Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Cok Cok teşekkür ederim cevabın icin.Bende 5. Günümü bitireceğim bu gece.2,700 verdim hemde acemice uygulayarak.5 gündür forumu okumaktan yerimden bile kimildayamadim.( sporsuz) 2,700 :KK39: Ama bu sitede herseyi buldum sayenizde.Motivasyon da süper.Hepinize canigonulden Tesekkurler.En Büyük KK
bende senı tbrk ederım canım super gıdıyosun forumu okumanda cok fayda var boylece motıvasyonun hıc eksılmez kolay gelsın canımEn Büyük KKEn Büyük KK

:26::26::26: şaşırdımmmm:KK60::KK60: papişim nereye gittin kıss seksenlerin başında o :KK16:
bıraz seksenler bıraz ev ahalısıyle ılgılenme kalk otur derken gelemedım bıdenem naptınz sersumun acılıs işini:KK1::KK1::KK1::KK1:topıkce toplasıp bı makıne alırız olmazsa:KK52:

Yok Papişimmm:KK16: yarın yorulcam ben:KK1::KK1::KK1: :emir_bebek:uyanıkken bişi olmuyo:KK19:
Ama sen çok yoruldun bitti mi temizlikler:KK34:
Sporunu da yaptın 1.5 saat yürüyüş:nazar::KK9::KK9::KK16::KK54:

dun bırazı bıttı bugunde yavas yavas yapcam cunkı nıyetlıyım.sanada kolay gelsın canım:KK16:

565021_10151127002408248_1100661167_n.jpg
644113_194428584026795_1307569609_n.jpg

Tutmuş Olduğumuz
Oruçlarımızı,
İbadetlerimizi,
Dualarımızı,
Mevlam Kabul Etsin...
Amin
♥​

kıslar selam :KK3:

az önce geçmişi okudum evler temizlenmiş misler gibi olmuş hepiciğinizin ellerine sağlık :KK16::KK16: ben de bugün ilk defa burada temizlikçi aldım,karı koca gelecekler düzgün insanlara benziyolar inşallah iyi yaparlar benim de evim bi bayram temziliği görmüş olur böylece :KK12:

sersumum tam bayram öncesi makinen bozulmuş düzelir inşallah canım :KK5::KK5: burada bulaşık makinesi yok maalesef çok zor oluyomuş valla insan yokluğunda anlıyo :KK43::KK43:

dün akşam arkadaşlarda ipin ucunu fena kaçırdım hem seksenler izledik hem de Türkiye'den getirttikleri türlü türlü cısları yedik pek fena oldu :KK17::KK17: ama aynen evdeymişiz gibi oldu çok güzledi :KK16::KK16:

bu sabah arkadaşla yürümek için sözleştiğimiz saatte uyanınca evden rüzgar gibi çıktım bi tane salatalığı kemire kemire yürüdüm tam 40 dk :KK8:

sonra kahvaltıda 4 zeytin, bi haşlanmış yumurta, peynir domates ve 1 ceviz içi yedim bi bardak da süt içtim

daha öğle yemeğine gidemedik gidebilir miyiz bilmiyorum bakalım :KK31: akşama da bi yemeğe davetliyiz en az hasarla atlatmaya çalışıcam inşallah :KK19:

Bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun daha nice nice bayramlar görün sevdiklerinizle birlikte inşallah :KK16::KK16: Büyüklerimin ellerinden, yaşıtlarımın yanaklarından, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum :KK54:

burada bayram cumartesi günü o yüzden ben yarın da çalışıcam maalesef,forumda nöbet tutarım artık :KK34:

hadi ben biraz daha çalışayın kalın sağlıcakla :KK54:

slm kizlzr bugun arife marifetli hatunlar tatli yapiyorsunuz dimi;;; yediklerimi yazip sizi okuyacagim bayram boyunca cepten takip edebilecegim sabah. findik cay tereyaginda yumurta peynir bugun 2 ogun planliyorum hepinizi optum

ayyy kizlarrr siz görmiyeli ne kadandaaa geveze olmussunuz :KK1: gecmisi okumaya zaman yetmiyor artik :KK1:

aksam yediklerim:
kisir, bezelye yemeyi, tavuklu salata

bu sabah:
4 kayisi, 2 incir, bir kase kuruyemis, keten tohumu

ögle:
bezelye yemeyi ve bir bardak süt

Son düzenleme:
Kızlarr cumartesi basladığım karataycığımın bugün 5,günü ve ben 67-66 arasında oynayan kilomu bugün 64,800de gördüm mutlu oldum:::)=)))

