Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Aynen, ben de o sayede 1. oldum zaten:) Asya yarın İstanbuldaymış. Yakalasam da burda bir latte ısmarlasam ona... Bak o zaman nasıl kulaklarınızı çınlatıyorum:KK9::KK9:
Canımcım ben pazartesi gece çıkacağım yola salı sabah istanbuldayım. Çok yoğun bir programım var, bienale katılacağım, sergiye gideceğim, İtüye gidip toplantıya katılacağım.Sözüm olsun sana bir dahakine.Affet bu seferlik beni olur mu:KK17:

Aynen, ben de o sayede 1. oldum zaten:) Asya yarın İstanbuldaymış. Yakalasam da burda bir latte ısmarlasam ona... Bak o zaman nasıl kulaklarınızı çınlatıyorum:KK9::KK9:
Canımcım ben pazartesi gece çıkacağım yola salı sabah istanbuldayım. Çok yoğun bir programım var, bienale katılacağım, sergiye gideceğim, İtüye gidip toplantıya katılacağım.Sözüm olsun sana bir dahakine.Affet bu seferlik beni olur mu:KK17:

Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun iyiniyetlim:KK16: Cicişlerde alınmış ohh sefan olsun:KK9:
Boğazın içinde geçmiş olsun canım, dikkat et geçiş dönemi tehlike oluyor.Nazar değmiş atom karıncamıza:nazar::nazar:

Aaaaa sersumum çok geçmiş olsun:KK16::KK16: Dün dikkatimden kaçmış hasta olduğun kusura bakma canım:KK17:[/QUOTE]

Sağol canımcım:KK16::KK16: Yalnız şunu söyleyeyim eskiden aynı şimdiki gibi hasta olduğumda çok daha ağır geçirirdim. Karatayla bağışıklık sistemim daha iyi:112:

gnaydne.jpg

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
fındık
domates yeşil biber
peynir
çay

Akşam bitki çayıma bolca limon ekledim.
Sabah kalktığımızda kahvaltı sırasında :emir_bebek: uyandı o da has:emir_bebek: olmuş istifra etti kınalı yapıncağım:KK43:

Hepinize güzel bi hafta diliyorum hastalıksız:KK34:

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (aksam)bamya yemegı,bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,40 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum. Ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Siz kilolarınızı Karatay diyetiyle mı verdiniz?bende yeni başladım.:KK9:Sizdeki kilo degisimini görünce Gozlerim yerinden cikti:KK52: tebrik ederim.

günaydın , dilerim haftanız güzel geçer:KK16:
iyiniyetlim geçmiş olsun ,kıyamam miniklerin hasta olmasına:emir_bebek::emir_bebek:

selam kızlar :KK3:

geçmişi hızlıca okudum hemen bildirim yapıp kaçıcam

cumatesi ve pazar günü gayte normal kahvaltıların ardından cıslı akşam yemekleri oldu maalesef :KK22:

ama en azından spor yaptım o da bişey

bu sabah 1 haşlanmış yumurta, bir parça peynir, 6 adetzeytin domates ve 2 ceviz içi yedim

öğlen de haşlanmış tavuk göğsü yedim avuç içi kadar bi miktar

arada yeşil çay ve bol su içtim öğleden sonra da devam edicem inşallah

bu aralar işler beni yıprattı evimin kadını çocuklarımın anası olmak istiyorum artıkın En Büyük KK

yazmayı unuttum

iyiniyetlim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun eşinle birlikte nice nice senelere inşallah :KK16:

ayrıca sana da sersumcuğuma da çok geçmiş olsun :KK16:

Est. hayatım. Zaten kahve bahane...Programın çok yoğunmuş. Sana şimdiden kolay gelsin.

Kızlar 3 gündür Karatay yerlerde:KK43:(

Karnım doymuyor bir türlü. Genelde regl öncesi böyle olurum ama kestiremiyorum. Ameliyattan beri regl olmadım. Geçen gün apartmana yeni bir komşu taşındı. Ben de ona kek yapıp götürdüm. O da Ctesi bana üzümlü,cevizli kurabiye getirmiş. Hayatımda yediğim ennn güzel kurabiye! Gidip gelip yedim... Sonunda buzluğa attım kalanını... Spor da yapmadım hsonu. Hayır, bi heves aldığım bayramlığı giyemeyeceğim diye korkuyorum. Titreyip kendime gelmeliyim:)))

yazmayı unuttum

iyiniyetlim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun eşinle birlikte nice nice senelere inşallah :KK16:

Siyahım sağol canım inş.:KK16: İnş. çabuk atlatırız:KK53:

Karnım doymuyor bir türlü. Genelde regl öncesi böyle olurum ama kestiremiyorum. Ameliyattan beri regl olmadım. Geçen gün apartmana yeni bir komşu taşındı. Ben de ona kek yapıp götürdüm. O da Ctesi bana üzümlü,cevizli kurabiye getirmiş. Hayatımda yediğim ennn güzel kurabiye! Gidip gelip yedim... Sonunda buzluğa attım kalanını... Spor da yapmadım hsonu. Hayır, bi heves aldığım bayramlığı giyemeyeceğim diye korkuyorum. Titreyip kendime gelmeliyim:)))
Benim de 2 gündür karatay yerlerde:KK53: Bayramlıklarını iyi günlerde giy Oyam sakın karatayu daha çok boşlamayalım aldığımız cicilere giremeyiz sonra:KK9:
İyiniyetlim, sersum, nasıl oldunuz kızlar? Daha iyisinizdir inşallah...

Çok kötü müyüm hayır ama iyi miyim :KK50::KK50: sağol canım beniiimmm:KK54:
Oyam sabahtan beri pitki çayı içiyorum 4 kere wc ye gittim:KK1: birazdan gene başlıyorum içmeye:KK9::KK9:

Offf yürüyemiyorum doğal olarak eşim gidip yürüyüşünü yapmış habarım yok:KK9::KK9::KK9:

öğleyin ne yidim:KK56::KK56::KK56::KK56:
3-4 kaşık tavuk suyuyla yapılmış tarhana çorbası
domates biber soğan ve dereorundan oluşan salata
3-4 kaşık yoğurt
kabak çekirdeği-çiğdem
birazdan kahvemi içeceğim:nazar::nazar:

Saat 3 gibi evde turşu yapıciizz.. Velilerimden biri inanılmaz güzel turşu yapıyor bana da yapıcek:KK24::KK24::KK24::KK24:

öle bi kaybettımki yerlerdeyım acayıp saglıksı zbeslenıyorumm ama hayırlııs ne dıyem yuzugunde hayırlı olsun ınsallh cnmm

sağol canım:KK16::KK16:
hemen toparlan ve yeniden başlangıç yap canımcım.eskisi gibi daha sık gel aramıza olmaz mı:KK34::KK34:
Dilekolay canım mithiş bi irade:nazar::nazar::nazar: harikasın:KK19:
Senin kocan daha çoookkk kıskanacak canım benim:KK19::KK1::KK1: çatlasın:KK1::KK1:

:KK19::KK19:
bence de kıskansın,çatlasın da patlasın
:KK53::KK53::KK53:
Yüzüğünü mutlulukla takarsın canım inş. Kurbanınız da hayırlı olsun:KK34:şimdiden :KK16:
Propycilin iyi olduğuna sevindim özledik onu da.

sağol canım benim,amin:KK16::KK16:
evet çok ösledik onu,en kısa zamanda gelir inşallah aramıza:KK31::KK31:
Canım sen de güle güle kullan yüzüğünü:KK16:

sağol ficanscım:KK19::KK19:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
fındık
domates yeşil biber
peynir
çay

Akşam bitki çayıma bolca limon ekledim.
Sabah kalktığımızda kahvaltı sırasında :emir_bebek: uyandı o da has:emir_bebek: olmuş istifra etti kınalı yapıncağım:KK43:

Hepinize güzel bi hafta diliyorum hastalıksız:KK34:

oğluşuna da sana da çok çok geçmiş olsun iyiniyetlim,bir an önce iyileşirsiniz inşallah:KK16::KK16::KK16:
yaaaa kimse niden yok leylakım papişim filizim sersumum huuuu nerdesiniz çıtırlar:KK35::KK35::KK35:

ancak gelebildim canım...yazlık kıyafetleri kaldırdım,dip köşe temizlik,spor derken bu saat oldu:KK23::KK23:çook yoruldum ama daha yemek yok ortada:KK9::KK9:birazdan da kalkıp yemek yapıciiim:KK31::KK31:

merhaba kızlar nasılsınız
iyiniyetlim evlilik yıldönümün kutlu olsun nice mutlu uzun yıllar diliyorum
ayrıca geçmiş olsun acil şifalar diliyorum sana ve oğluşuna :KK16::KK16:
sersumcum sanada geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum :KK16::KK16:

ben dün akşam çok fena şeyler yedim :KK17::KK17: söylemiyeceğim yoksa sağdan soldan çantalar gelecek eeee hakkettimde yani
ama bu sabah 8 km yürüdüm parkdada yarım saat çalıştım devam edecektim ama yağmur başlayınca eve kaçmak zorunda kaldım

neyse mis gibi karatay kahvaltımı yaptım :21::21:
akşamada kıymalı kabak yemeği ve yoğurt yiyecem

