Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Evet canım.Benim babam şark gorevini annemle evlenmeden Once Erzurum'da yapmış,biz 3 büyük sehirde oturduk zaten.İzmir, Ankara,İstanbul.Benim babam jet pilotuydu,uçuyordu,ama kulağından ameliyat gecirince hizmetine yerde devam etti Askerliğin her türlüsü zor.3 büyük sehirdeydik ( ki benim babam rütbeli) ama o sehir icinde bile yer değiştirmek zorunda kalınıyordu.Mesela ben ilkokulu (1-5 sınıfı okurken ) 4 defa okul değiştirdim.Bazen faceme bakıyorum yığınla ilkokul arkadasım var.Cogu birbirini tanımıyor,

İnşallah çok güzel bir yere çıkar tayininiz ve orada huzurlu bi şekilde çalışıp emekli olursunuz.Bizimkiler de memurdu.Biz de çok gezdik.Hem güzel-hem diiil...
inşallah canımm evet bazen işyerinde sorun falan çıkınca oh negüzel kalıcı değilim diyorsun ama mesela eski iş yerim çok iyiydi ve arkadaşlıklarımız da çok güzeldi oradan da ayrılmak çok zor geldii

pilotluk çok zor ve tehlikeli bir meslek canım..her uçuşu bir tehlike:26:..annen nasıl korkuyordu kimbilir..ama tabii bir o kadar da gurur verici..
dur ben sayayım görev yerlerimizi

ilk eşimle nişanlıydık o Edirnedeydi
evlendik Ankara Gata 8 ay
Tatvan Bitlis 3 yıl
Çorlu Ask.hast. 7 yıl
İzmir 4 yıl
şimdik Hakkari bundan ötesi yok gariii

Seni çok TOP-GUN gördüm bugün

sersum masallah cabuk bitirmissin.sanada afiyet olsun canim...
bende cok sukur yemek kismina geldim.dunden yemegim var ama kizimla cay saati yapmaya karar verdik...
canim ne zamandir simit istiyordu.simdi firinda. yaninada guzel bir cay....
kizimda bu gulumsemeleri gonderiyor....( yoksa beni bugun rahat birakmiyor...)

:26:

Sorma be arkadasım.Biz Ankara'da ki f 16 üssünde oturduk.Okulumuzda lojman içindeydi.Okulumuzun camları jet seslerinde patlama yapmasın diye 6. Kat camdan üretilmişti,( yine de patladı ) Ne zaman bir gürültü ,bir duman bulutu görsek birbirimizin suratına sessizce bakar,acaba hangimizin babası diye düşündürdük.Zil calar çalmaz eve koşar,durumu öğrenildik.Cok zordu.Benim sinif arkadaslarımdan birinin babası iste böyle şehit olmuştu.Allah tüm askerlerimizikorusun.

Bizimkiler de İstanbul'da evleniş sonra Çınar-Diyarbakır , Elazığ (ben aileye burda katılmışım:) , Keban-Elazığ , Şarkışla-Sivas , İnebolu-Kastamonu , Düzce-Bolu ( o zaman il diildi ) ve İstanbul...Ne bohem bi hayat

Çok beğendi kısırını "senden daha güzel yapmış" didi acık limonu çokmuş sadece
Bense yaladım yuttum

afiyet bal şeker olsun datlumm.. eşine de selam..
bidahakini de sen yap oldu mu

yerleri silmedim canım yaa..süpürüp toz aldım ortalım topladım bide..dip köşe değil yanii..bukadarına da şükür..

afiyet olsun canım..benim de izmit simitlerim var buzlukta ama bu hafta yemiycem..78 i göreyim yerim ödül olaraktan

sabah gülmecesiii..

Eki Görüntüle 555136

bilinçli özgür tavıkk

sabah yumurta yemeye çalıştım
bu arada arkadaşımın 5 yaşındaki oğlu
yumurtayı sadece nutellaya batırılırsa yiyormuş
ıykkk nasıl bi tat olur ki

insallah kolaylıkla atlatırsınızda rahata kavusursunuz tatlım

bi

Ohhhh afiyet olsun canım , güzel kızını da öp benim için en güzel yerinden

amin canımm
şimdi biz de öyleyiz..helikopter sesi duyduk mu inşallah şehit ve yaralı yoktur diye dua ediyoruzz..

Top- gun deme!!!!!!Karsi komşunun oğlu tom cruse benziyordu ve ben ona aşıktim.
ah o komşu oğlu aşkları..herkesin birtane vardır heralde

sizinkiler de az gezmemişş..
öğretmen mi asker mi polis mi hangisi:44::44:

Son düzenleme:

Sersumum bizim büyükbaş da özgürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…