Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iyi geceler kizlar ..
Nasilsiniz ??

Bu gunde kacamaksiz bir gun gecirdim cok sukur ..

2.ve son ogunum :
bir buyuk kizartilmis tavuk gogusu,
bol kirmizi kelemli karisik salata,
1 kase yogurt ve biraz keten tohumu serptim belki bagirsaklarim calisir diye ..

Simdi kahvemi bitirdim aldim suyumu sizleri okuyacagim..

Çok sağol hayatım , bakıcaz bakalım.İnşallah frekansımın tutacağı bi doktora denk gelirim.İki gündür "iletişememe" sorunu yaşıyorum doktorlarla :)
doktorla iletişim çok önemli canım..umarım seni dinleyen ve seni aydınlatan bir doktora denk gelirsin..moral için bu çok önemli..ben senin için de scret yapıyım tatlım..pampişimde tuttu sende de tutar inşallah

bedavaya çalışma kıss sakın..
Sağol canım benim.Sabır benim uzmanlık alanım
40 yaptım sana bu arada :)
Heee , ööle bööle hallolacak.Benim sixpack de acaba bu hipofiz mevzuundan dolayı mı çıkamadı Sorucam bunu da doktora

Kovam gri renk.Tam çöp isi, ama masrapada modayı takip ediyom.Sari uzun saplisindan var.Bu arada bizim banyo da jakuzi var Jakuzinin yanında gri çöp kovası süper oldu,Demode edilmiş modernize ev havası kattım.Ulen ben dekorator olmalıymışım.

Yaw çok diil bi miktar üzüldüm hatta şaşırdım , en doğrusu afalladım esasen

banyoda bir şark köşesi olmuş kıss

oyacım caddede öyledir tabiii...normalde markalı takımlar bile o fiyat değil,ithaldir mutlaka..sen onu mu aldın yoksa

Yok kısss... Delüüüüü:))))

Neoklasik olmuş:)))

Afiyet olsun kaneelcim

TRT'de bi Frnasız programı var "SIRADIŞI MEKANLAR" diye.Onlara mail atiim de gelip bi çekim yapsınlar sizin banyoda."Jakuziyle gelecek güzel günlerin özlemini simgeleştiren Melexin gri kovasıyla da köklerine olan bağlılığına atıfta bulunuyor"

Ben ressamım ama şimdiye kadar Hic aklıma böyle bir fikir gelmemişti.))) bundan sonra guzel evimin resimlerini yaparak sanatımı icraa edeceğim. ))))

Evet , su yolunu bulacak hayatım.O hipofiz ööle ya da bööle eşşek gibi çalışacak.Ha bu arada çok bilimsel konuşmuşsun , doktor musun?

banyoda bir şark köşesi olmuş kıss

Yok kısss... Delüüüüü:))))

Neoklasik olmuş:)))

kızlar kopuyorum bu msjlara yaaa

dıyet degıl stand up topıgı sankı ee karatay beslenmesı sayesınde zeka fıskırıyo hepımızden zıra espırıyı zekı ınsanlar yapabılır ve dıger zekı ınsanlarda gulebılır

Yazmayi unuttum kizlar .. Bugun aksam yemegimden sonra 1 saat tempolu yurudum.
Esim gonullu degildi .. Dedim sen ister gel ister gelme ben gidiyorum Mecbur geldi .. Bukaranlikta yalniz da yurume dedi Ok dedim bana yetis kostura kostura geldi pesimden .. neyse yuruduk bir saat eve geldi uzandi uzanis o uzanis .. maca daldi bende buraya iyi de oldu ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…