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım,cicilerinizi de güle güle kullanın iyiniyetlim:KK16::KK16:
dün de kociş bana süpriz yaptı.arkadaşımın nikahı için altın bakarken alyansımı yeniledi,çok güsel oldu:KK1::KK1:
alyansını güle güle kullan canım..:KK16::KK16:
kızlar yarın dişlerimi yaptıracağım için aksam sadece en fazla corba içerim diye düşndüğümden öğlen için yanıma götürmelik yemek yapıyorum, tavsiye ederim hem lezzetli hemde hafif

taze fasülyeyi ayıklayıp ister bütün ister bölerek haslayın,içine tuz ve bir küp şeker koyun, ben kolay pişsin diye böldüm
suyunu süzün, soğumaya bırakın
aslında tereyapında hafif bir ceviriliyor ama ben bu kısmını yapmıcam
üstüne sarımsaklı yoğurt ve cok az salcalı kızarmıs tereyağı dökün,üstüne pulbiber

cok hoş hem hafif hem lezzetli bir yaz mezesi, bu arada sarımsağı yazarken dişciye gitmeden önce yememem gerektiği aklıma geldi, neyse aksama yerim ben de :))
güzel tarif canım denemeliyim ben de..:KK52::KK52::KK16:
canımcım fotoğrafla yetinme görüşelim tekrardan:KK1: bende özledim seni:KK16:

canım benim malesef Avrupa yakasında olacağım. Olmazsa olmaz Taksim ve İTÜ Ayazağa kampüsünde olacağım.Keşke vakit olsa da görüşsek :KK17:

Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun iyiniyetlim:KK16: Cicişlerde alınmış ohh sefan olsun:KK9:
Boğazın içinde geçmiş olsun canım, dikkat et geçiş dönemi tehlike oluyor.Nazar değmiş atom karıncamıza:nazar::nazar:

Aaaaa sersumum çok geçmiş olsun:KK16::KK16: Dün dikkatimden kaçmış hasta olduğun kusura bakma canım:KK17:

sağol datlumm..:KK16::KK16:
selam kızlar :KK3:

geçmişi hızlıca okudum hemen bildirim yapıp kaçıcam

cumatesi ve pazar günü gayte normal kahvaltıların ardından cıslı akşam yemekleri oldu maalesef :KK22:

ama en azından spor yaptım o da bişey

bu sabah 1 haşlanmış yumurta, bir parça peynir, 6 adetzeytin domates ve 2 ceviz içi yedim

öğlen de haşlanmış tavuk göğsü yedim avuç içi kadar bi miktar

arada yeşil çay ve bol su içtim öğleden sonra da devam edicem inşallah

bu aralar işler beni yıprattı evimin kadını çocuklarımın anası olmak istiyorum artıkın En Büyük KK

ben de ben de evimin kadını olmalıyım artıkın yawww:KK5::KK5::KK5:
yazmayı unuttum

sağol canımcımm..:KK19:

silkin ve kendine gel..:KK20:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:KK16:
İyiniyetlim, sersum, nasıl oldunuz kızlar? Daha iyisinizdir inşallah...
uyuklayıp duruyorum ben yawww..geçmedi bitürlü.:KK5:.
yaaaa kimse niden yok leylakım papişim filizim sersumum huuuu nerdesiniz çıtırlar:KK35::KK35::KK35:
işteydim tatlım..anca geldim:KK52::KK16:..artık eleman eksikliğinden erken çıkamıyoruz..:KK5::KK5:
merhaba kızlar nasılsınız
iyiniyetlim evlilik yıldönümün kutlu olsun nice mutlu uzun yıllar diliyorum
ayrıca geçmiş olsun acil şifalar diliyorum sana ve oğluşuna :KK16::KK16:
sersumcum sanada geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum :KK16::KK16:

ben dün akşam çok fena şeyler yedim :KK17::KK17: söylemiyeceğim yoksa sağdan soldan çantalar gelecek eeee hakkettimde yani
ama bu sabah 8 km yürüdüm parkdada yarım saat çalıştım devam edecektim ama yağmur başlayınca eve kaçmak zorunda kaldım

neyse mis gibi karatay kahvaltımı yaptım :21::21:
akşamada kıymalı kabak yemeği ve yoğurt yiyecem

sağol canım..:KK16::KK16:

X