Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben de menü bildirimi yapiim..:KK16::KK16:

sabah
:KK56::KK56:

peynirli salçalı omlet
3 burger peyniri
zeytin
çeri domates
1 pınar kido peynir
ceviz 3 günkurusu
çay çayy..

:KK56::KK56::KK56:

bugün başım çok ağrıyor oyüzden şimdiye kadar kahvaltı edememiştim ..bir muz ve bi avuç badem yiyorum diğer öğüne az vakit kaldığı için bugünlük bölee az olsun dedim deneyimli karataycılar sorun yok demi..

Slm arkadaşlar bu hafta ben tartılmıcam ilaçlr kabızlık taşınma beni mahvettihaftaya inşallah listedeyim 7 aralıkta liste yapmaya talibim biraz sizi okuyacağım byeee

selam kızlar bu hafta lısteye gırmıyorum haftaya ınsaallah.bu arada cok ılgınc bır gelısme yasandı.sabah saat 8 de kayınvalıdem memleketten aradı ıstanbula yerlesmeye karar verdık dedı şaka gıbı hala şoklardayım bu hıc olmıycak bırseydı neden boyle bır karar verdıler hıc anlamadım kızlar kaynana lanetı topıgı sardı cıdden.gulme komsuna gelır basına lafı ne kadarda anlam kazandı:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Merhaba arkadaşlar.bende dukan diyetini uyguluyorum bir süredir.şuan için fena gitmiyor.sadece düzenli yürüyüşlere başladım.eğer çok bir fayda göremezsem bu diyete başlayabilirim.26 yaşında 1.63 ve 75 kiloyum.Ayrıca 3 çocuğum var.3 yaşında kızım,7 yaşında oğlum ve 36 yaşında bir oğlum daha var.:KK52:

kilo çizelgesiyle ilgili yardıımmmmm.
ticker.da çizelgemi oluşturdum fakat bir türlü siteye atamıyorum.Hangi adres kısmını kopyalayıp yapıştırıyorduk yawwww?

selam kızlar bu hafta lısteye gırmıyorum haftaya ınsaallah.bu arada cok ılgınc bır gelısme yasandı.sabah saat 8 de kayınvalıdem memleketten aradı ıstanbula yerlesmeye karar verdık dedı şaka gıbı hala şoklardayım bu hıc olmıycak bırseydı neden boyle bır karar verdıler hıc anlamadım kızlar kaynana lanetı topıgı sardı cıdden.gulme komsuna gelır basına lafı ne kadarda anlam kazandı:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Allah'ım çok komik :KK60::KK60::KK60::KK60: çok güldünüzdü bana:KK60::KK60::KK60::KK60:
Eveeet senin kaynanatör sizi özlüyor demek ki yanınızda olmak istiyor canımmm:KK60::KK60:

Daha da gülmeyeyim bide bizimkiler geri dönerler:KK1::KK1:

