Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yedim geldim bi sürü lahöacun:KK1::KK1: salata ayran sağol Leylakım sana da afiyet olsun

Funda sporun için:nazar::KK9::KK9::KK9::KK9:

Sersumum tebrikler :KK19::KK19:
:KK19::KK19::KK16::KK16:

Kıss ne acıması acıma filan yok mantı hazırlamış sarma sarmış ıspanak yemeği yapmış ve de lahmacun yapmış:nazar::nazar::KK53::KK53: ne kaa becerikli:nazar:
Lahmacunu ben isteyince yaptı sağolsun.

:KK53::KK53::KK53: gözlerime inanamıyorum nasııl kadın bu yawww:KK60::KK60::KK60:
nankör gelin sen de noolcak:KK60::KK60::KK60:

menevsehulya canım bebısın hayırlı olsun tekrardan:KK16::KK16::KK16:saglıkla kucagına al ınsallah

ıyınıyetlım kız dondurucuyu doldurt kaynanatore o gıdınce mısafırın geldıgınde rahat edersın:KK1:

leylakım afıyet olsun sporun ıcınde :KK9::KK9:

sersum bebısım sıcacık evde keyıf yapıyon oh yarasın bır an once ıyıles:KK16:

menevsehulya canım bebısın hayırlı olsun tekrardan:KK16::KK16::KK16:saglıkla kucagına al ınsallah

ıyınıyetlım kız dondurucuyu doldurt kaynanatore o gıdınce mısafırın geldıgınde rahat edersın:KK1:

leylakım afıyet olsun sporun ıcınde :KK9::KK9:

sersum bebısım sıcacık evde keyıf yapıyon oh yarasın bır an once ıyıles:KK16:

Papişiimmm :KK60::KK60: su böreği yaptığında attım buzluğa sonra mantı yaptı sağolsun:112: bir de bazlama filan yapacak onlardan da koyacağım.
Böyle geçen yıl da hep yaptı yine kayınvalidem bise ben karatay yaptığımdan o zaman yemiyordum hakkımı buzluğa atıyordum (kayınbabam da takılıyodu bana:KK60: )

:KK19::KK19::KK16::KK16:

:KK53::KK53::KK53: gözlerime inanamıyorum nasııl kadın bu yawww:KK60::KK60::KK60:
nankör gelin sen de noolcak:KK60::KK60::KK60:

Demin saydıklarımı öğleye kadar yapmış düşün:nazar::nazar:

Kıss maddi beklentileri olduğunda (ki hep oluyor) çok kızdırıyorlar ama:KK4::KK4: Kaynanatör işte:KK60::KK60:
Daha önce yazmıştım beklentileri de az buz değil hani:KK4::KK4:

Papişiimmm :KK60::KK60: su böreği yaptığında attım buzluğa sonra mantı yaptı sağolsun:112: bir de bazlama filan yapacak onlardan da koyacağım.
Böyle geçen yıl da hep yaptı yine kayınvalidem bise ben karatay yaptığımdan o zaman yemiyordum hakkımı buzluğa atıyordum (kayınbabam da takılıyodu bana:KK60: )

olsun takılsın emınımkı sen zekıce manevralarla ortamı dengelıyosundur:KK34: kırıcı olmadan bıldıgı yoldan gıtmek gıbı :KK34:

menü bildiriri yapıp çıkıcam

kahvaltım klasik karatay

öğlen 1 kupa süt 2 dilim baklava :KK43:

akşama

kuru
bulgur pilavı
yoğurt

spor

30 dakika kondüsyon bisikleti

bolll su
boll çay
yarın görüşmek dileğimdir