Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kızlar anca gelebildim

Akşam yemeğim iftarım

Tarhana çorbası,etli lahana sarması,salata,yoğurt

Ayva tatlısı yapmıştım şekersiz tabisi,çok az da ondan yedim

:KK60::KK60::KK60:bıtanemızsın kıs :KK16:

canım hosgeldın zaman buldukca oku cok faydasını gorursun.kılona baglı ama tam uyarsan bır haftada 1kg garantı[

hoşbuldum şimdi kitabı sipariş vericem okuyup başlamak istıyorum, kitabım gelene kadarda taylan kümelinin ödem atıcı diyetini uygulayacam hepimize kolay gelee :KK16:

iyiakşamlar kızlar

sabah
karatay kahvaltısı
akşam
pırasa yemeği,en fazla 5 çatal mantarlı tavuk,2 zeytin

kızlar bizim topiğimizin kızları çooook zeki biliyonuz demi(balıkyağı mı tüm karatayın eseri mi ):nazar:...ben de izinizden gelicem bekleyin:KK9:

iyiakşamlar kızlar

sabah
karatay kahvaltısı
akşam
pırasa yemeği,en fazla 5 çatal mantarlı tavuk,2 zeytin

kızlar bizim topiğimizin kızları çooook zeki biliyonuz demi(balıkyağı mı tüm karatayın eseri mi ):nazar:...ben de izinizden gelicem bekleyin:KK9:

afiyet olsun filizim.evet zekiyiz biz zekiyiz zekiyiz:KK24::KK24::KK24::KK24:

merhabalar,
gün sonu iyice uçtum geçmiş sayfalara bakıyorum acaba kim ne kadar kilo vermiş diye bu gün cuma sanmışım bi nevi çalışanın serabı işte...

1.öğün:
-peynir
-yumurta
-salatalık,domates
-melemen
-8zeytin

2.öğün
-1tabak karışık salata
-1kayısı

yediklerim bunlar akşamda menüde olan
3.öğün
-şehriye çorbası
-yoğurt
-az bulgur pilavı
-salata
-kayısı

aslında akşam az yemek lazıma ama akşam az yiyince yatacakken çok acıkıyo ve açlıktan uyuyamıyorum açken suda içemiyorum içemeyince süt de olmuyo gece bebek mamada almıyo ağlıyo böyle bi kısır döngü.

bu arada ben dün akşam kaçamak yaptım. bizim evlilik yıl dönümümüzmüş unutmuştum:KK43: eşim hatırlattı ve koca bir dilim çikolatalı yaş pasta ile diyetime ihanet ettim.

ya bu diyette açlık çekmemek çok güzel normalde diyet yaparken ilk hafta alışırken çok mutsuz geçerdi çok acıkırdım. tatlıyı ekmeği çok arasamda masadan aç kalkmıyorum bu çok güzel ama inşallah sizlerde olduğu gibi işe yararda veririm kilo...

son olarak ben yarın kilo bildirecem mi? kilo başlangıcımı?

Canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.:KK16:

hangı konuda bebegemm seve seve alırım sozude konuyu dıyıver hele:KK52:

reyha yorumunu kahkaha atarak okudum allahta senı guldursun emı butun 46 lıklar bızı buluyo harbıden:KK53::KK53:

kadıfegul sakın ol tatlım tansıyonun yukselcek:KK52::KK52::KK52::KK52:1 senede karatayla gule oynaya verdım tatlım darısı ısteyen herkesın basına:KK16::KK16::KK16:
Demişin zaten "hasbinallah" demişsin , ben bu lafa hep çok gülüyorum yaaa , Allah iyiliğini versin:KK52:

napıyım bebişim,yırtık dondan çıkar gibi ortaya bi laf atıp gidiyolar
:KK9::KK9::KK9:kalitemi bozdum bak görüyo musun:KK53::KK53::KK53:
:KK60::KK60::KK60:

Akşam yemeğim iftarım

Ficanscım nerelerdesin cicim , özlettin kendini , Allah kabul eysin oruçlarını:KK16:

gunaydın kıssslaaarrrrrrr:KK16::KK16::KK16:

hepımız ıcın harıka bır gun olsun ınsaalah

sersumum sabah sabah senı burda gormek ne guzel gunaydın datlum ve afıyet olsun.proteın gununde kolay gelsın:KK34::KK34:

melexın naber yavru napıyon bakem aksam çökertmıssın topıgı kıs ev bıttı burayamı el attın :KK52::KK52::KK52:

nazfılız bebeem salla gıtsın sen elalemı ne takıyon be yaw
herkes her durumda olumsuz konusacak bır sebep bulur kendını kımseye begendırmek zorunda degılsın :KK76::KK76::KK76:

:KK19::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

gunaydın kıssslaaarrrrrrr:KK16::KK16::KK16:

hepımız ıcın harıka bır gun olsun ınsaalah

sersumum sabah sabah senı burda gormek ne guzel gunaydın datlum ve afıyet olsun.proteın gununde kolay gelsın:KK34::KK34:

melexın naber yavru napıyon bakem aksam çökertmıssın topıgı kıs ev bıttı burayamı el attın :KK52::KK52::KK52:

nazfılız bebeem salla gıtsın sen elalemı ne takıyon be yaw
herkes her durumda olumsuz konusacak bır sebep bulur kendını kımseye begendırmek zorunda degılsın :KK76::KK76::KK76:

:KK19::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canim hadi sana iyi gunler kolay gelsin...
:nazar:ben biliyorum yarin iddialisin....anladim sen is arkadaslari sismanlatmak istiyon sanki....:KK53::KK53::KK53:
ins.gunun guzel gecer....
evet evet ben değil onlar şişsinlerr:KK53::KK53::KK53:
görücez bakalım yarınn:KK52::KK52:
sağol canımm:KK16::KK16:

meleksin eşin artık elektronik eşya da almaz olmuş, acaba evin ihtiyaçları bitti de parfüm falan almaya başladı eşin diye düşündüm ama o da değil. umutlu ol , belki bu akşam ütü, şohben veya bulaşık makinesi ile gelir eve:KK52: belki de ultra bütük bir kova alır, yok onu sen almıştın zaten değil mi:KK53::KK53:
senin yazdıklarını okuyunca evlilik yıldönümüzün 1 ay önce geçtiğini hatırladım 3 gün önce de resmi tanışma günümüz varmış. hem ben unutmuşum hem o... aslında takmıyorum ama hatırlayınca eşime gidip ' niye evlilik yıldönümüzü hatırlamadın' diye pislik yapıyorum:KK1: evlendiğimiz ilk yıllarda da hediye almadığı için (ki biz sadece 5 yıllık evliyiz) hiç yadırgamıyorum. bizimkisi o işleri nikah kıydığımız gün bitirdi.:KK50: tanıştığımız zaman bana canım aşkım falan demeye çalışırdı ben dedirtmezdim daha aramızda bişey yok diye. düğünden sonra demez oldu neymiş ben öyle şeylerden hoşlanmıyormuşum:KK53: doğum günümü hatırlamadın diye sitem etsem sen de benimkini hatırlamadın diyo...bi de adam şifrelemiş 7. ayın 7.si 1977de doğmuş muş (nüfusa geç yazdırılmış ama gerçekte temmuzda doğduğu için bu tarihi seçmiş) artık adamla tarihler ve kutlamalar yüzünden poligoma ayyy polemiğe neyse hiç bişeye girmiyoruz:KK37:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
sersumum datlum gıymatlum bende senı sevıyom yahu:KK54::KK54:kolay gelsın işin gucun.ıs arkadaslarına teptır koftelerı yesın şişsinler:KK9::KK9:

melexın gecende bı munasebetsıze soyledıgım gıbı burası forum degıl aıle gıbı oldu bıze hepımız harıkayızEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
:KK16::KK16::KK16::KK19:
yedirdim canım hepsini ben hiç yemedim:KK52::KK52:
aynen jhon vaynenn :KK1::KK1::KK1:

Canlarım günaydın , nasılsınız ?
Dün benim "çoklu alıntı" ile ilgili sınırsız problemimden kaynaklanan çok saçma bi durum oluşmuş , şimdi onun aslında ne olduğunu açıklamak istiyorum :
Melexin lotoda 1 tutturmuş , eşi de " bunu nasıl başardın" demiş.Şimdi ben cümlemi bunun yanına yazdığımı zannederek şöyle bişi yazdım " Eşin seni çok gözünde büyütmüş ( yanına yazdığı düşündüğüm için kısa yazmışım yani meali " eşin senin lotoda 1 tutturma başarını gözünde fazla büyütmüş") , benim 15-20 defa bir bile tutturmamışlığım var "tutturmamışlığım diyorum bak , yani "istesem 6 tuttururdum manasında".Ben bunu konunun yanına yazdım ama bi şekilde formatı bozmuşum sanırım ki çünkü bambaşka bir yerde gözükmüş ve ben durduk yerde Melexin'e laf sokmuşum gibi olmuş.
Melex'in ve diğer canlar , olayın oluş şekli budur.Hakikaten saçma bi durum oluşmuş.Başta Melexin ve diğer tüm canlardan bu yanlışlık için özür dilerim.
"Yaktın beni çoklu alıntı." Fakat eylemlerim devam edecek , benzer bi durum oluşursa lütfen ısrarla "ne demek istediğimi" sorunuz , mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır :KK34:
Öptüm hepinizi...
:KK60::KK60::KK60::KK60:
canim gunaydin.dun aksam gonderdigim mesaji begenmissin....

