Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

mrb kizlar 2 gundur utancimdan yazamadim ben stresten yas pasta yer oldum bu havtada tasinamadik ev toplu 2 cocukla halimi bir dusunun

:KK60::KK60::KK60:

sayfalar uçuyo yarın kızlar okumaya calısırken baya bır kulagımızı cınlatacak:KK60::KK60::KK60::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
evet yarın kulaklarımız epey çınlıycak:KK9::KK9:
ben hiç dizi izlemiyom tv de ...netten bi iki yabancı dizim var o kaa game of thronesve greys anatomy
benimkiler seksenler,umutsuz ev kadınları,yalan dünya,behsat Ç,..:KK42::KK42:sevmiyom ama meraktan muhteşem yüsyıll:KK9::KK9:
mrb kizlar 2 gundur utancimdan yazamadim ben stresten yas pasta yer oldum bu havtada tasinamadik ev toplu 2 cocukla halimi bir dusunun
hem de yaşpasta nettin canım..:26::26:
ev taşımak çok stresli seni çok iyi anlıyorum..bu yaz yaşadım ben de:26::26: ..üzülme hele bi yerleş toparlarsın kendini ..üzülme:KK16::KK16::KK16:

Hiç izlemedim:26:

salı gecesi trt1 canım güzel tavsiye ederim:KK34::KK34:

taşınamayınca hep pastamı yapıyon kız..yeme bak bana benzersin bi sürüde ++++ sonra sızlanıp durursun ah ben niye yedim o pastaları ne güzel vermiştimmm diye....
noldu canım niye taşınamadınız Allah yardımcın olsun çocukları üşütmeyin hava sizin orda çok mu soğuk bizim daha bişi yakmaya gerek olmuyo .....dikkat et canım kendine de çocuklarınada herşey güzel olucak:KK16:

kısslar ben kaçıyom maaleseff:KK55:..sabaha görüşürüz..yarın evden 9.30 da çıkcam..erken gelirim yanii..:KK34::KK34:

bol leptinler olsun hepimize:KK16::KK16::KK16:..öpüldünüsss:KK54::KK54::KK54:
:KK55::KK55::KK55:

kısslar ben kaçıyom maaleseff:KK55:..sabaha görüşürüz..yarın evden 9.30 da çıkcam..erken gelirim yanii..:KK34::KK34:

iyi geceler canım,ben de çıkıyorum koçiş kıskanmaya başladı:KK9::KK9::KK9:
herkese iyi geceler bol leptinler,sabah görüşmek üzere:21::21::21::21:

iyi geceler canım,ben de çıkıyorum koçiş kıskanmaya başladı:KK9::KK9::KK9:
herkese iyi geceler bol leptinler,sabah görüşmek üzere:21::21::21::21:

iyi geceler ben de gidiyim çamaşırları asayım yarın görüşürük hepinizi öptüm:KK54:

Hepinize iyigeceler bol leptinler:KK16:

Merhaba , iyi geceler kızlar

1. Öğünüm

klasik karatay kahvaltısı

2. Öğünüm

biraz mücver
ve biraz fırında kuzu

1 saat ikeada yürüdüm ..
yarin okul gunüm
kendinize dikkat edin kızlar ..iyi geceler :KK1:

kızlar merhaba günaydın!
öncelikle hepiniz çok tatlısınız yazışmalarınıza bayıldım:)ve öyle bi gaza geldimki kaybettiğiniz o kiloları okuyunca.lütfeeennn benide aranıza alın:KK43:(((8ay önce doğum yaptım 10kilo fazlam var veremiyorum.ama bu defa cok kararlıyım galiba.ama bi sorun var ben öğretmenim ve sabahcıyım evden 6da cıkıorum 7 de dersim başlıyor ve 12bucuğa kadar 10dk aralşarla derse giriyorum.kahvaltımı evden cıkmadan yapamam okula getirsem 10dk da hızlı bişekilde yemek sıkıntı olmazmı.lütfen yardım edin.öpüyorum sizler

cu.jpg

günaydın canlar sizleri çok özledim:KK16:
klasik bir kahvaltı menüsü yaptım 2 yumurtalı,kahvemi içtim,birazdan da çay içiçem,ama çok şiş hissediyorum...
biraz geçmişe bakiim derken misafirim geldi hadi görüşürüz sonra..

X