Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

$62193_440808875966847_1433958611_n.jpg

:KK60::KK60::KK60::KK60:

Papişim ramaska naber kızlar:KK16:
Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yımırta
tam yağlı beyaz peynir
bolca fındık
çay
10 kırma yeşil zeytin
domates

kalkar kalmaz 3 hurma bi bardak su
şimdi adaçayımı içiyorum:nazar::nazar::nazar::nazar:

canim cok sukur iyiyim.sanada afiyet olsun...iyi dersler.

günaydın kızlar :KK3: yorum zamanı:KK55:

ben 27 eylülden beri takımdayım 8-10 gündür tam anlamıyla yapıyorum:KK1: daha önceki denemelerimde kabızlık gelişince bu iş kepekli bisküvisiz olmuyo diye öğünlerde ve aralarda 2-3 form püsküüüüt yiyip:KK17: yediğimi yazmıyordum:KK53:( naaaapayım fena eleştiri alıyo form bisküviler:KK36: bende de inat var ya illa yiyecektim, artıkın yemiyom ama vallaa:KK1:)

hatta dünkü menümü yazayım
öhüm öhüm
sabah:mantar, tavada yumurta, bir avuç badem, marul, 2 dilim eski kaşar
Öğlen: sabahtan kalan yumurta, , kıyma kavurma, 1 kase yoğurt, marul, 1 avuç badem
akşam: kıyma, 2 kuru kayısı, 2 patlıcan közleme, 1 akse sarmısaklı yoğurt, 1 avuç badem, d vitamini, 1 bardak grip çayı, şekersiz kahve

görüldüğü üzere ara öğün yok , oh beaaa ne rahatlık araöğün almak zorunda olmamak
canim gozum ustunde ins.cumaya iyi haber bekliyorum....

aynen oyle canım.bende 34 yasındayım gecen sene bıle goz kenarımda cızgıler olusmaya baslamıstı ınanırmısın sımdı yok:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Evet bu konu Cok karışık.Hem öğrenciyin hem öğretmenim.Ben de bir bilsem ne oldugumu.Ben resim kursuna gitmiştim daha onceleri.Daha sonra benim hocam ( en yakın arkadasım oldu) atölye açtı, bende bir oraya bir buraya savruluyorum.Ogrenciler var, arada bende sergi hazırlığı yapıyorum.Kisacasi ne öğretmenim ne ogrenci.Arkadasima yardımcı oluyorum o kadar.Ama nerdeyse hergün gidiyorum.:)))

Çıplak model lazım mı :KK52::KK52::KK52:
:KK1::KK1::KK1:

Tsk ederim igneoyasi, sersum, Ve Kanel. Rabbim esirgesin babalarimiz, annelerimizi..
Aksamki yediklerim. bir tas ayranli corba, 1 dilim pasta biraz üzüm. 1 dilim bumbar. cay, 1 avuc badem.
Babamin bugün dogum günüydü. su 3 bardak su.
[/COLOR][/QUOT

Canım çok sevindim sonuçların iyi çıkmasına , gözün aydın:KK16::KK16::KK16:
Yaaa ben gene unuttum ya "beğenmeyi" , tüüüüü , alışamadım-alışamadım...:KK52::KK52::KK52:
[/QUOTE]
bak bak bakkkkkkk........... bu mesaja begen tusuna basma sebebimmmmmmm:seni yakaladim gozum ustunde demek icin....
kiz parasiz parayla olsa anliycam.papadiya sana katiliyorum...:KK53::KK53::KK53:

kızz iyiki aç değilmişsin,aç olsan neler yiyecektin kimbilir:KK1::KK1:

hadi gözünaydın canım,çok güzel bi haber bu:KK16::KK16:
canim cok sagol.sanada afiyet olsunn.....

ahanda birdy gelmıs:KK52::KK52::KK52: kıs elını korkak alıstırma basıver butona:KK1::KK1::KK1::KK1:sen gunluk hayatındada cımrımısın kıs yoksa:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK53::KK53::KK53:

Sabah (07:30) 2 kk yumurta,ceviz,badem,az İzmir tulumu,10 zeytin, çay, 2 dilim portakalOmega 3, e vitamini
Arada turk kahvesi 2 lokummmm:KK47: :KK47:

Az önce arkadaşlar kilo veremeyeceğimi söylediler bende inada bindirdim veririm dedim (irademi pek tutamadığım için bende pek inanmadım kendime ) ama inada bindirdim kilo vericem ...
Öğle yemeği ile başlıyorum diyetime iş yerinde çok yağlı ve et yemekleri o yüzden sadece çorba içmek istiyorum bu mantıklımı arkadaşlar
boy 1.60
kilo 73 olmuş (akşam tartıda şok oldum )
masa başı çalışıyorum bu arada

geçmiş olsun canım ...eksiler için:KK9: akşam için keşke biraz yemek yeseydin diyeceğim yolun başındasın daha bu kadar az yersen daha ilerde daha da az yemen gerekir gibi...karatay da az yersen veremezsin diyor ...belki yanlışımdır deneyimli kızlar daha doğrusunu yazacaklardır.....:KK16::KK16::KK16:
canım teşekkür ederim,badem öyle doyurdu ki acıkmadığım için yiyemedim,akşam saatlerinde yemek bana yaramıyor hem..6 dan sonra bişey yemeyeyim diyorum zaten..sigara için profesyonel yardım al derim canım naçizane..:KK16::KK16:
kizlar gunaydinnnnnnnnnnnnnnnnn.....:KK71::KK71::KK71:
ne kadar cok yazmissiniz begen begen bitmediiiiiiiiiiii.......:KK1::KK1::KK1:
gecen hafta seker yuklemesi yapildi.cok korkuyordum.gebelik sekeri yada seker hastaligi cikabilir diye...cunku hem kilo problemim var hemde ailede seker hastaligi var.neyse bugun sonuclari aldim...allahim cok sukur sonuclar normal cikti....
tabii bunu hemen eve gelir gelmez cikolatayla kutladim. :KK53::KK53:uzun zamandir yemiyordum ozlemisim...:KK17::KK17:
sersum canim secretin icin sagol...:KK71::KK71::KK71: bak ise yariyor.ben senin yerinde olsam sayisal loto oynarimmm....:KK28::KK28:
kizlar daha uyanmadinizmi saat 7.30 oldu.....
bugun kendimi iyi hissediyorum.ins.kizlar sizinde gununuz guzel gecer....herkesi opuyorummmm.......:KK19:
tahlil sonuçlarına sevindim canım ama dikkatli git ...ben de iyi hissediyorum kendimi:KK76:
Hayatım ya , bu ne sütlü kahvesi bakiim ? Sütle Türk kahvesi pişirmece mi? Ülenn eğer oysa bu 40 yıllık sütlü kahve işte.Eskiden akşam oturmasına gelen misafirlere yapılırdı.Bayramlarda yapılırdı.Bi de bunun kakaolu versiyonu vardır ki daha da güzel olur ...Yok eğer bu diilse nassı bi sütlü kahveymiş bu , bana acele cevap yazın anacım.

Erken kaçmışsın...

Canım çok geçmiş olsun.Herkesin kuzucuğu hasta bu aralar.Çabucak toparlanır inşallah.

Off anam Off yatak beni bir dövdü bir dövdü ki soramayin gitsin.Derste nerdeyse uyuyacaktım.Suan bile zor duruyorum.
Yaaa hep araya başka konu giriyo.Ressamsın ama resim öğretmenliği de mi yapıyosun yoksa bi atölyede ders mi veriyosun hayatım...

sağol canım..çocuk işte gül gibi açılıp soluyor ama küçük canıyla bir saat öksürünce çok üzülüyorum:KK50:

Biraz Tebessüm...:)
Nasıl Zayıflanır?

1 - Bir şey yediğiniz sırada eğer sizi kimse görmüyorsa, o yediğiniz şeyin
kalorisi sayılmaz.

2 - Bir çukolatanın yanında bir bardak soda içiyorsunuz... yine karlısınız,
çünkü çikolatadaki kaloriler soda tarafından tamamen elimine edilir.

3 - Biriyle birlikte yemek yiyorsanız, eğer siz ondan az yemişseniz sizin
kaloriler ona yazılacağından siz hiç kalori almış sayılmazsınız.

4 - Sıcak içeceklerden cappucino, kakao ve çikolata gibi yiyeceklerde bulunan kafein bu yiyeceklerdeki kaloriyi tamamen yok eder.

5 - Popcorn, Alaska, Frigo gibi "sinema" bağlantılı yiyecekler de kaloriden
sayılmaz, çünkü bunlar eğlence dünyasının parçasıdırlar, vücut depomuzun değil.

6 - Kurabiye, bisküvi, kek türü yiyecekleri ne kadar çok parçalara bölerek
yerseniz kalorileri giderek bir o nispette azalır.

7 - Çatal bıçakların üzerinde kalmış olup da yaladıklarınız asla kaloriden
sayılmaz ( Örnek: sandviç hazırlarken bıçağı daldırdığınız fıstık ezmesi,
veya krepin üzerine yayacağınız çikolata sosu )

8 - Aynı renkten yiyecekler bir arada alınırsa, daha düşük kalorili olanın
miktarında kalori alınmış olur. (Örnek: Ispanak ve fıstık, mantar ve
beyaz çikolata).. ah bu arada tabii ki çikolata dünya çapında bir renktir
ve diğer bütün renklerle uyum sağlayabilmektedir...