suan kizimla hit bir parca dinliyoruz...pepee 2 ekmek aldim...yoksa kizimi bilgisayardan uzak tutamiyorum.....

israrla soruyorum hangi manada begendin.umarim mantikli bir aciklaman vardir.....:KK53::KK53::KK53:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
canim bu mesajini sana katiliyorum anlaminda begendim....
surda gunun stresini atiyoruz....:KK36::KK36::KK36:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16: aynennn :KK16::KK16:

merhabalar,
gün sonu iyice uçtum geçmiş sayfalara bakıyorum acaba kim ne kadar kilo vermiş diye bu gün cuma sanmışım bi nevi çalışanın serabı işte...

1.öğün:
-peynir
-yumurta
-salatalık,domates
-melemen
-8zeytin

2.öğün
-1tabak karışık salata
-1kayısı

yediklerim bunlar akşamda menüde olan
3.öğün
-şehriye çorbası
-yoğurt
-az bulgur pilavı
-salata
-kayısı

aslında akşam az yemek lazıma ama akşam az yiyince yatacakken çok acıkıyo ve açlıktan uyuyamıyorum açken suda içemiyorum içemeyince süt de olmuyo gece bebek mamada almıyo ağlıyo böyle bi kısır döngü.

bu arada ben dün akşam kaçamak yaptım. bizim evlilik yıl dönümümüzmüş unutmuştum:KK43: eşim hatırlattı ve koca bir dilim çikolatalı yaş pasta ile diyetime ihanet ettim.

ya bu diyette açlık çekmemek çok güzel normalde diyet yaparken ilk hafta alışırken çok mutsuz geçerdi çok acıkırdım. tatlıyı ekmeği çok arasamda masadan aç kalkmıyorum bu çok güzel ama inşallah sizlerde olduğu gibi işe yararda veririm kilo...

son olarak ben yarın kilo bildirecem mi? kilo başlangıcımı?

hangı konuda bebegemm seve seve alırım sozude konuyu dıyıver hele:KK52:

reyha yorumunu kahkaha atarak okudum allahta senı guldursun emı butun 46 lıklar bızı buluyo harbıden:KK53::KK53:

kadıfegul sakın ol tatlım tansıyonun yukselcek:KK52::KK52::KK52::KK52:1 senede karatayla gule oynaya verdım tatlım darısı ısteyen herkesın basına:KK16::KK16::KK16:
Demişin zaten "hasbinallah" demişsin , ben bu lafa hep çok gülüyorum yaaa , Allah iyiliğini versin:KK52:

napıyım bebişim,yırtık dondan çıkar gibi ortaya bi laf atıp gidiyolar
:KK9::KK9::KK9:kalitemi bozdum bak görüyo musun:KK53::KK53::KK53:

Akşam yemeğim iftarım

Ficanscım nerelerdesin cicim , özlettin kendini , Allah kabul etsin oruçlarını:KK16:

Kızlar son sayfa açılmıyor niyeyse, filiz cevap yazınca açılıyor demişti bakalım açılacak mı

Papadiyacım ben de yağmurda yürümeye bayılırım,bugün yürüyemedim ,Pazartesi devam ederim artık yürüyüşe

Ficanscım nerelerdesin cicim , özlettin kendini , Allah kabul eysin oruçlarını:KK16:

Teşekkürler birdycim buralardayım da işleri yetiştiremiyorum,ev işleri, dışarı işleri, çocukların okulu, ödevi, hiç bitmiyor,akşam da erkenden sızıyorum, sizleri okuyorum gülüyorum Allah da sizi güldürsün