Son düzenleme:
şimdi öğle yemeğinden geldim

1 kase mantar çorbası ve et yedim

akşama da yemeğ gitmiyomuşuz çok sevindim evime giderim miss gibi tabii önce bi bayram alışverişi yapmak lazım

inşallah çok geç çıkmayız bugün :KK31:

Merhaba , Gunaydinn ve hatta Tunaydin kizlarr.. Nasilsiniz ??

Herkeze guzel bir arefe ardindan guzel mutlu bir bayram dilerim..

1.Ogunum ;

1 ema
1 cay bardagi kuru yemis ( badem findik ceviz )
1 kasik yogurt kaymagi
biraz keci peyniri
3 zeytin
omega 3
d vitamini
ve bir fincan kahve
boool su :emir_bebek:

bende senı tbrk ederım canım super gıdıyosun forumu okumanda cok fayda var boylece motıvasyonun hıc eksılmez kolay gelsın canımEn Büyük KKEn Büyük KK

bıraz seksenler bıraz ev ahalısıyle ılgılenme kalk otur derken gelemedım bıdenem naptınz sersumun acılıs işini:KK1::KK1::KK1::KK1:topıkce toplasıp bı makıne alırız olmazsa:KK52:

dun bırazı bıttı bugunde yavas yavas yapcam cunkı nıyetlıyım.sanada kolay gelsın canım:KK16:
ah beebeemmm...kıyamazmış ta bana aramızda toplaşıp alırız dermiş:KK54::KK16:..canım benim..:KK19::KK19::KK19: düşünmen yeter..:KK16::KK16:

heralde oldu makinem canım :44::44:

kıslar selam :KK3:

az önce geçmişi okudum evler temizlenmiş misler gibi olmuş hepiciğinizin ellerine sağlık :KK16::KK16: ben de bugün ilk defa burada temizlikçi aldım,karı koca gelecekler düzgün insanlara benziyolar inşallah iyi yaparlar benim de evim bi bayram temziliği görmüş olur böylece :KK12:

sersumum tam bayram öncesi makinen bozulmuş düzelir inşallah canım :KK5::KK5: burada bulaşık makinesi yok maalesef çok zor oluyomuş valla insan yokluğunda anlıyo :KK43::KK43:

dün akşam arkadaşlarda ipin ucunu fena kaçırdım hem seksenler izledik hem de Türkiye'den getirttikleri türlü türlü cısları yedik pek fena oldu :KK17::KK17: ama aynen evdeymişiz gibi oldu çok güzledi :KK16::KK16:

bu sabah arkadaşla yürümek için sözleştiğimiz saatte uyanınca evden rüzgar gibi çıktım bi tane salatalığı kemire kemire yürüdüm tam 40 dk :KK8:

sonra kahvaltıda 4 zeytin, bi haşlanmış yumurta, peynir domates ve 1 ceviz içi yedim bi bardak da süt içtim

daha öğle yemeğine gidemedik gidebilir miyiz bilmiyorum bakalım :KK31: akşama da bi yemeğe davetliyiz en az hasarla atlatmaya çalışıcam inşallah :KK19:

Bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun daha nice nice bayramlar görün sevdiklerinizle birlikte inşallah :KK16::KK16: Büyüklerimin ellerinden, yaşıtlarımın yanaklarından, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum :KK54:

burada bayram cumartesi günü o yüzden ben yarın da çalışıcam maalesef,forumda nöbet tutarım artık :KK34:

hadi ben biraz daha çalışayın kalın sağlıcakla :KK54:

evet canım korkuttu beni ama sanırım düzeldi..:KK52:
senin de temizlenecekmiş evin miss gibin..güle güle kirlet canım..:KK16::KK16:
kaçamaklar da yapılmış ama yürüyüş de var..hadi bayramın hatrına çantalamayalım..:KK1::KK1:
Senin de bayramın kutlu olsun canım..sevdiklerimizle kutlayacağımız nice mutlu ve sağlıklı bayramlara inşallah canım..:KK16::KK16:

ayyy kizlarrr siz görmiyeli ne kadandaaa geveze olmussunuz :KK1: gecmisi okumaya zaman yetmiyor artik :KK1:

aksam yediklerim:
kisir, bezelye yemeyi, tavuklu salata

bu sabah:
4 kayisi, 2 incir, bir kase kuruyemis, keten tohumu

ögle:
bezelye yemeyi ve bir bardak süt
evet evet bazen muhabbetimize yetişilmiyor..:KK52::KK52::KK60::KK60:
Kızlarr cumartesi basladığım karataycığımın bugün 5,günü ve ben 67-66 arasında oynayan kilomu bugün 64,800de gördüm mutlu oldum:::)=)))

tebrikler canım..:KK9::KK9:

merhaba kızlar nasılsınız
nihayet temizlik bitti evdeki ahalinin katkılarıyla ancak 2 günde bitirebildik ev büyük olunca böyle oluyor ama miss gibi oldu hertaraf :21::21::21::21: artık birkaç gün iş yapmam sefa sürerim inşallah :KK23::KK53::KK33:
kızlar hepinizin bayramı kutlu olsun :KK16::KK16::KK16::KK16: sağlık mutluluk huzur diliyorum daha nice bayramlara inşallah sevdiklerinizle birlikte :KK19::KK19:

kimsecikler yok..:KK5::KK5:

herkeste bir telaş hazırlık var sanırım..:KK52::KK52:

ben de kocişimle beraber temizliği bitirdim..tatlımı ve sarmamı sardım...hazırımEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

sabah,
:KK56::KK56::KK56:
2 ısırık tost
peynirli omlet
peynir zeytin
ceviz
:KK56::KK56:

2. öğünüm..
:KK56::KK56::KK56:

az hünkar beğendi
2 yaprak sarma(sarmayı misafirlere de olsa bulgurlu yaptım..)
buharlı pişiricide brokoli,havuç,kabak,taze fasulye zeytinyağı ve sarımsak döktüm pişince üzerlerine
yoğurt
çikotoptan 1 dene:KK17::KK17:

:KK56::KK56:

merhaba kızlar nasılsınız
nihayet temizlik bitti evdeki ahalinin katkılarıyla ancak 2 günde bitirebildik ev büyük olunca böyle oluyor ama miss gibi oldu hertaraf :21::21::21::21: artık birkaç gün iş yapmam sefa sürerim inşallah :KK23::KK53::KK33:
kızlar hepinizin bayramı kutlu olsun :KK16::KK16::KK16::KK16: sağlık mutluluk huzur diliyorum daha nice bayramlara inşallah sevdiklerinizle birlikte :KK19::KK19:

selam canım.:KK16:.sen de temizliği bitirmişsin gözün aydın..miss gibin olduk:KK52::KK52:

sana da mutlu , huzurlu ve sağlıkla nice bayramlar olsun canım..:KK16::KK16:

sersumum kıyamayız kız tabıkı bırımız hepımız hepımız bırımız ıcın:)))bu arada 1 saat yuruyup geldım ıftarı beklıyorum :KK76:

makinemi makine temizleyiciyle yıkadım sanırım temizlendi bu akşam bir daha yıkayıp deniyeceğim..:KK34::KK34:

slm kizlar simdi annemlerdeyiz babami dinliyoruz kafam acayip sisti.... oglen, 1 kase yogurt findik 1 portakal aksam, 1 pisi 1 dilim peynir 1 tabak lahana sarmasi yogurt

sabah: 1 haşlanmış yumurta
6 zeytin
ceviz badem fındık
peynir
3 tatlı kaşığı şekersiz erik marmelatı(wc için)
1 türk kahvesi

öğlen: bir koca kase salata
avuç içi kadar kıymalı pide

akşam: avuç içi kadar fırında kaşarlı tavuk
2 kaşık pilav

X