Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kısslarr şok şok şok kızımın formalarını yıkamayı unutmuşum..bi koşu onları makineye atıp geldimm..ucuz sıyırdım valla yerdi sabah benii

kısslarr şok şok şok kızımın formalarını yıkamayı unutmuşum..bi koşu onları makineye atıp geldimm..ucuz sıyırdım valla yerdi sabah benii

Bende utulemeyi unutmuştum ya.3 gündür Utu yapıyorum, kızın formayı atlamışim biraz Once gördüm utuledim.Ben utuledim ama bizim kız Yarin pantolon giyip gidecekmiş

eneeem kurucak mı o sabaha?
makinem kurutmalı bebişim sorun yok
Bende utulemeyi unutmuştum ya.3 gündür Utu yapıyorum, kızın formayı atlamışim biraz Once gördüm utuledim.Ben utuledim ama bizim kız Yarin pantolon giyip gidecekmiş

zaten biz ne desek tersini yapıyo bu ergenler
Ahan da tıpkısının aynısı.Ama rengi gri olacaktı.

grisi de var melexincim iyi bak göreceksin

Allah sizi davul etsin emi 2. Dk Utu yapayım dedim bak arkamdan ne isler cevirmissiniz.Siz benim Ozel jakuzi aksesuarimi nasıl tesir edersiniz bakayım. Aaa özelime tecavüz ayol

didimm ben sağaa..pampişim çookk uzak diyarlardan aramışş bulmuşş..

Koptum ayol.Tıpkısının aynısı.Halbukim ben onu Ozel olarak italyadan getirtmistim.offff kaziklandim desenize

Allah sizi davul etsin emi 2. Dk Utu yapayım dedim bak arkamdan ne isler cevirmissiniz.Siz benim Ozel jakuzi aksesuarimi nasıl teshir edersiniz bakayım. Aaa özelime tecavüz ayol

Ben de alıciiim bundan. Evliliği canlandırmak için böyle aksesuarlar şart....

Sersum,

Demin internet bağlantım gitti, o yüzden birden çıkmış oldum. Aklım da sende kaldı inan ki...

Koptum ayol.Tıpkısının aynısı.Halbukim ben onu Ozel olarak italyadan getirtmistim.offff kaziklandim desenize

Ben de alıciiim bundan. Evliliği canlandırmak için böyle aksesuarlar şart....

Yok be sekerim iki kisi sığmıyor.Denedim benim bir bacak anca giriyor.

gece 10 -12 vardiyası iş başında yetti gariii Allahım sana geliyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…