Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün sırf protein yedim:KK51::KK51:

sabah söylemiştim

akşam

:KK56::KK56::KK56:

kıymalı yumurta
1 tavuk but ızgara
çay çayy..

:KK56::KK56::KK56:

bol su ve 1 bardak suya 1 çay kaşığı karbonat atıp içtim..:KK34:

filizim söylesene karbonat dozunu kaça kaç koyuyorsun:44::44:

vucudun sırf asit doldu kanserojeeeeen.... yanında çiğ sebze ye kızım zayıflıcan diye asit birikiyo bağırsağında böbreğinde ....1 lt ye 1 çay kaşığı demişler.benim 300ml lik bardağım var ona çay kaşığının yarısıyla koyup içiyom işte

yürüyolar canım ama benim işime gelmiyo :KK53: illa başka bişi vardır diyorum:KK53: belli mi olur belki bulurum .....

kız sen hastasın yürüyemezsin demi bugün
nerde canım yürümek..başım ve kulağım çok ağrıyor..:KK5:
sağol canım:KK16::KK16::KK16:

malesef ben de çok yemek seçerim kızlar:KK50::KK50::KK50: özellikle ıspanak ve pırasayla çocukluğumdan beri hiç samimi olamadık:KK9::KK9::KK9:
ne güzelll:KK34::KK34: ben de seçsem keşke diyetim boyuncaaa:KK5::KK5:
afiyet olsun canım...
canım karbonat 1 lt ye yarım çay kaşığı değil miydi,ben mi yanlış hatırlıyorum
:44::44::44:

1 Lt suya yarım çay kasığı karbonat atılıyor.Gunde en az 2 Lt bu sekilde su tuketiliyormus.Vücut alkali olsun diye
amanın ben çok mu alkalik oldum şimdi yawww:KK60::KK60::KK60: ben de sürekli tadına nasıl alışıcam diyodum:KK37::KK37: ..1 litrede tadı hissedilmez:KK52::KK52:
vucudun sırf asit doldu kanserojeeeeen.... yanında çiğ sebze ye kızım zayıflıcan diye asit birikiyo bağırsağında böbreğinde ....1 lt ye 1 çay kaşığı demişler.benim 300ml lik bardağım var ona çay kaşığının yarısıyla koyup içiyom işte

kızlar 1 litreye yarım çay kaşığı diyolar filizim..sen de maximum alkalik oldun gariii:KK60::KK60::KK60:

attım kıss işte hepsini 1 lt yerine 200 mlt ye 1 çaykaşığı içtim ben bugün:KK35::KK35::KK35:..gitmiştir hepsii:KK60::KK60:

amanın ben çok mu alkalik oldum şimdi yawww:KK60::KK60::KK60: ben de sürekli tadına nasıl alışıcam diyodum:KK37::KK37: ..1 litrede tadı hissedilmez:KK52::KK52:

kızlar 1 litreye yarım çay kaşığı diyolar filizim..sen de maximum alkalik oldun gariii:KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ben o tadı seviyom ama .....bardağa sodayı atınca karıştırmıyorum eridiği kadar sonra yine su dolduruyorum bu sefer biraz limon sıkıyom çok güzel oluyo ...yani iki bardağımı alkali yapıyo

bi de sersum biz diyet yaparken eriyen yağlarımız bizi çok asidik yapıyomuş .....yani çok gelmez bizim alkalikliğimiz .... ay birine danışalım zararı ,yararı

ben o tadı seviyom ama .....bardağa sodayı atınca karıştırmıyorum eridiği kadar sonra yine su dolduruyorum bu sefer biraz limon sıkıyom çok güzel oluyo ...yani iki bardağımı alkali yapıyo

valla ben sevmiyom:120::120::120: suyu su tadında seviyom:KK52:.ama katlanıcaz sağlık için.:KK16::KK16:.limon ve elma sirkesi ekleyince de sevmiyom..:120::120:
kızlar limonu kaça kaç koyuyonuz bakem:KK34::KK34:

afiyet olsun canım...
canım karbonat 1 lt ye yarım çay kaşığı değil miydi,ben mi yanlış hatırlıyorum
:44::44::44:

Allah ömrünüzü uzun etsin emi.:KK9:Güldürmeyin beni:KK9:

bi de sersum biz diyet yaparken eriyen yağlarımız bizi çok asidik yapıyomuş .....yani çok gelmez bizim alkalikliğimiz .... ay birine danışalım zararı ,yararı

ben bugün paylaştım ya ülseri olanlara zararlıymış karbonat ..kanama yapıyormuş dikkatt..:KK45::KK45::KK45:

$403402_435386229842445_705325063_n.jpg

bayıldım kahvelere kısslarr yaww:KK52::KK52:..köpüğe de bayılırım lattede..asyam kulağın çınlasın:KK16::16:

sersum kadının kendi sitesi var oraya gir ben orda ne var ne yok okudum ayşegül çoruhlu alkali diyet

zerdeçalıda hergün tüketin dna yapısını onarıyormuş oyacım demişti bugün hatırlarsanız hepetit b rahatsızlığına çok iyi gelmiş dün gece okudum bi yerlerde

Selam canlar,

Doktoruma gittim, geldim. Sabah kahvaltımı yazmıştım. 17:00 de 2. öğünümü yedim.

1 kase mercimek çorbası,
1 dürüm
1 lahmacun.
Semerim...

(Esprinin patenti sanırım iyiniyetlime aitti. Çok gülmüştüm o zaman.)

Filiz ben 1-2 yerde alkali konusuna rastlamıştım ama en son sen de yazınca okumak istedim. Dikkatimi bu konuya çeken sen oldun yani. Sağol. Sabah karbonatlı 1 lt su içtim (1 litreye yarım çay kaşığı), tadı ağzıma geldikçe hala midem bulanıyor. Acaba şekersiz çay gibi, buna da zamanla alışabilir miyim ki...

Midem bulandı deyince aklıma geldi... Hülya'dan haber var mı? Doktora gidecekti bugün? Hamileliği teyid edildi mi acaba?

Sersum, nasıl oldun? Sabah kötüydün. İnşallah daha iyisindir.

Bu arada benim 75kg hayallerim biraz daha ötelendi sanırım. Haftaya ilaçlarımda değişiklikler olacak, farklı bir diyet uygulamam gerekiyor vs. Sonuçta bu cumadan sonra ilaçlar yüzünden tekrar şişmeye başlayacağım... 5 hafta kadar sürecek. Yine yüzüm ayparçası gibi olacak... Dolunay! Şişiyor, tabak gibi oluyor suratım:))))

Neyse... Kilo ve menü bildirimlerimi yine yaparım ama pek kilo veremem sanırım bu haftadan sonra. Liste düzenleme işini halledelim yoksa haftalarca hep ben yapacağım listeyi:)))

Bak ben şimdik Sütlü kahve iciyorum.:KK14:
afiyet olsun canım..:KK16::KK16:
sersum kadının kendi sitesi var oraya gir ben orda ne var ne yok okudum ayşegül çoruhlu alkali diyet

zerdeçalıda hergün tüketin dna yapısını onarıyormuş oyacım demişti bugün hatırlarsanız hepetit b rahatsızlığına çok iyi gelmiş dün gece okudum bi yerlerde

okudum tatlım sen dediğin gün okudum bende:KK52:..uygulamak lazımm:KK34::KK34:

Son düzenleme:
X