Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Şunu da yazayım da öyle gideyim:

Jennifer Lopez'in ev aldığı projeden telefonuma mesaj geldi: Jennifer Lopez'e komşu olmak ister misiniz? Ben de cevap yazıcam: Apartman toplantılarına gelecek miymiş?

Filizciğim sana kim çok zayıfladın , yüzün çöktü dedi. Sen bana yolla arkadaş:KK22:Hem sen neden netten araştırmaya girdin.Hangi sayfaydı bu :KK22: Bu Engin bilgiyi benim beyin yanlış telaffuz etti:KK60:işi yazıya dönünce sapıttı :KK60:
Not: yanlışım varsa düzeltin

canım üzülcek bişi yoktu orda ...beni 6 yıldır tombiş görmeye alışmış misafirlerim dedi canım...ama dedim ki olur mu olur biraz da takıntı yaptım galiba ..araştırmadan edemedim...... zayıflama konularını da sadece sizinle konuşuyorum malesef size danışmam lazımdı.... kusura bakma canım:KK16:

Bu arada bugün benim evlilik yıldönümümdü. Kocam hala eve gelmedi. Hem beni ne etsin ki .

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım daha nice mutlu senelere sağlıkla:KK71:

kızları olupta bu gece kız çocuk ilk heyecanlarını birbirleriyle dertleşen arkadaşlarım ben sizi çok kıskandım ....benim niye kızım yok diye ..kızlar çok tatlı oluyo herçağda ...onları doyasıya öpün koklayın benim için Allah hepicinizin çocuğuna sağlıklı ömür versin ..onların sevgisinden sizi mahrum bırakmasın ..benim oğluşlarımada

papadiyacım gezmektemiydin canım geç kaldın bizim kızlar erkenden gitmişler...ben de moladaydım bi geldim kimse kalmamış

Ewet hemşerim insallah
3 yıldır evlenip de geldiğim icin Hollandadayim. Okuyorum kız Samsun'un neresindensin? Ben Samsun merkez kafasına göre herkez :KK19:

kimse seni beğenmezse kendini begen birdy:KK53:

:KK19:

ben de aynen almıyorum ama buzdolabında var kaç aydır ne olur ne olmaz diye.çocukken patates keyfimiz vardı kış gecelerinde annem doğal lezzetli patatesleri kuzineye atar büyük bir keyifle yerdik.:KK43: şimdi o zevkim olamıyor.bir de kumpire bayılırım,ama sultanahmette yediğim gibi güzelini başka bir yerde yiyemedim

istikrarlı hemşerim menülerinin maşallahı var:nazar: çok ölçülüsün.sen bu gidişle ocak ayına kalmadan verirsin kilocukları.bu arada hollanda da mı yaşıyorsun

hastanede de hep sağlıklı yemekler çıkıyor sersum şanslısın.

3 ısırıktan birşey olmaz diycem ama,ısırıktan ısırıga fark eder.:KK53:çocukken kendimizinkini önceden bitirip kardeşimizin çikolatasından yalvararak yemek isterdik.bir ısırırdık ardından ağlama sesiyle anneye giderdi.çikolatanın yarısını ısırırdık valla:KK53::KK53: süpersin şekerim iraden galip gelmiş yine de.
ömrümde hamburger yemedim zararlı diye:KK20:.hiç te merak etmedim.o yüzden özlemiyorum.ama zamane çocukları bagımlısı.agrıdan arkadasımız ayda bir çocuguna hamburger yedirmek için buraya geliyorlar:KK9:

hoşgeldin asyacım.kilo almana üzüldüm ama bundan sonra aramızda olacagına sevindim.ben de başa döndüm tatlım.verdiğim 2 kiloyu aldım.2 haftadır daha dikkatliyim.yaşam tarzı halıne dönnüştürebilirsek sonrası kolay olacak eminim:KK19:

valla ben de öyleydim kırıkkalenin bir ilcesinde çalısırken,2 haftadabir giderdik tam 1 saat marketi dolasırdım herseye bakardım görmemiş gibi:KK1:

inşallah sersumum:KK34:

kizlar uykum kacti.geldim 1 sattir okuyirum.cvp yazdim uzun uzun sonra internet gitti.yazdiklarimda gitti...uffffffffffff
neyse simdi uykum geldi gidip 1 saat daha uyuyayim.sonra tekrar yazarim.herkese iyi uykular....optummmmmm

