Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

afiyet olsun canım
:KK16::KK16:
aynen benimki de oflaya oflaya bana bakıyo:KK1::KK1:
ben de kaçayım.maç izlerken yine gelirim belki:KK53::KK53:
:KK16::KK16::KK16::KK16:
İyi geceler canım. Ben de yatmaya gidiyorum. Yarın görüşürüz.
:KK16::KK16::KK16:
leylak,iğneoyası ,sersum iyigeceler kızlar
:KK16::KK16::KK16::KK16:
iyi geceler kısçeler,geçmişi okuyayım dedim döktürmüşsünüz....sayfalar var baktım vazgeçtim çünkü çok uykum geldi bildirim yapıp yatacağım...küçük kızım hasta ve ben üzgünüm...mutsuzum:KK43:
menülerimi yazayım:KK56:
kahvaltım 08.30
3 yumurtadan tereyağlı omlet yaptım eşimle bölüştük
5 zeytin
3 ceviz
1 tatı kaşığı kaymak
1 kuru kayısı
1 kk peynir
yeşil ve kırmızı biber

öğle 12.00 de yarım muz,1 bardak süt,10 badem

saat 17.00 gibi 1 bardak badem yedim:18:
akşam başka bişey yemedim,bantta yürümeden önce bir parça dil peyniri attım ağzıma...yarım saat yürüdüm..tartı yüzümü güldürüyor bakalım..

hepinize iyi geceler,muhabbete katılıcam kızım iyi olsun da...öksürük krizi uyandırmadan uyuyayım ben de biraz:KK54::KK54:
geçmiş olsun canım..acil şifalar dilerimm:KK5::KK5:
Off anam Off yatak beni bir dövdü bir dövdü ki soramayin gitsin.Derste nerdeyse uyuyacaktım.Suan bile zor duruyorum.

Ben almayayım ,alana mani olmayayım.Dun gece 1 haftalık sütümü ictim :KK60:

Valla benim de konuşacak Halim bile kalmadi.Salaga dondüm resmen :KK9:
kıyamaammm..:KK16::KK16::KK1::KK1::KK1: cevapların arada kalmış zor buldum kıss..:KK9::KK9:

Merhaba canim,
evet yeni duyuyor olabilirsin ama burada herkez asina .. yakinda tukiyeye de gelir cok guzel kokuyor miss miss bi kere icsen benim gibi muptelasi olursun.. aklina gelebilcek hemen hemen herseyin cayi var bebisim burda .. bazilari cok leziz bazilari bu ne yaw diyorsun .. benim favorilerim arasinda kavun ve hindistan cevizi cayi :KK16:
ben de merek ettim canım..gelse de bizde alıp içsek..:KK52::KK52:

allah razı gelsın:KK1::KK1::KK1:sende olmasan bı begenenımız olmıycak:KK1::KK1::KK1:
bende bugun denedım züpperrr afıyet olsun oyamm
not:birdy nolurrrr begennn lutfeeennnnn:KK52::KK52:
birdy beğenince 2 kat puan mı alıyoz kıss..:KK60::KK60::KK60:

Hayatım ya , bu ne sütlü kahvesi bakiim ? Sütle Türk kahvesi pişirmece mi? Ülenn eğer oysa bu 40 yıllık sütlü kahve işte.Eskiden akşam oturmasına gelen misafirlere yapılırdı.Bayramlarda yapılırdı.Bi de bunun kakaolu versiyonu vardır ki daha da güzel olur ...Yok eğer bu diilse nassı bi sütlü kahveymiş bu , bana acele cevap yazın anacım.

Erken kaçmışsın...
Heee benim de yıllar olmuştur içmeyeli valla.Kakao da yapın , annem çok yapardı bize küçükken , amma severdik :KK16::KK16::KK16:

ben süt içmeyince annem de bize yapardı eveett..:KK52::KK52:

beyim çok kızıyo gibi baktı ben de kaçtım..:KK53::KK53::KK60::KK60::KK60:

papadiyacım leylakcığım ne güzel yürümüşsünüz bakım yapılmış yemekler olmuş:nazar: bende pazara gittim 1 saat yürüyüşten sayılırmı eve gelince de kulaklıklarımı takıp kendi çapımda oynadım ,yemeğimi koydum şimdi bi fasıl daha oynarım iyi demi

yuruyusten sayılır tabıkı canım nerde hareket orda bereket neler aldın bakem pazardan sen ıst daydın dımı

