Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah (08:15) 1 hurma,ceviz,badem,fındık,2 k.k, yumurta(1 tanesi özgür ) ,peynir,2 dilim pastırma,1 dilim tavuk göğüs fume,8 yeşil zeytin,1 badem salatalık,çay kasığının ucuyla fıstık ezmesi,çay,Omega 3 ' lerim, e vitaminim

$image.jpg
Kahvaltım yumurta eksik .. Canım istemedi optum sizleri iyi günler okula gitmem lazım :KK9:

ay kizlar simdi de bademlerimi sayiyorsunuz.... alti ustu 32 badem 17 fistik....:KK53:
yumurta yemedigi icin yemis....

gene foruma gelince heyecanla yorumlara daldım:)
öncelikle günaydın hepinize

hemen haftasonumu özetleyeyyim:
şöyle ki cumartesi günü kontrollüydüm ama pazar günü kontrolsüz yedim .

Öğleye kadar idare erder durumdayken saat 2 gibi öğle yemeğinde söylediğimiz balık gecikince ortadaki mısır ekmeklerinden azar azar yemek sureti ile hepsini bitirdim. balığa da ortakçı çıkıp oğluşlar yiyince ortadaki salata ben denizi doyurmadı , kuruyemişsiz çıkılan gezinti sonucu aç olarak eve döndüm. evde kuruyemişim kalmamış bi sürü cıss mamalardan yedim.
:18:
bu sabah da demeki ki regl yüzünden iştahım açık sonra daha kötü atıştırıyorum düşüncesi ile yediğim peynir-yumurta ve mantara 2 dilim de karışık tahıllı ekmek ekledim. evde kuruyemişim olsaydı hiç ööööle yapar mıydım, ı ıh

Allahtan hem cumartesi hem de pazar dışarıdaydık çoluk çocuk, yürüyüş yaptık.

afıyet olsun canım cok şık gorunuyor da bu kadar kuruyemısı yedınmı gercekten:44:

:KK9: benim de o dikkatimi cekmisti.:KK60:

ay kizlar simdi de bademlerimi sayiyorsunuz.... alti ustu 32 badem 17 fistik....:KK53:
yumurta yemedigi icin yemis....
Aaaaaaaaaaaaaa kızlar yumuta yok diye okadar kuruyemiş yedim.( bir ölçü bardağı) yoksa tum gun okuldayim 9.00-17.30 ve hic birşey yemiyecegim sadece yanıma kahvemi suyumu ve sodami aldimmmmmmm:KK1:insafffff please :KK51::KK52:

Son düzenleme:
kizlar gunaydin...dun aksamki mesajlarinizi okudum benim icin keyifli bir sabah oldu....
kahvaltimi yaptim, islerimi hallettim simdide keyif cayi iciyorum.
papadiya canim afiyet olsun....:KK56:
melexin canim gecmis olsun....:KK71:
Afiyet olsun ramaska:KK16::KK16: günaydın canım
ıradelı,saglıklı ve eksili bir hafta dilegiyle...
İnşallah canımcım :KK19:
gunaydın kızlar pepe eslıgınde kahvaltımı yapıyorum:KK1::KK1:

en az 18 kez ızledıgım bolumuyle:KK1::KK1:

kıymalı yumurta
domates,peynır
zeytın,ayran,kt
omega3,çay

Kimbilir kaç kez izleyeceğiz papişim:KK1::KK1: benimki izlerken bişey söylüyoruz hiiiiç duymuyor bile:KK9::KK9::KK9:

X