Selam kızlar nasılsınız

Bu aralar giremedim,ara ara okudum ama

Sayfalar uçmuş maşallah, Allah muhabbetimizi artırsın

Bugün oruçlu oacağım inşallah

Sahurumu yaptım ezanı bekliyorum o arada size bakayım dedim

Yediklerim :KK56: klasik Karataya ilave olarak yarım dilim ekmek üzeri tereyağı ve yarım çay kaşığı ballı,küçük birer elma ve armut,sütlü kahve,yeşil çay

Hepimiz için güzel bir gün olur inşallah:KK16:

Bugün bi degisiklik yaptım karbonhidrat fakiri ekmekten Peynirli tost iki Ceri domates 3 zeytin ve süt
kahvaltimi evde yapıp ise gideceğim diger türlü. Cok zor oluyor

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 35
İyi geceler canım. Günahını alma ya... Belki işi çoktur... Belki süprizi vardır... Belki o bir süpriz bekliyodur:KK34:
Oyacığım bir kutup ayusu nasıl bir sürpriz yapar ki. Ve hatta nasıl bir sürpriz bekler ki :KK60:
valla sersum hislerime tercüman olmuşsun..yalan,kıvırma çevirme bu ergenlerde..sanki biz salağız..arkadaş yüzünden 2 yıl neler çekmiştik..
sağol canım:KK16::KK16::KK16:

evlilik yıldönümün kutlu olsun canım..merak etme benimki dahil çoğu türk erkeği hatırlamaz bile..okuduğum diyaloglar itibariyle biraz üzgün olabilir misin..niye seni ne etsin:KK34:

herkese iyi geceler kızlar kaçtım ben:KK54:
Teşekkür ederim canım :KK54:
canım üzülcek bişi yoktu orda ...beni 6 yıldır tombiş görmeye alışmış misafirlerim dedi canım...ama dedim ki olur mu olur biraz da takıntı yaptım galiba ..araştırmadan edemedim...... zayıflama konularını da sadece sizinle konuşuyorum malesef size danışmam lazımdı.... kusura bakma canım:KK16:

Tabi ki burada paylaşacaksın. Ben boşbağazlılığımın kurbanı oldum. Ağır kaçtı lafım.Mesela öylemiyiz ki Biz örneklemesi verecektim, of anam of. Bundan sonra daha dikkatli olmalıyım. Bu bana ders olsun.

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım daha nice mutlu senelere sağlıkla:KK71:
Teşekkür ederim sağolun varolun. Kocam kutlamış kadar oldum yani :KK54:
papadiyacım gezmektemiydin canım geç kaldın bizim kızlar erkenden gitmişler...ben de moladaydım bi geldim kimse kalmamış
Dün ki mevzu da Papadia yoktu. Okuyunca yanlış anlamaz umarım :44:

bu sayfayı yine açamıyorum sadece konuya cevap ver butonuna tıklayınca görebiliyorum
melexin eşin hiç hatırlamadımı benim eşim de hiç hatırlamaz ama adamcaz kendi doğum gününü bile unutur ...

aaa yazınca açıldı

Son düzenleme:
Geçmişi silemiyoruz ama :KK43:yine de teşekkürler
çok fazla beklemeden silicen yanii:KK9::KK9:
İyi geceler hayatım :KK16:
:KK16::KK16::KK16:
valla iyi idare etmişsin telefon konusunu,benimkinin elinde son model bitane var,,babası elektronik meraklısı..5 e giderken ilk almıştı bozulunca bunu aldı,elinden düşürmüyo..benim kızım da twitter mıdır nedir ona takılır,yabancı müzik şarkıcılarını takip eder,arada şüpheleniyorum ama daha tahkik etmedim:KK52:
et bence :KK53::KK53::KK9::KK9:
Bu arada bugün benim evlilik yıldönümümdü. Kocam hala eve gelmedi. Hem beni ne etsin ki .
Allah daha nice yıllar birlikte ve mutlu olmanızı nasip etsin canım..:KK16::KK16:
işten güçten bazen unutuyorlar canım:KK5:..ama umarım unutmamış ve sana bir sürpriz yapmıştır..:KK16::KK16:

benim eşim de her yıl muhteşem sürprizler yapmaz ama arada 1 tane yapar geçmişi unutturur:KK9::KK9:..üzülme sen:KK16::KK16::KK16:

İyi düşünmüşsünüz. Kesinlikle katılıyorum. Kızlarımıza güveniyoruz... Ama çevreye güvenmiyoruz:)))

Bir yere gitmiyorum ki geleyim:KK60::KK60::KK60:
İyi geceler canım.
seni de çağırırız bacımm:KK53::KK53:

Canlarım hepinize iyi geceler & tatlı rüyalar...
Tükanı kapatıyoruz sanırım. Ben de kaçtım. İyi geceler hepinize.
iyi kilitle kapıyı kıss:KK9::KK9:
valla sersum hislerime tercüman olmuşsun..yalan,kıvırma çevirme bu ergenlerde..sanki biz salağız..arkadaş yüzünden 2 yıl neler çekmiştik..
evlilik yıldönümün kutlu olsun canım..merak etme benimki dahil çoğu türk erkeği hatırlamaz bile..okuduğum diyaloglar itibariyle biraz üzgün olabilir misin..niye seni ne etsin:KK34:
herkese iyi geceler kızlar kaçtım ben:KK54:
ah canım sorma.:KK9::KK9:.Allah acılarını göstermesin..:KK16::KK16:

Şunu da yazayım da öyle gideyim:

Jennifer Lopez'in ev aldığı projeden telefonuma mesaj geldi: Jennifer Lopez'e komşu olmak ister misiniz? Ben de cevap yazıcam: Apartman toplantılarına gelecek miymiş?
:KK60::KK60::KK60: sabah sabah güldürdün yine beni kıss..toplantı olunca biz de gelelim :KK9::KK9:
ben sana demiştim..:KK53::KK53:
onlar senin 6 yıldır veremediğin kiloları verdiğini görünce kıskandılar bence..:KK52::KK52::KK52:

kızları olupta bu gece kız çocuk ilk heyecanlarını birbirleriyle dertleşen arkadaşlarım ben sizi çok kıskandım ....benim niye kızım yok diye ..kızlar çok tatlı oluyo herçağda ...onları doyasıya öpün koklayın benim için Allah hepicinizin çocuğuna sağlıklı ömür versin ..onların sevgisinden sizi mahrum bırakmasın ..benim oğluşlarımada

canım kız erkek Allah hepimizin yavrularını korusun :KK16::KK16:
geçmişi okurken uykum geldi:KK1::KK1:herkese iyi geceler tatlı rüyalar:KK16::KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

2vkdqu0.gif
2vkdqu0.gif
2vkdqu0.gif

Dostlara günaydın,

Sevgiye sevgi katmak için

yola çıkanlara günaydın.

Dünyaya ışık veren renklendiren güneşe günaydın.

Uyuyanlara çalışanlara koşanlara emekleyenlere günaydın.

Gülenlere ağlayanlara somurtanlara günaydın.

Sevgililere düşmanlara kin besleyenlere günaydın.

Gönlü güzellere yüreği kocamanlara günaydın.

Dağa taşa kurda kuşa günaydın.

Emekçiye, alınterini katık yapanlara günaydın.

Şairlere bahçedeki saksıdaki çiçeklere günaydın.

Sevenlere sevilenlere ayrılanlara terkedenlere günaydın.

Günaydın yokolmuşluğum,günaydın sahte varoluşlar.

Günaydın güzel insanlar,günaydın aydınlıktaki karanlıklar.

Günaydın güzellikler,günaydın sahtelikler.

Gönlü sevgi dolu dostlara günaydın.

Dostluğu dost gibi bilenlere günaydın.

Günaydın güzelliği sevgi ile yoğuran insanlar
jbgebm2bvbk.gif

Selam kızlar nasılsınız

Bu aralar giremedim,ara ara okudum ama

Sayfalar uçmuş maşallah, Allah muhabbetimizi artırsın

Bugün oruçlu oacağım inşallah

Sahurumu yaptım ezanı bekliyorum o arada size bakayım dedim

Yediklerim :KK56: klasik Karataya ilave olarak yarım dilim ekmek üzeri tereyağı ve yarım çay kaşığı ballı,küçük birer elma ve armut,sütlü kahve,yeşil çay

Hepimiz için güzel bir gün olur inşallah:KK16:

Allah kabul etsin canım....afiyet olsun

X