kizlar gunaydinnnnnnnnnnnnnnnnn.....:KK71::KK71::KK71:
ne kadar cok yazmissiniz begen begen bitmediiiiiiiiiiii.......:KK1::KK1::KK1:
gecen hafta seker yuklemesi yapildi.cok korkuyordum.gebelik sekeri yada seker hastaligi cikabilir diye...cunku hem kilo problemim var hemde ailede seker hastaligi var.neyse bugun sonuclari aldim...allahim cok sukur sonuclar normal cikti....
tabii bunu hemen eve gelir gelmez cikolatayla kutladim. :KK53::KK53:uzun zamandir yemiyordum ozlemisim...:KK17::KK17:
sersum canim secretin icin sagol...:KK71::KK71::KK71: bak ise yariyor.ben senin yerinde olsam sayisal loto oynarimmm....:KK28::KK28:
kizlar daha uyanmadinizmi saat 7.30 oldu.....
bugun kendimi iyi hissediyorum.ins.kizlar sizinde gununuz guzel gecer....herkesi opuyorummmm.......:KK19:

canım çok sevindim..:KK52::KK52:
gözünaydın..:KK16::KK16:

ah canım benim o secretler sayısal da yaramıyo işe:KK5::KK5: ..bi yarasa..:KK53::KK53:

yuruyusten sayılır tabıkı canım nerde hareket orda bereket neler aldın bakem pazardan sen ıst daydın dımı

hayır canım manisanın bi ilçesindeyim ....pazardan yeşil renkli ne varsa hepsini aldım ....bu hafta bilmiyorum ne etkili oldu ama harekettir eminim hiç bu kadar oynamamıştım:KK9:sabah 70.4 gördüm haftaya falan belki 69 görürüm belki ...heyecanlanıyorum biliyomusun içim içime sığmıyoo :KK9::KK9:

Papişimm budur bence de sanki cildim kırışmıyor benim de :KK1::KK1::KK1: 37 olacağım nerdeyse:nazar::nazar::nazar: iyiki hocamız var:nazar::nazar:
Bi de güzelleştim :KK1::KK1: yüzümde eskiden sivilce dolardı artık yok cildim pürüzsüzleşti

Saçlarım dökülüyordu sürekli olarak.. Mevsimsel geçici bişey değil. Ona da çözüm buldum. b ve e vitamini kapsüllerini bademyağına ekledim saç diplerime sürdüm 2 saat bekledim 1 hafta saçım hiç dökülmedi. Bugün yine yapıcam:112:
saç dökülmesi bende de var canım..güzel paylaşım deneyelim bakalımm:KK52::KK52:..sağol datlumm:KK19::KK19:
Çıplak model lazım mı :KK52::KK52::KK52:
:KK60::KK60::KK60:abooww..çok ayıp kıss:KK60::KK60::KK60:
ahanda birdy gelmıs:KK52::KK52::KK52: kıs elını korkak alıstırma basıver butona:KK1::KK1::KK1::KK1:sen gunluk hayatındada cımrımısın kıs yoksa:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

kizlar sersum papadiya nazfiliz nasil gidiyor....
bugun topik sessiz galiba...
bende biraz sonra cikicam.yemegimi yedim.bulasiklarimi yikadim.sutumu ictim...
sersum canim gunun nasil gecti...
papadiya canim :nazar:yuruyusler iyi gidiyor...
nazfiliz canim bugun kac tane yaramazlik yaptin?:KK14::KK14::KK14:

kizlar suan cok hit bir parca dinliyoruz kizimla.....
2 ekmek aldim pepeeee......yoksa kizimi bilgisayardan uzak tutamiyorummmm.......:emir_bebek::emir_bebek:

gecen hafta birdy brownie intense yiyip yiyip yazıyordu menüsüne zıpır:KK1::KK1: her okuyuşumda benim de canım çekiyordu:KK33: canımızı çektirdi
Dağlar Kızı , 2 paket almıştım , daha hala 2 tane var , bitemedi ammaa çok güzelmiş yawww.Bi de düşündüm ; ben gelecek bayramlarda şeker yerine bundan ikram edice.Tek tek paketliymiş , çok hoşuma gitti.

