Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:nazar::nazar::nazar::nazar:::nazar:Hepiniz Cok candansiniz Oyaya katılıyorum.Bende ilkkez bir topigin bağımlısı oldum.İsleri güçleri terk eğlendim.Hatta hatırlayanınız var mı bilmem,ilk yazmaya başladığımda sizleri okumaktan yerimden bile kalkmıyorum yazmıştım.Sporumu sizin yüzünüzden yapamadım yani :KK8::KK9:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK19:

Merhaba hanım kızlar , iyi geceler

Bugun tum gun isteydim.
Ve tum gun Ayaktaydim .. Yoruldum ..

Bugun yanıma aldıklarım :
1. Öğünüm :
Unsuz iki dilim ekmek arasına salatalık ve peynir
1 kuru incir
Kahve

Öğle molasında : 1 salatalık ve biraz badem atıştırdım

Aksam:
1 kase mercimek çorbası
1 tavuk göğüsü
Bir tabak zeytin yağlı Brüksel lahanası

Bol bol su

Hava cok yağmurlu yurumeyedim leslie de yapamadım .

iyiniyetlinin de kaynanası çağırdı heralde :KK1::KK1::KK1: çok ayıp yawww bak yine güldümmm..:KK53::KK53:

yanlış mesajj..:KK60::KK60::KK60: benim kızım var noolcek şimdi..:KK1::KK1::KK1:

Hehe iğne oyasına yazayım derken oldu :KK66: telden yaziyorum sekli semalı değişmiş kadınlar klübünün beğen butonum bile gitmiş iPhone icin farklı galiba anlamadım
Neyse kızkardeş ikiz doğrurum Allah kismet ederse bitanecigi igneoyasinin oglusuna bitanecigini senin melegine veririm :)

sağol canım:KK16::KK16: çok güzel anlatmışsın..ben sizleri sıkmadan bukle bukle yazıyorum ama onu da yazmazsam çatlıyacam..beni dinlediğiniz ve kalben yanımda olduğunuz için çok mutluyum bu çok büyük bir destek benim için iyi ki varsınızz:KK54::KK54:

evet canım biz gideceğiz başkaları gelecek ve umutsuzum böyle devam edip gidecek..:KK5:
mesela geçengün yanlış minübüse bindim minibüste benden başka 3 kişi var..başka bir yola girdi başka yolcu binene kadar ödüm patladı kaçırılıyomuyum diye..ironik yanii..
sonra yanımdaki kadına sordum yanlışbinmişsin ama senin durağa yakın yerden geçiyo dedi rahatladım..türkçeyi ancak lojmanlarda duyuyoruz..hiç abartmıyorum inanın.
anadile karşı değilim benim eşim de boşnak aile içinde konuşurlarmış ama yabancı biri olunca asla o yanlış anlamasın diye konuşmazlarmışş..doğrusu da bu bence..
adam gözüne baka baka bişeyler söylüyo ne diyo bilmiyosun çok kötü çokkk:KK5::KK5::KK5:
[/COL
Cicim , istediğin kadar anlat.Ben sıkılmam kendi adıma.Ben çok iyi anlıyorum seni.Küçük yer , gidilecek bir yer yok , olsa zaten can korkusundan insan evinden çıkamaz.Tek deşarj yolu , Tv ve internet.Allahtan burası gerçekten çok şenlikli , insanın içi ferahlıyor valla .Gerçi ; biz İstanbul'dayız da ne yapıyoruz?Biz de evdeyiz hemen hemen hergün.
Neyse işte , anladın sen , atma içine velhasıl...

80lerdeki Alamancı çocuk var ya... Uzun saçlı... Geçen hafta onunla pastanecinin sarışın kızını elele Bağdat Caddesinde dolaşırken gördüm. Flaş! Flaş! Flaş!

sağol canım:KK16::KK16: çok güzel anlatmışsın..ben sizleri sıkmadan bukle bukle yazıyorum ama onu da yazmazsam çatlıyacam..beni dinlediğiniz ve kalben yanımda olduğunuz için çok mutluyum bu çok büyük bir destek benim için iyi ki varsınızz:KK54::KK54:

evet canım biz gideceğiz başkaları gelecek ve umutsuzum böyle devam edip gidecek..:KK5:
mesela geçengün yanlış minübüse bindim minibüste benden başka 3 kişi var..başka bir yola girdi başka yolcu binene kadar ödüm patladı kaçırılıyomuyum diye..ironik yanii..
sonra yanımdaki kadına sordum yanlışbinmişsin ama senin durağa yakın yerden geçiyo dedi rahatladım..türkçeyi ancak lojmanlarda duyuyoruz..hiç abartmıyorum inanın.
anadile karşı değilim benim eşim de boşnak aile içinde konuşurlarmış ama yabancı biri olunca asla o yanlış anlamasın diye konuşmazlarmışş..doğrusu da bu bence..
adam gözüne baka baka bişeyler söylüyo ne diyo bilmiyosun çok kötü çokkk:KK5::KK5::KK5:
[/COL
Cicim , istediğin kadar anlat.Ben sıkılmam kendi adıma.Ben çok iyi anlıyorum seni.Küçük yer , gidilecek bir yer yok , olsa zaten can korkusundan insan evinden çıkamaz.Tek deşarj yolu , Tv ve internet.Allahtan burası gerçekten çok şenlikli , insanın içi ferahlıyor valla .Gerçi ; biz İstanbul'dayız da ne yapıyoruz?Biz de evdeyiz hemen hemen hergün.
Neyse işte , anladın sen , atma içine velhasıl...

Morları nasıl siyah yaptım , anlamadım valla...

X