9 - Donmuş yiyeceklerin hiç birinde hiç kalori yoktur, çünkü kalorinin ısıyla
ilgili olduğunu herkes bilir, ve bunlar soğukta asla barınamazlar.
Dondurmalar bu durumun en iyi örneğidir.
Ve ..... son olarak zayıflamada en etkili çare: Siz asıl etrafınızdakileri
şişmanlatmaya bakın, ya da arkadaşlarınızı sizden daha kilolu olanlardan seçin, böylece mutlaka olduğunuzdan daha zayıf görüneceksiniz ...

Biraz Tebessüm...:)
Nasıl Zayıflanır?

1 - Bir şey yediğiniz sırada eğer sizi kimse görmüyorsa, o yediğiniz şeyin
kalorisi sayılmaz.

2 - Bir çukolatanın yanında bir bardak soda içiyorsunuz... yine karlısınız,
çünkü çikolatadaki kaloriler soda tarafından tamamen elimine edilir.

3 - Biriyle birlikte yemek yiyorsanız, eğer siz ondan az yemişseniz sizin
kaloriler ona yazılacağından siz hiç kalori almış sayılmazsınız.

4 - Sıcak içeceklerden cappucino, kakao ve çikolata gibi yiyeceklerde bulunan kafein bu yiyeceklerdeki kaloriyi tamamen yok eder.

5 - Popcorn, Alaska, Frigo gibi "sinema" bağlantılı yiyecekler de kaloriden
sayılmaz, çünkü bunlar eğlence dünyasının parçasıdırlar, vücut depomuzun değil.

6 - Kurabiye, bisküvi, kek türü yiyecekleri ne kadar çok parçalara bölerek
yerseniz kalorileri giderek bir o nispette azalır.

7 - Çatal bıçakların üzerinde kalmış olup da yaladıklarınız asla kaloriden
sayılmaz ( Örnek: sandviç hazırlarken bıçağı daldırdığınız fıstık ezmesi,
veya krepin üzerine yayacağınız çikolata sosu )

8 - Aynı renkten yiyecekler bir arada alınırsa, daha düşük kalorili olanın
miktarında kalori alınmış olur. (Örnek: Ispanak ve fıstık, mantar ve
beyaz çikolata).. ah bu arada tabii ki çikolata dünya çapında bir renktir
ve diğer bütün renklerle uyum sağlayabilmektedir...

9 - Donmuş yiyeceklerin hiç birinde hiç kalori yoktur, çünkü kalorinin ısıyla
ilgili olduğunu herkes bilir, ve bunlar soğukta asla barınamazlar.
Dondurmalar bu durumun en iyi örneğidir.
Ve ..... son olarak zayıflamada en etkili çare: Siz asıl etrafınızdakileri
şişmanlatmaya bakın, ya da arkadaşlarınızı sizden daha kilolu olanlardan seçin, böylece mutlaka olduğunuzdan daha zayıf görüneceksiniz ...

bu yazıya sadece ''KEŞKEEEEEE:106::106:''diyebiliyorum iyiniyetlim:KK9::KK9::KK9::KK9:

1.öğün 07.00
sucuklu 2 yumurta( sonunda yedim çok özlemişim)
5 zeytin
b.peynir
1 elma
1 ç.b ceviz
2 gr omega3

2.öğün 13.30
1 tabak sebzeli et kavurma,
1 tabaz zeytinyaglı taze fasülye
yarım yaş hurma
bir miktar fındık:KK53:

Yettim leylakım :KK23::KK23: kıss sen de gitmişsin :KK52::KK52::KK52: öğle yemeğine gittimdi:KK9::KK9::KK9::KK9:

baktım kimse yok,ben de yemek yapmaya gittim:KK52::KK52:
Dün ben de yazıdaki gibi düşündüm :KK1::KK1:uzun zamandır yemediğim bi cıss yedim... Bugün de kaçamak yapasım var:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ne yedin kıss merak ettim:KK53::KK53:
aç gözlü olunca daha çok yemek yeniyo:KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

1.öğün 07.00
sucuklu 2 yumurta( sonunda yedim çok özlemişim)
5 zeytin
b.peynir
1 elma
1 ç.b ceviz
2 gr omega3

2.öğün 13.30
1 tabak sebzeli et kavurma,
1 tabaz zeytinyaglı taze fasülye
yarım yaş hurma
bir miktar fındık:KK53:

afiyet olsun canım:KK16::KK16:

X