Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ooooo ütüler yapılmış , zporlar yapılmış , çaylar-kahveler içilmiş.Herkese benden BRAVOS.

Bugün karatay yalan oldu ama cuma ctesi sorun yoktu. Yürüyüşler de tamamdı. Bu arada cuma bildirim de yapmamıştım. Kilom aynıydı. Aslında 1 defa 77,0kg, 1 defa da 76,9kg çıktı. Ben de 76,9u kabul ettim:KK53:

Reyhancığım senin kocandı değil mi senden çok süslenen?

Bende de var bir tane. Evden çıkmadan 2 saat onu mu giysem, bunu mu diye düşünür. Gömleklerine aşkla bağlıdır. Her hafta saçlarına cila yaparız. Boya gibi siyahlaştırmıyor ama beyazları biraz kırıyor diye... Kulaklarına sir ağda, ellerine manikür yaptırır. Aynı manikürcüye gidiyoruz. Bir de hacı. Ben de ona "metroseksüel hacı" diyorum:)))

Papadiyam, yürüyüşler tam gaz bakıyorum. :nazar:

Ben bugün yürüyemedim. Evi toparladım, uyudum... Yemek yaptım, uyudum... Çocuğu yıkadım, uyudum... Aldığım ilaçlar etkisini göstermeye başladı, gözüm hep yatakta, hep uyuyasım var:KK43: 1,5 ay böyleyim. Sonra devammm...

3 gündür yoktum ya... Bir yazasım var ki sormayın...:KK9:

Sersum, karikatürler çok güzeldi... Favorim: biz kimiiiiz...Kadınızzzz...

kimsecikler yok bugün.herkes pazar gününün keyfini çıkartıyor.ben se evde yalnızım:KK50: bu haftasonu cok sıkıcı geçti.dışarı da cıkmak istemiyorum.vitrinlere bakmak istemiyorum.depresif oldum yaff

2.öğünüm 14.30
3 kepçe bugday aşı çorbası
10 tane istavrit
bol salata

spor:1 saat yürüyüş,30 dk pilates::KK76:8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

bende yanlızım canım..=(

1 saat yuruyup geldım:KK8::KK8::KK8::KK8:.uzanıyorum.kahvaltıyı gec yapmıstım acıkmadım.17 gıbı yerım artık.herkese guzel bır pazar dılıyorum:KK16::KK16:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
slm kızlar ben geldim:KK52::KK52:2 gün gezdim tozdum iyi geldi valla.sizler nasılsınız?
hoşgeldin bebişim:KK16::KK16:..ohh enerjiler depolanmış gelmiş:KK52::KK52:
Canlar selam ,nasılsınız bugün?
Sağolsun kocam da yardım etti , evi tam batmadan temziledik , iyi oldu.Duş-muş , gazeteleri okudum , şimdi de burdayım.Bi okiim bakalım , bugünkü mevzuular nelermiş.
Sersumcum , şimdi okuyabildim gazeteyi.Şehitlerimiz varmış yine ...Söylenecek sözüm kalmadı artık...Mucize için dua ediyorum.Allahım oralarda kelle koltukta görev yapan herkesi korusun diyorum...ve tekrar aynı dileğimi yineliyorum " birgün de uyanalım da iyi bir haber alalım şu memlekette"...

:KK5::KK5: evet canım ben sabah erkenden öğrendim..sizin moralinizi bozmıyayım diye söylemedim..eşim o yüzden geç geldi nöbetten..ilk haber gelmiş hafif yaralılar geliyorlar diye hazırlanmışlar..hatta sevinmişler çok şükür hafif yaralılar diye..sonra da maalesef şehit haberi gelmişş:KK43::KK43:..yüksekovaya götürmüşler şehitlerimizi..offf.başka bişey diyemiycemm:KK43::KK43:
Leylakım HOŞGELDİN bidenem:KK54: ohh ne güzel yapmışsın iyi gelmiştir:112:

Ben de annemle (bahçe işlerinden o da hoşlanır) 1.5 gibi bahçeye indim 5.30 gibi işimiz bitti biz de bittik:KK9::KK9::KK9::KK9:
Biberlerimin patlıcanlarımın çoğunu söktük, bel yaptım:KK1::KK1:çilek ektik marul ektik.. roka maydanoz dereotu tohumları attık toprağa:KK34:
saksılarıma baktık bazı çiçeklerimin saksılarını değiştirdik:KK9::KK9::KK9: bittim ben bittim:KK9::KK9::KK9:

Bugünkü sporum bu yeter:KK34:

yeter sporun tatlım ben bile yoruldum okurken:KK53::KK53::KK16:
Bulgaristan'a giderken sağda kalıyordu orası değil mi?
:KK60::KK60::KK60:
Bugün karatay yalan oldu ama cuma ctesi sorun yoktu. Yürüyüşler de tamamdı. Bu arada cuma bildirim de yapmamıştım. Kilom aynıydı. Aslında 1 defa 77,0kg, 1 defa da 76,9kg çıktı. Ben de 76,9u kabul ettim:KK53:
bence de 76.9 tatlım..:KK9::KK9::KK9:
Heh , tam orası , hududa 5 km kala :KK52:
Reyhancığım senin kocandı değil mi senden çok süslenen?

Bende de var bir tane. Evden çıkmadan 2 saat onu mu giysem, bunu mu diye düşünür. Gömleklerine aşkla bağlıdır. Her hafta saçlarına cila yaparız. Boya gibi siyahlaştırmıyor ama beyazları biraz kırıyor diye... Kulaklarına sir ağda, ellerine manikür yaptırır. Aynı manikürcüye gidiyoruz. Bir de hacı. Ben de ona "metroseksüel hacı" diyorum:)))

diyet miyet yapamaz oldum...1 haftadır hem adetliyim hem demir haplarını içmeye başladım hemde sinüzitlerim azdı...hastayııııııııııııım...

yarın inşallah normale döneceğim...menü bildirmeyi özledim...okadar düzensiz ve alakasız besleniyorumki anlatamam...

diyet miyet yapamaz oldum...1 haftadır hem adetliyim hem demir haplarını içmeye başladım hemde sinüzitlerim azdı...hastayııııııııııııım...

yarın inşallah normale döneceğim...menü bildirmeyi özledim...okadar düzensiz ve alakasız besleniyorumki anlatamam...

gecmş olsn canm neyın var??

Sersuuuum, nörüyon gıııı?

Geçmiş sonra okursun, gel hele, 2 çene çalak....
geldim bacıımmm:KK52::KK52::KK52::KK64::KK64:
3 gündür yoktum ya... Bir yazasım var ki sormayın...:KK9:

Sersum, karikatürler çok güzeldi... Favorim: biz kimiiiiz...Kadınızzzz...

hoşgeldin datlum..özlettin kendini dur öpemm :KK19::KK19::KK19:

evet yaa ben de bittim o karikatüre..ne istiyoruuuuuzzz.....bilmiyoruuuuzzzz :KK60::KK60::KK60:

geçmiş olsun canımm:KK5:..üzülme sen iyileş düzene girersin :KK16::KK16:

X