Hee , 2 kat alıyosunuz.3 gün üst üste beğenirsem de 5TL bonusum var.Altın yumutlayan tavuk geldi hanııııımmm :KK52::KK52::KK52:

hayır canım manisanın bi ilçesindeyim ....pazardan yeşil renkli ne varsa hepsini aldım ....bu hafta bilmiyorum ne etkili oldu ama harekettir eminim hiç bu kadar oynamamıştım:KK9:sabah 70.4 gördüm haftaya falan belki 69 görürüm belki ...heyecanlanıyorum biliyomusun içim içime sığmıyoo :KK9::KK9:
Yaaaa beni de biri pazardan gelirken görse evde insan diil de bi ağıl dolusu koyun yaşıyo sanır :KK1::KK1::KK1:

birdy canim hosgeldin.nasilsin.gunun nasil gecti...
Canım hoşbulduk.İyiyim sağol , sen ve sizler nasılsınız bakalım?Bakırköy'e gitmiştik yeni geldik.10 gündür hastane-mastane spor hak getire.Bugün yapmam lazım am ölüm gibi geliyo şuan:KK43::KK43::KK43:

tabıkı gorceksın bende en cok 6 lı rakamı gordugumde heyecanlanmıstım bırde 99 u gordugumde:KK52::KK52::KK52:

kizlar sersum papadiya nazfiliz nasil gidiyor....
bugun topik sessiz galiba...
bende biraz sonra cikicam.yemegimi yedim.bulasiklarimi yikadim.sutumu ictim...
sersum canim gunun nasil gecti...
papadiya canim :nazar:yuruyusler iyi gidiyor...
nazfiliz canim bugun kac tane yaramazlik yaptin?:KK14::KK14::KK14:

super gıdıyo canım ama sana uzuluyorum topıkcek bırlesıp sana ıkı programlı orta yollu bı bulasık makınesı alsakta kurtarsak senı bulasık derdınden dıye dusunuyorum ama sana gordercegımız kargo parasıyla beyaz esya bayıı acılır dıye dusununcede vazgecıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:

Güzeller Jillian Michaels beni bekler.Zporu yapiiim , banyo yapiiim , sonra görüşürüz.Çok yazmayın , oku oku bitmiyo:KK25::KK25::KK25::KK25:

super gıdıyo canım ama sana uzuluyorum topıkcek bırlesıp sana ıkı programlı orta yollu bı bulasık makınesı alsakta kurtarsak senı bulasık derdınden dıye dusunuyorum ama sana gordercegımız kargo parasıyla beyaz esya bayıı acılır dıye dusununcede vazgecıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:

Madem böyle bir güzellik yapıcaz bence melexin ile başlamalıyız papadiyam. :KK9:

kolay gelsin canım,benimkiler hazır
:KK53::KK53:
yemeklerimi yaptım canım.barbunya ve uydurma kereviz çorbası yaptım çok ta güzel oldu.biz türkler kadar anında yemek uyduran bir millet var mı merak ediyorum:KK16:

:KK9: ben de 1 saat yürüdüm:KK8::KK8:
Dağlar Kızı , 2 paket almıştım , daha hala 2 tane var , bitemedi ammaa çok güzelmiş yawww.Bi de düşündüm ; ben gelecek bayramlarda şeker yerine bundan ikram edice.Tek tek paketliymiş , çok hoşuma gitti.

Hee , 2 kat alıyosunuz.3 gün üst üste beğenirsem de 5TL bonusum var.Altın yumutlayan tavuk geldi hanııııımmm :KK52::KK52::KK52:

Yaaaa beni de biri pazardan gelirken görse evde insan diil de bi ağıl dolusu koyun yaşıyo sanır :KK1::KK1::KK1:

Canım hoşbulduk.İyiyim sağol , sen ve sizler nasılsınız bakalım?Bakırköy'e gitmiştik yeni geldik.10 gündür hastane-mastane spor hak getire.Bugün yapmam lazım am ölüm gibi geliyo şuan:KK43::KK43::KK43:
ben olsam bir oturmaya yerdim.browniye bayılıyorum.bağımlılık yapıyo resmen çok zor ayırdık yollarımızı 2 yıl önce.her hafta marketten 2-3 tane alıp yerdim:26:

Özlem, kızın daha iyidir umarım.

Ramaska, tahlil sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim. Oğlum 2 aydır pepenin bebek filmi olduğuna kanaat etti (3 yaşını doldurdu). Ne diyeyim... Allah sizi de tez zamanda kurtarsın:)

Sivasın gülü, babanın doğumgünü kutlu osun.

İyiniyetlim, bu yazının her cümlesini leylakım gibi keşkeee çekerek okudum. Yalnız son öneriyi biraz ben de yapıyorum. Geçen arkadaşlarla bir araya gelmiştik. Biri foto çekmeye kalktı. Ayakta dizildik. En zayıf olan geldi benim yanımda duruyor! Ya bi git, dedim. Git Aslının(2.zayıfımız) yanında dur, zaten şişmanın, görece olarak daha da şişman çıkıcam...:KK53:

Bu arada bugünü bi özetleyeyim:

Sabah:

Hoşmer (içinde mısır unu da var ama yedim valla)
Beyaz peynir, salatalık, domates
Kuruyemişi unuttum.
2 omega 3 tablet ve c vitamiini

Öğlen alışverişteydim söylemesi ayıp.

