısıyım ama o protein tozları zararlı olabilir diye pek güvenemedim alıp kullanmaya, protein ağırlıklı besleniyorum pilates ile biraz karın kası yaptım, şimdi insanity yapıyorum işte. Yine de kaslarım çıktı. Tabi insanity yapanların kasları kadar belirli değil ama. O protein tozları çok fark yaratıyor mu gerçekten merak ediyorum ?

Insanity mi yapıyosun , come on Rachel come on , stay with me , dig deeper :KK52::KK52::KK52:
:))) Ben Rachel'e bayılıyorum müthiş bir değişim yaşamış kadın. Before after fotoğrafını görmek isteyenler için de link vereyim : Before/After

kiz bunlar neeeeeee....biri beni aydinlatsinnnnn:KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:

Bunlar insanity videosunda eğitmenin sözleri :))

valla bence karatydı dukandı saçma şeyler. herşey iyi beslenmk ve sporla halledilir
zaten karatay diyeti sağlıklı olmayı öğretiyor insana adına bakıp diyet sandın sen sanırım ama bence diyet denmez buna :))

ayyyy ne güsel benim gençlik halimdesin. ben de 1,57 boy 5-6 yıl önce 54 kilo civarıydım hep 50 olmak istedim 55ti 58di hamilelikti derken bu kilolardayım ama inşallah ben de 50 olacağım. yaş kaç bu arada?
yaşım 26, bekarım onun etkisi de vardır çok kilolu olmamamda :)

ya kızlar o kadar çok yazı varkı hepsini okumak mümkün değil, lutfen birisi özetle yazabilirmi haftada ortalama kaç kilo verdınız, kitabı almak istıyorum ama bıraz motive olmam lazım yardım lütfen
Ben daha önce sporsuz ayda 2,5-3 kilo arası verebilmiştim. Diğer arkadaşları bilmiyorum ama ayda 6 kilo verebilen bile var. Kilona bağlı çok kilolu isen daha çok kilo verebilirsin :KK66:

Bu arada bende yetişemiyorum kızlar sizin hızınıza

hoşbulduk :))

X