Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1.öğün : 12:00
adaçayı
çökelek+tereyağ
2 kk ymurta
domates
biber
maydanoz
10 zeytin
1 elma
1 ufak dilim baklava ( göz hakkı :KK1::KK1: daha da yemem bayram boyunca )
1 bardak ceviz+fındık+badem

2.öğün : 19: 00
1 tabak etli sebze yemeği
1 kase çorba
1 avuç badem
omega 3

su: 3 lt
yürüyüş : yok

$36294_431023386945396_1553717947_n.jpg

:KK60::KK60::KK60:

Canlar , benim mutfak çalışmalarım halen devam etmekte.Hepinize sevdiklerinizle birlikte , sağlıklı , keyifli bir bayram diliyorum.
Herkese sevgiler...

kızlar yarın annemlere gidiyorum..şimdiden herkesin bayramını kutluyorum.sevdiklerinizle mutlu,güzel bayramlar geçirin inşallah:KK16::KK16:
pazartesi günü görüşürüz artık.herkesi çooooook öpüyorum:KK54::KK54::KK54:

Senin de bayramın kutlu olsun canım, fazlalıkları da takma kafana,hızlı gelen hızlı gider,sen ilaçlarını aksatma tatlım:KK16:

Cok Cok teşekkür ederim cevabın icin.Bende 5. Günümü bitireceğim bu gece.2,700 verdim hemde acemice uygulayarak.5 gündür forumu okumaktan yerimden bile kimildayamadim.( sporsuz) 2,700 :KK39: Ama bu sitede herseyi ybuldum sayenizde.Motivasyon da süper.Hepinize canigonulden Tesekkurler.En Büyük KK
i

Tebrikler canım,böyle devam:KK9:

kıslar selam :KK3:

az önce geçmişi okudum evler temizlenmiş misler gibi olmuş hepiciğinizin ellerine sağlık :KK16::KK16: ben de bugün ilk defa burada temizlikçi aldım,karı koca gelecekler düzgün insanlara benziyolar inşallah iyi yaparlar benim de evim bi bayram temziliği görmüş olur böylece :KK12:

sersumum tam bayram öncesi makinen bozulmuş düzelir inşallah canım :KK5::KK5: burada bulaşık makinesi yok maalesef çok zor oluyomuş valla insan yokluğunda anlıyo :KK43::KK43:

dün akşam arkadaşlarda ipin ucunu fena kaçırdım hem seksenler izledik hem de Türkiye'den getirttikleri türlü türlü cısları yedik pek fena oldu :KK17::KK17: ama aynen evdeymişiz gibi oldu çok güzledi :KK16::KK16:

bu sabah arkadaşla yürümek için sözleştiğimiz saatte uyanınca evden rüzgar gibi çıktım bi tane salatalığı kemire kemire yürüdüm tam 40 dk :KK8:

sonra kahvaltıda 4 zeytin, bi haşlanmış yumurta, peynir domates ve 1 ceviz içi yedim bi bardak da süt içtim

daha öğle yemeğine gidemedik gidebilir miyiz bilmiyorum bakalım :KK31: akşama da bi yemeğe davetliyiz en az hasarla atlatmaya çalışıcam inşallah :KK19:

Bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun daha nice nice bayramlar görün sevdiklerinizle birlikte inşallah :KK16::KK16: Büyüklerimin ellerinden, yaşıtlarımın yanaklarından, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum :KK54:

burada bayram cumartesi günü o yüzden ben yarın da çalışıcam maalesef,forumda nöbet tutarım artık :KK34:

hadi ben biraz daha çalışayın kalın sağlıcakla :KK54:

Senin bayramın da şimdiden kutlu olsun canım:KK16:

Canlar , benim mutfak çalışmalarım halen devam etmekte.Hepinize sevdiklerinizle birlikte , sağlıklı , keyifli bir bayram diliyorum.
Herkese sevgiler...

Kolay gelsin canım,sana da iyi bayramlar:KK16:

ıftar menum

yesıllık salatası
mısır ekmegı(sıcacıktı komsum verdı)
fasulye kavurması
3 kasık ıspanak yemegı(bulgurlu)
2kurabıye,omega3,cay

gunduzde 1 saat yurumustum:KK8:

gecen gun markette gozume ılıstı cok pahalı geldı bana ıkı yıkamalık 15tl falandı dımı sersumum
sagol bıdenemmm:KK16:
evet canım pahalı biraz:KK53::KK53:
ben batıda b.m den aldım çok ucuz du..sizler ordan bulabilirsiniz..hakkaride b.m falan yok:KK5::KK5:
b.min kendi ürünlerinden canım f.niş değil..:KK34::KK34:

sımdıdem hepınızın bayramını kutluyorum hayırlı bayramlarEn Büyük KKEn Büyük KK

senin de bayramın kutlu olsun bidenemm..:KK16::KK16:

aa bimde varmı bak bunu ogrendıgım ıyı oldu canım:KK76: napıyosun bıttımı hazırlıklar sersumcum.ben makınanın bıtırmesını beklıyorum camasırları asıp yatıcam

Hepinizin bayramını kutlarım arkadaşlar. Sevdiklerinizle daha nice bayramlar geçirin inş.

aa bimde varmı bak bunu ogrendıgım ıyı oldu canım:KK76: napıyosun bıttımı hazırlıklar sersumcum.ben makınanın bıtırmesını beklıyorum camasırları asıp yatıcam

Ben de c.f in muadili lavoba temizleyicisini (mr be.), bir de özellikle yağ sökücüsünü (güld.l) çok beğeniyorum.

iyi geceler, hazırlıkları ancak tamamladım . şimdiden bayramınızı kutluyorum. sabah erkenden bağ evine gidip kurbanımızı orda keseceğiz, mis gibi doğal etlerden birazda ızgara yaparız:KK3:

Son düzenleme:
günah çıkartmak istiyorum pişmanım 2 haftadır karatay yapıyorum 2 haftada 2.5 kg verdim gel gör ki bu akşam kızıma yaptığım poğaçadan br tane yedim püff valla tüm hevesim kaçtı

X