Demin 1 bardak süt içtim.

Spor: 50 mekik+4km/40 dakika yürüyüş.

44 beden olmuşum hakkıyla Önceden 44-46dıydım ya... Herkesin vücudu sizinki gibi olamıyor sersum hanııım...:nazar:

evimin erkeği hala gelmedi,ben burda özgür özgür takılıyorum.:KK53:
birazdan damlar:KK53::KK53: ama bu aksam kursu var,bu yüzden ben rahat rahat girerim ,sersumla görüşemiyoruz.özledim keratayı:KK9::KK9::KK9:

iyi akşamlar hanımlaaaaaaaaaar...
geçmişe bakayım dedim yok olmayacak okadar çok konuşmuşsunuzki okuyamadım:))
Allah muhabbetimizi arttırsın:)

sabah: 1 haşlanmış yumurta
2 zeytin
marul
roka
taze nane
ceviz
çay

2.öğünüm: 1 dilim kabak tatlısı 8kaç gündür kaçamak yapmıyordum ama meyve tatlısı diye yedim)
1 tabak nohut
1 tabak dünden kalan tavuklu pilav
turşu
yoğurt

leylak kilo çizelgen dikkatimi çekti ne kadar çok kilo vermişsin. hepsini karatayla mı verdin bide ne kadar zamanda verdin. ben bi keresinde 10kilo falan vermiştim kendimi süper hissediyordum kim bilir o kilolardan buna düşünce nasıl iyi hissediyorsun..

10 ayda falan verdim canım,hepsi de karatayla gitti...önceden inek, şimdi ise sinek olarak tanımlayabilirim kendimi:KK60::KK60:
papadiyacım leylakcığım ne güzel yürümüşsünüz bakım yapılmış yemekler olmuş:nazar: bende pazara gittim 1 saat yürüyüşten sayılırmı eve gelince de kulaklıklarımı takıp kendi çapımda oynadım ,yemeğimi koydum şimdi bi fasıl daha oynarım iyi demi

senin ki de yürüyüş sayılır bebeğim:KK34::KK34:

2.öğünüm

:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

kapuska,tursu,omega3,sogan
fırında kader mahkumu tavuk kanadı:KK1::KK1::KK1:
helva,fındık

afiyet olsun şekerim:KK16::KK16::KK16:
tabıkı gorceksın bende en cok 6 lı rakamı gordugumde heyecanlanmıstım bırde 99 u gordugumde:KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

yemeklerimi yaptım canım.barbunya ve uydurma kereviz çorbası yaptım çok ta güzel oldu.biz türkler kadar anında yemek uyduran bir millet var mı merak ediyorum:KK16:

:KK9: ben de 1 saat yürüdüm:KK8::KK8:
ben olsam bir oturmaya yerdim.browniye bayılıyorum.bağımlılık yapıyo resmen çok zor ayırdık yollarımızı 2 yıl önce.her hafta marketten 2-3 tane alıp yerdim:26:

afiyet olsun canım:KK16::KK16:
yürüyüşün için
:KK9::KK9:
browniye bende bayılıyorum:KK53::KK53::KK53:

Canlarım , zporu yaptım , banyo yaptım , yüzüme E vitamini sürdüm , vücüdüme krem sürdüm , parfüm sıktım (5 liralık pazar parfümü , acıdaman sürüyorum.Papadiyam cimri miyim ben hakketen acaba?)
Yaaa kızlar , 10 gün ara verdim ya zpora , ya hem çok zor geldi hem de kaslarım zayıflamış.Çok rahat yaptığım şeylerde zorlandım.Moralim bozuldu.Bizim aşağıda mütevazı bi zpor salonu var , önceden orda çok güzel çalışıyodum sonra baydı , evde çalışmaya başladım.Yarından itibaren bi süre orda sağlam kol-omuz-sırt çalışmaya başlıcam.Resmen asabım bozuldu be yawwww:KK43::KK43::KK43::KK43: Bu Karatay ayağına da , içinde tatlandırıcı var diye protein tozu içmeyi bırakmıştım , tekrar başlıcam ühüühüühü:KK43::KK43::KK43::KK43:

X