Amin canım

Sayfa da açıldı bu arada, filizin yöntemi işe yaradı

Son düzenleme:
Aramızda kalsın ama bende unutmuştum.:KK9:Bir gün önce hatta 1 aydır aklımdaydı ama dün unuttum gitti.Hele de sizlerle yazışırken uçtu kafamdan.Dün ki tarih bizim için 2 kere önemli. 1- resmi olarak çıkma tarihimiz 2- evlilik yıldönümümüz :KK9:
Gece nerede kaldı bu diye düşünürken aklıma geldi.İşi vardı zaten biliyordum geç geleceğini o nedenle bende hazırlık yapmamıştım zaten. 14 yıl olmuş. Pehhhh. İlk yıllar araba,tek taş,3 taş, ve hatta en kalınından takı setleri gelirdi,öylesine dev çiçekler yollardı ki getiren çiçekciyi göremezdim.Sonra ki yıllar elektronik ürünlere dönmeye başladı olay.Dev ekran tv ler,laptoplar, cep telefonları ( meğer adam kendine almaya başlamış tv yi filan, maç geniş ekranda iyi izleniyor ya) Sonra ki yıllar yemeğe çıkma , parfüm alma olarak devam etti. Son bir kaç yıldır " ya valla aklımdan çıkmış , haftasonu kahvaltıya , yemeğe gideriz " şeklindeki açıklamalara döndü:KK9: İşin tuhafı biz zaten her haftasonu dışarıda kahvaltı yapıyoruz, yemeğe çıkıyoruz.:KK9:dün gece de aynen böyle bir mevzu oldu. O kapıdan ( bu arada ben buraya "kapıdan " yazmaya çalışıyorum , klavye ısrarla "Apo'dan " yazıyor. Akıllı klavyeymiş ya :KK9: )girdiğinde benim surat buldog köpeği (o kadar mevzu olunca doğal olaraktan )şeklindeydi :KK9:" ne oldu birşey mi oldu:KK53: ????"" Yok birşey :KK43:seninde evlilik yıldönümün kutlu olsun " ühüüüüüüühüüüü:KK43::KK43: Karşı tarafın yanıtı :
- ben sizin için çalışıyorum , ne yapayım işimi bırakıp mı geleyim ???
- ühüüüüühüüühüüü
- yani bilseydim şey yani çiçek yaptırırdım( biliyordu yalancı , dün ben ona bugün ayın kaçı diye sordum ( zaten ben bu soruyu ona ne zaman sorsam "evlilik yıldönümümüz mü "diye soruya soruyla cevap verir))
Kısacası konu böyle açılıp kapandı. % 90 bugün çiçek alıp gelir ve aldığı çiçeği arabada unutur ve bana arabanın anahtarını uzatıp " sana çiçek almıştım , araba da unuttum , alıp gelsene.Valla çok yorgunum. Hem arabanın yeri de iyi değil , sen uygun bir yere çekersin"

adam 14 yıldır almış ta almış kızım biz onu da görmedik bide adama orman ayusu diyosun ..benim ki bi kere çiçek getirmişti bi daha da bişi görmedik zaten hatırlayamıyo artıkın...eee bu gece dediğin gibi çiçek geldi ve araba da unutuldu mu dediğin gibi

Yine yemek masasında takılıyoruz şuan.
Eşim dedi ki : Azalar gelmiş mi?
Dedim : Gelmişler ama daha okuyolar
Eşim : Eeee tabi günlük raporlar okunacak öncelikle :KK60::KK60::KK60:

45 dk yürüdüm:KK8::KK8::KK8:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
ramaska canım şimdi ben eccük stres oldum:18: tartıda eksi çıkacağım inşallah ( çünküm 5sabah+5öğlen ve 5 gece yatmadan önceki ölçümüm eksi çıkacağımı söylüyor) . ammaaaa öğle aralarında biraz alış veriş biraz yürüyüş temposundaki yürüyüşüm işe gelip gitmelerim dışında çok hareketim yok. geçen hafta 3 gün oruç tuttuğumdan hızlı kilo vermiştim, belki su kaybettimse bir kısım su geri gelmiş olabilir. hala regl dönemimdeyim. yarın az kilo vermiş olursam şimdiden bahanelerimi sıralayayım dedim:KK14: önemli olan az veya çok vermek değil sağlıklı ve düzenli beslenmek değil mi. neydi bi atasözü vardı ''az veren yağdan çok veren kastan:KK53:''
:KK60::KK60::KK60::KK60:
1.öğünüm:KK56:
kars kaşarı ile lorlu omlet
7 zeytin
beyaz peynir
1 tatlı k. çörekotlu bal
1 çb ceviz
közlenmiş kırmızı biber

2.öğün:KK56:
1 koca kase kereviz çorbası
1 tabak barbunya
1 hurma