Beni var eden sizleriniz :KK9::KK9::KK9::KK9:Sagolun varolun.:KK54:Banyo tadilatım bahara kalırsa ben o zamana coktan bitlenmis,bu nedenle de beline kadar uzun olan saclarını kazitmis,eee birde Soyle 20 kilo vermiş bir Dazlak olurum :KK52::KK52:Esimle takım oluruz hehe:KK52:
:KK1::KK1::KK1:
Çamaşır makinesi: gecen sene daha yepyeni olduğu halde arza çıkardı.Cagirdik servisi.Modelin üretimi Durmuş.700 kusur ödeyin yenisini alın dediler.Kavga dövüş olsa da sonunda verdik 700 kusuru aldık yenisini.İyi kötü hakkını yemeyeyim 7 aydır günde enkaz 2 kere hakkı geçmiştir bana.Gecen hafta patlayan sofbenimin tam altında bulunuyordu kendisi.Kadersizim o günden beri göstergesi su dolu çalısmaya devam ediyor.Yarın, bugün meta olabilir.
Bulaşık makinesi: yine gecen sene çamaşır makinesi faciamizdan bir ay kadar sonra ( paralar suyunu çekince yani) lastiğinden su akıtmaya başladı.Ben masraftan kaçarak ,önüne bezden barikat kurarak,bir müddet kullandım kendisini.Sonunda tamamen çalışmaz olunca da Cagirdik servisi.Kapak degisim filan derken o günden bugune geldik ama su sekilde.O yıkıyor,sonra ben yıkıyor.o yıkıyor,sonra ben yıkıyor ( bulaşıklar pis çıktığından )
Ütü - kettle : Allah var ikisi de sorun çıkarmadı daha.Utu masamı kirilinca 1 kere değiştirdim.
Buzdolabi(sen unutmuştun ben ekledim) simdi bize gelseniz dersiniz ki hangi jet üssüne geldik.Hele gece sessizliğinde bir gürültü ki sormayın.( kendisi su üretimi durdurulan modelden ) motor arızası yapmıştı 2 sene evvel.uretimi Durmuş ya ,parçası yok.Allahtan bunu at yenisini al demediler.baska bir modelin motorunu taktılar.O gün bugundur,Bize yatiya gelen sayısı gittikçe azaldı.:KK33:
canım okumak bile beni mahfetti:KK53::KK53:..sen nasıl dayan dın yaww:KK5::KK5:
Sizi seviyorum ben ya valla.:KK69::KK69::KK69:
:KK19::KK19::KK16: bizde seni seviyoz canım
Ama nere kaçtınız yaw:KK19::KK19: haksızlık buuuu:KK1::KK1::KK1:

İyi geceler çıtırlarrrr bol leptinler olsun Oyam bugün nerdeydin kıss:KK53::KK53: kaçamak mı yaptın yoksa:KK1::KK1::KK1:
canım sen okurken biz çıkmışız az mı durduk kıss sen geç geldin :KK1::KK1:
Sağol canım. Kafaya koydum ya almayı, heves ettim işte...
Benim kızım da 2000 mart doğumlu.

Ben de dedim kaçırmışım diye:KK43:

Daha iyiyim çok şükür. Oğlum da kusmadı gündüz ama tüm gün 2 tabak çorba içti o kadar:KK43:

Melexin, valla şaka gibi anlattıkların. Allah yardımcın olsun canım...
demek kızlarımızın yaşı da huyu da benziyo 2000 model bunlar:KK1::KK1:
sevindim canım oğluşuna aman onlar hasta olmasın:KK5::KK5: az yesin ama yesin iyileşince 1-2 günde toparlar merak etme canım:KK34::KK34::KK16:

Başlık olarak "Alınmadım" yazmışsın ya... Önce başlığı okuyunca nazfiliz yazdı sandım:KK9::KK9::KK9:

Sabahtan beri okumadığım için 1 saat sürdü! Ama her satırı okudum inan ki... Melexin yıkmış geçirmiş:)))
Bendim o, ben... Misafirlikte olan...
Komşuya gittik. Tembihledim sakın bişey yapmayın, doktor izin vermiyor, yiyemeyiz diye... Gerçekten de yapmamış sağolsun, çok rahat ettik. Yani kaçamak yok, kaçırmamak çabası vardı. Kaçırmamak derken, ishalim, o açıdan yani... Kadının koltuklar beyaz... Kapıya yakın oturdum, acil durumda koşup gidebilmek için:))) Kadın anlatıyor, konsantre olamıyorum, anlayamıyorum ne dediğini... Neyse vukuatsız eve geldim çok şükür.

zor okudun dimi amma çene çaldık dün yaww..melexin sağolsun:KK1::KK1:
pampiş gitmiştir misafirliğe dedim ama sen gitmişsin tutturmuşum gene:KK1::KK1:..LEYLAAAKIMMM..bak oyam gitmiş misafirliğe bildim bildim:KK52::KK52::KK52:
prima bağlasaydın kıss:KK60::KK60::KK60:

kizlar gunaydin....dunku muhabbetiniz cok iyiymis.bilseydim cayimi alir gelirdim...:KK1:
sorma tatlım çok güldük..keşke gelseydin..:KK1::KK1:
biara bende hatlar karıştı sen diye birdyi sibiryaya gönderdim..:KK53::KK53::KK1::KK1:

Evet inanamiyacaksiniz ama tartım da bozuldu )))) Ama düzelttim .)))) Dün bende kadın vardı temizlikte.Elektronik tartının üzerine bez torbalarını yığmış.Tarti ilk çıktığımda beni 3 kilo almış gösterince:KK52:biraz oynadım düzelttim.Hatta aklıma yazdıklarımız geldi o sıra Güle güle tartildim valla.Ama sonuc iç açıcı değil.((((
:KK53::KK53::KK53:inanmak istemiyorum naayırrrr nolamazzzz:KK53::KK53::KK53:
Heee... 76,9 bile olsa sevindim yav:) Amma sensiz hiç içime sinmiyor haberin olsun. Ben önden yolu açıyorum, arkamdan gel, bekliyorum.:KK54:

Sersum bildirim yapmış mı ki??? Ben görmedim.

İyiniyetlim, bu kadar hamurişinin arasında 200 gram la yırttın ya... Seni tebrik ediyor, alnından öpüyorum.:KK54:
canım beniimmm..:KK19::KK19: arakadaşına da kıyamazmışş.:KK19::KK16::KK16:.ufaktan ufaktan geliyom ben bebeeemm üzülme sen devam et:KK52::KK52:

daha yapmadım canım bekleyin birazzzz aaazzz sonnraaa flash flash azz sonraaa..:KK53::KK53::KK53:
kilo çizelgesiyle ilgili yardıımmmmm.
ticker.da çizelgemi oluşturdum fakat bir türlü siteye atamıyorum.Hangi adres kısmını kopyalayıp yapıştırıyorduk yawwww?

canım çizelgene kopyalayacağın şey aşağıdaki gibi olacak örenek yaptım

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wezuaiF/weight.png

png ile bitecek yani:KK34::KK34:

Son düzenleme:
Allah'ım çok komik :KK60::KK60::KK60::KK60: çok güldünüzdü bana:KK60::KK60::KK60::KK60:
Eveeet senin kaynanatör sizi özlüyor demek ki yanınızda olmak istiyor canımmm:KK60::KK60:

of oıyınıyetlım off şaka gıbı yaaa.ınsallah sözde kalan bır onerı olur:KK5:

senınkıler ne zaman gıttı:26:

Allahımm kesin topiğimizde bi kaynanatör laneti var..kessinn yanii..:KK53::KK53::KK53:
kıss keşke başbakan bi aralar diyodu istanbula vize gelecek diye gelseymiş keşke de:KK1::KK1:
bi denesen mi acep belki yerler vize almanız lazım zor iş falan desen:KK34::KK1::KK1:

bence evden telefon açıp geldik diyene kadar temkinli ol bebişim noolmaz noolmazz:KK60::KK60:

of oıyınıyetlım off şaka gıbı yaaa.ınsallah sözde kalan bır onerı olur:KK5:

senınkıler ne zaman gıttı:26:
taşınmak okaa kolymı bebişim yaww şaka bir yana bekle bakalım daha hemen üzülme değişir belki kararları..hele bi de istanbula yerleşmek..:KK53::KK53:
biz tayinimiz istanbul olcek diye ödümüz patlıyo kıss:18::18:
nerde yaşıyolar şimdi

kısslarrr son 10 dakikaa bildirimler için ona göre yayınlıycam bak..:KK53::KK53::KK34:

buarada ficans ve kaneelden ses çıkmadı onlar listede miydi iyiniyetlim pampişim ben tam hatırlamıyom..onlarda leylak gibi sadece menü mü bildiriyordu:44::44:

Aaaaaaa pes valla , aranız nasıl , anlaşabiliyor musunuz bari?

kilo bildirimii

rumuz:sersum
başlangıçkg:85kg
geçen hafta kg:80.4kg
bu hafta kg:79.3 kg
fark:-1100 gr
beden:42-44
spor:arada 2 mil leslie
yüzde: % 1.364

ühühü tartım bozuldu
bugün gittim 2 ayrı pil aldım yinede calısmıyor beni 1000 kg gösteriyor:KK53::KK53::KK53::KK53:
simbo marka dijital nerde tamir ettirebilirim ki ya

X