Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

omega 3 almadım ben...amway in omega 3 ünü kullanmayı düşünüyordum amakızlar değerlerin az olduğunu söyleyince vazgeçtim..faydası var kesinlikle..

nezaman başladın karatay a..kaç kilosun?
sersumunda dediği gibi ilk sayfaları okumalısın ve kaçamak yapsan dahi menü bildiriminde bulun..

ben yeni başladım dün başladım da bugün tam anlamıyla uymaya çalışıyorum. 1.71 boy kg 71 amacım 62-60 falan olmak. bir de TSH hormon seviyem 5.6 çıktı yüksek bir oran kilo vermem zor olacak diye düşünüyorum:KK43:

Ben de 6 gün önce başladım karataya, çok iyi gidiyor, gayet tok tutuyor.

Ama malesef bugun kötü bir şey oldu.. Bayram sabahı, ailecek güzel ve upuzun kahvaltı derken, ısrarlarla rejim kahvaltısından biraz şaştım. Ekmek falan yedim.. Kendime bir öğünlük ödül vermiş gibi düşünüp, bu sabahı unutup, kaldığım yerden devam etmeyi amaçlıyorum.

6 7 kilo vermem lazım mümkün olan ve sağlıklı olabilecek en kısa zamanda.

Son düzenleme:
kizlar yarim kupa bardagiyla yarim yagli sutlu sekersiz kahve kilo aldirimi bilen varm aranizda ben hergun iciyorum rejimdeyimde ??? cokda tok tutuyoo bu arada:-)

Boy:1.59. Başlangıç kilo :80. Suan ki kilo : 76,800 Sabah : 2 yumurta, peynir,8 zeytin,badem,ceviz, kuru kayii ve incir, 1 mandalina. Öğlen : bir kase keten tohumlu yoğurt,3 ızgara köfte ,aksam ( şimdi yiyeceğim ) : 1, buçuk tabak kurufasulye yarım tabak yoğurt, incir tatlısı ( biraz abarttım sanırım ((((()

Son düzenleme:
kizlar yarim kupa bardagiyla yarim yagli sutlu sekersiz kahve kilo aldirimi bilen varm aranizda ben hergun iciyorum rejimdeyimde ??? cokda tok tutuyoo bu arada:-)

Kızlar bugün internette bir sitede okudum,kahveye süt eklendiğinde glisemik degeri yükseliyormuş.bilginize..

Çoğu kahve ve kapucinonun Gİ’i düşüktür. İçine şeker fazla koymadıkça içilebilir. İçine süt katılırsa Gİ’i çok yükselebilir. Diyor internette )))) bende süt koyup içiyordum.((((

herkese mutlu bayramlar diliyorum :KK16:

gunaydin kizlar hepinizin bayrami kutlu olsunnnnn karataycilarin bayrami bu sabah, findik ceviz cay peynir ceyrek pisi tereyagli yumurta 3 zeytin

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

Bayramınız guzel , kacamaklariniz az olsun kızlar ....:KK16:

Hepinizi öpüyor ve bayramınızı kutluyorummmm:KK16::KK16:

bu diyet işi bayaağa zormuş yaf. ama açlık hissetmiyorum hiç. bende biraz kaçırdım 2 tane sarma yedim:KK43:

gercekten zor benim 2. haftam insallah devami gelir gelmeli de zaten beynimde bitirdim bu isi insallah hedefime ulasmak istiyorum canim 2 sarmada yemiceksek olelim gitsn:-)) ya zaten doktorlar demiyomu herseyden yiyin ama miktarina dikkat ederek o yuzden bosver olsun biiscikler olmaz:-))

Kizlar hepinizin bayrami kutlu olsun:KK16:

Hayırlı bayramlar:KK54::KK54::KK54::KK54:

sımdıdem hepınızın bayramını kutluyorum hayırlı bayramlarEn Büyük KKEn Büyük KK

Hepinizin bayramını kutlarım arkadaşlar. Sevdiklerinizle daha nice bayramlar geçirin inş.

iyi geceler, hazırlıkları ancak tamamladım . şimdiden bayramınızı kutluyorum. sabah erkenden bağ evine gidip kurbanımızı orda keseceğiz, mis gibi doğal etlerden birazda ızgara yaparız:KK3:

herkese mutlu bayramlar diliyorum :KK16:

gunaydin kizlar hepinizin bayrami kutlu olsunnnnn karataycilarin bayrami bu sabah, findik ceviz cay peynir ceyrek pisi tereyagli yumurta 3 zeytin

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

Bayramınız guzel , kacamaklariniz az olsun kızlar ....:KK16:

Bayramınız mübarek olsun çıtırlaarrr:KK16::KK16:

gercekten zor benim 2. haftam insallah devami gelir gelmeli de zaten beynimde bitirdim bu isi insallah hedefime ulasmak istiyorum canim 2 sarmada yemiceksek olelim gitsn:-)) ya zaten doktorlar demiyomu herseyden yiyin ama miktarina dikkat ederek o yuzden bosver olsun biiscikler olmaz:-))

bişey sorcam içiceklerden istediğimiz kadar çay serbest mi? ben çok seviyorum çayı çünkü, bir de ıhlamur kilo yapar mı?akşam 9-10 gibi ıhlamur içiyorum ben çünkü

bişey sorcam içiceklerden istediğimiz kadar çay serbest mi? ben çok seviyorum çayı çünkü, bir de ıhlamur kilo yapar mı?akşam 9-10 gibi ıhlamur içiyorum ben çünkü

@bebeğimyağmur;
sen kaç kilo verdin 2 haftada bu diyetle? bu diyetle kaç kilo veriliyor merak ediyorum çünkü.

Kızlarr malum faranjitim azmıştı ama bu halimle temizlik yapmakta inat edince olanlar oldu.:KK43::KK43::KK43::KK43:

Bugün istifra ettim ve afedersiniz ama ishal oldum:KK43::KK43::KK43: iyice üşüttümmü ki ne oldu:KK5::KK5::KK5: neyse yazıp moral bozmayacaktım ama topiğe de gelemediğim için yazayım dedim:KK5::KK5::KK5:

Sabahtan beridir midem bulanıyordu kızartma yedikten sonra :KK25::KK25::KK25: bööle oldum ben şimdi dinleniyorum.

X